ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Oro kondicionieriai - šilumos siurbliai oras oras – ne tik patalpų vėsinimui bet ir šildymui

Oro kondicionieriai - šilumos siurbliai oras oras – patalpų vėsinimui bei jų šildymui Oro kondicionieriai - šilumos siurbliai oras oras – patalpų vėsinimui bei jų šildymui

City-Line LT, UAB

Įmonė UAB „City-line LT“ prekiauja aukščiausios kokybės oro kondicionieriais - šilumos siurbliais oras oras. Jie populiarūs visame pasaulyje dėl savo patikimumo, unikalių techninių savybių, modernaus dizaino ir labai plataus asortimento.

Oro kondicionieriai vis dažniau yra sutinkami vos ne kiekvieno žmogaus namuose. Mūsų laikais oro kondicionieriai ne vien tik efektyviai vėsina patalpas, tačiau gali ir efektyviai jas šildyti žiemą.

Populiariausi išlieka „Split“ tipo oro kondicionieriai - šilumos siurbliai oras oras. Jų montavimas nėra labai paprastas, tad šį darbą verčiau reikėtų patikėti specialistams. Priešingu atveju rizikuojate, kad oro kondicionierius - šilumos siurblys veiks netinkamai.

Oro kondicionieriai – patalpų vėsinimui bei jų šildymui

Specialistai teigia, kad geriausia oro kondicionierių - šilumos siurblį yra montuoti remonto metu, kadangi pasislepia visi vamzdžiai ir išlieka estetinis patalpų vaizdas. Netinkamos vietos parinkimas taip pat turi didelę įtaką oro kondicionieriaus veikimo efektyvumui. Kad efektyvumas būtų aukščiausias, įrenginį geriausia būtų montuoti šalia langų, kadangi per juos patenka daugiausiai šilumos karštomis vasaros dienomis, o šaltas oras – žiemą. Juk neverta pamiršti, kad žiemą šis įrenginys galės Jums tarnauti, kaip šilumos siurblys oras-oras. Tačiau nusprendus įsigyti įrenginį jau po remonto, dažnai montuotojui tenka susidurti ne vien su tinkamos sumontavimo vietos parinkimu, bet ir tuščios, laisvos, neapstatytos vietos paieška.

Deja, dažnas apie tai nepagalvoja, pamiršta arba nukelia šią investiciją ateičiai. Tačiau akivaizdu, kad išlošia tie, kurie apie įrenginio įsigijimą bei montavimą pagalvoja iš anksto.

Šiandien dienai oro kondicionierių - šilumos siurblių pasirinkimas rinkoje yra gan platus. Tačiau Specdarbai.lt specialistai suteiks konsultaciją bei padės parinkti geriausią ir tinkamiausią oro kondicionieriaus modelį Jūsų patalpai.

UAB „City-line LT“ nuo 2006 m. sėkmingai dirba visoje Lietuvoje oro kondicionavimo, šildymo, vėdinimo srityse. Pagrindinis bendrovės tikslas yra efektyviai parinkti tinkamą įrangą, užtikrinti kokybišką montavimą, bei techninę priežiūrą.

Pasidalink: