ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

805clone_admonita-276

ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemija

Adresas:
Raudonės g. 59, LT-14267, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 304916723
PVM kodas: LT100009821016

Mob. Nr.: 8 639 33 900
Mob. Nr.: 8 678 61 321

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.visainfo.lt
Tinklalapis: www.nuogakaina.lt
Tinklalapis: www.allinfobook.com
Tinklalapis: www.baseinuchemija.com
Tinklalapis: www.apstatyba.lt
Facebook svetainės adresas: https://www.facebook.com/apstatybalt


ADMONITA UAB VEIKLA: pagrindinė įmonės UAB „ADMONITA“ veikla yra marketingo paslaugos, informacijos ir reklamos talpinimas informacinėse interneto svetainėse visainfo.lt, apstatyba.lt, allinfobook.com, įvairūs web sprendimai, tinklalapių kūrimas bei optimizavimas, SEO paslaugos, „Google AdWords“ reklama, socialinių tinklų administravimas, profesionalių straipsnių rašymas, reklaminių klipų kūrimas, fotosesijos ir kitos reklamos formos internete ir kitose medijos priemonėse. UAB „ADMONITA“ darbuotojai nuolat seka internetinės rinkodaros tendencijas. Bendrovės komandą sudaro įvairių sričių specialistai, gebantys įgyvendinti klientų lūkesčius.

Taip pat įmonė vysto įvairius elektroninės prekybos projektus: siūlo įsigyti aukštos kokybės baseinų ir tvenkinių chemiją ir priežiūros priemones. Prekiauja baseinų ir tvenkinių įranga, termo medienos ir medžio plastiko kompozito (WPC) gaminiais (terasos lentomis, fasado dailylentėmis, sodo baldais, tvirtinimo elementais) ir kt.

UAB „ADMONITA“ sukurti ir administruojami projektai:

visainfo.lt – informacinė svetainė, kurioje straipsnių, naujienų ir specialistų patarimų forma įmonės pristato savo veiklą, prekes ir paslaugas potencialiems klientams. Visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba: specializuota statybos, interjero ir nekilnojamo turto interneto svetainė, kurioje pateikiama informacija architektams, projektuotojams, statybų ir interjero įmonėms, bei asmenims, besidominčiais statybų rinkos naujovėmis ir aktualijomis.

allinfobook.com – informacinis verslo gidas pritaikytas užsienio rinkoms, kuriame infopuslapių ir straipsnių pagalba įmonės pristato savo veiklą, prekes ir paslaugas potencialiems klientams visame pasaulyje.

„AADMONITA“ siūlomi sprendimai įmonėms:

Straipsnių rašymas ir publikavimas. Viena efektyviausių informacijos (reklamos) formų – straipsnių apie įmonės veiklą, parduodamas prekes ir teikiamas paslaugas talpinimas įvairiose informacinėse svetainėse. Tokias galimybes suteikia visainfo.lt, apstatyba.lt, bei allinfobook.com tinklalapiai, kuriuose įmonės straipsnių pagalba gali pristatyti savo veiklą, produktų naujienas, dalintis aktualiais patarimais, skelbti akcijas, pasiūlyti savo prekes bei paslaugas potencialiems klientams.

Jei įmonė neturi informacijos apie savo produkciją ar paslaugas, „ADMONITA“ specialistai gali parašyti profesionalų, atitinkantį visus SEO reikalavimus ir svarbiausia – įdomų potencialiam klientui straipsnį įmonės norima tema.

Optimizavimas paieškos sistemoms (angl. Search Engine Optimization, trump. SEO). Bet kuri įmonė, turinti savo internetinę svetainę, yra suinteresuota, kad ji kuo geriau būtų randama paieškos sistemose. Tam neužtenka vien internetinės svetainės sukūrimo. SEO – tai nuolatinis darbas, kuris prasideda nuo tinklalapio pritaikymo paieškos sistemoms, nuolatinio turinio naujinimo bei informacijos su nuorodomis talpinimo į kitus „Google“ paieškos sistemų aukštai vertinamus tinklapius (pvz., visainfo.lt, apstatyba.lt ir allinfobook.com).

„ADMONITA“ specialistai gali atlikti tiek Jūsų svetainės vidinį SEO, t. y. paties tinklalapio optimizaciją, kad jis būtų lengviau „suprantamas“ paieškos sistemoms, tiek išorinę internetinio puslapio SEO optimizaciją kitų tikslinių internetinių puslapių erdvėje, sukuriant kokybiškas nuorodas į kliento tinklalapį.

Internetinių svetainių kūrimas. „ADMONITA“ kuria funkcionalias, modernias, pritaikytas visiems įrenginiams, atskleidžiančias įmonės produktų ir paslaugų privalumus interneto svetaines. Nesvarbu, ar tai bus įmonės prisistatymas ar internetinė parduotuvė – „ADMONITA“ specialistų sukurtas tinklapis bus „draugiškas“ tiek vartotojui, tiek paieškos sistemoms. Jei tai internetinė parduotuvė – joje bus lengva nusipirkti, jeigu tai įmonės reprezentacinė svetainė – vartotojas lengvai supras įmonės prekių bei paslaugų privalumus.

Klientai yra nuolat konsultuojami, jei reikia – jiems teikiamos svetainės administravimo, tekstų rašymo, bei foto, video ir marketingo paslaugos.

Geriausi bendrovės darbų pavyzdžiai – tai visainfo.lt ir apstatyba.lt projektai, kurie kalba patys už save.

„Google AdWords“ reklama. UAB „ADMONITA“ specialistai parenka tinkamiausius žodžius, atitinkančius įmonės veiklą bei potencialių klientų paiešką. Jūsų įmonė bus matoma tarp pirmųjų Google paieškos rezultatų, o mokės tuomet, kai potencialus klientas apsilankys bendrovės tinklapyje.

Socialinių tinklų administravimas. Socialiniai tinklai – sparčiai auganti terpė prekės ženklams, norintiems užmegzti artimą ryšį su vartotojais, didinti savo žinomumą bei auginti pardavimus. „ADMONITA“ paruošia ir įgyvendina socialinių tinklų strategijas bei užtikrina efektyvią paskyrų veiklą.

Logotipų kūrimas. Bendrovė greitai ir kokybiškai kuria logotipus. Jūsų idėjos bus paverstos realybe – bendrovės specialistai sukurs šiuolaikišką ir unikalų logotipą, kuris atskleis Jūsų įmonės veiklą.

Fotografija ir vaizdo klipai. „ADMONITA“ kuria profesionalius informacinius ir reklaminius klipus, taip pat teikia įmonės ir jos produktų vizualizacijos paslaugas (fotografo paslaugos).

Media planavimas. „ADMONITA“ nustato kliento tikslinę auditoriją ir jos pasiekimo kanalus, kuria ir įgyvendina strateginių veiksmų planus, prižiūri reklamos kampanijų eigą.

Nuolat augant konkurencijai virtualioje erdvėje, įmonės, siekiančios optimalių rezultatų, vis dažniau kreipiasi į internetinio marketingo profesionalus. UAB „ADMONITA“ specialistų sukaupta ilgametė patirtis leidžia įmonėms pasiūlyti profesionalias marketingo ir įvaizdžio formavimo paslaugas, kurių dėka įmonės tampa pastebėtomis potencialių klientų.

Kitos ADMONITA, UAB veiklos sritys:

Specializuotoje el. baseinų chemijos ir baseinų įrangos parduotuvėje baseinuchemija.com pirkėjas gali ne tik įsigyti kokybiškas baseino priežiūros priemones, paskambinęs gauti asmeninę konsultaciją, bet ir rasti visus atsakymus kaip turėti švarų, tyrą ir skaidrų baseino, tvenkinio, kubilo ar SPA vandenį ištisą sezoną.

Baseinų chemija OvyPool®. Profesionalūs baseino ir Spa baseino vandens chemikalai, skirti vandens balansui, dezinfekcijai, priežiūrai ir prevencijai: algicidas – dumblių naikinimui ir prevencijai, flokuliantas – vandens skaidrinimui ir valymui, lėtai tirpstantis chloras – vandens priežiūrai ir dezinfekcijai, greitai tirpstantis chloras – vandens oksidavimui ir dezinfekcijai, pH minus ir pH plus – vandens balansui, aktyvus deguonis baseinų priežiūrai be chloro ir kt.

Baseinų ir tvenkinių įranga, smėlio filtrai, filtravimo blokai, siurbliai. Aukštos kokybės, patikima, didelio efektyvumo ir našumo baseinų ir tvenkinių įranga, skirta naudoti privačių ir viešųjų baseinų, Spa baseinų, hidromasažinių vonių, eko baseinų, fontanų, dekoratyvinių tvenkinių vandens filtravimui, priežiūrai ir dezinfekcijai. O taip pat filtravimo įranga ir filtrai skirti tvenkiniams kuriuose auginami KOI karpiai, bei dekoratyviniams vandens telkiniams kuriuose reikalinga saugi ir aukščiausius biologinius reikalavimus bei standartus atitinkanti filtravimo įranga.

Tvenkinių ir fontanų priežiūros priemonė Algicidas/Baktericidas EarthTec® Algicidas/Baktericidas. Priemonė efektyviai naikina dumblius ir bakterijas, valo vandenį tvenkiniuose ir fontanuose, žuvinguose ežeruose ir vandens telkiniuose. Yra saugus žmonėms, žuvims, augalams ir supančiai aplinkai, nekenksmingas gamtai.

Taip pat įmonė prekiauja termo medienos ir medžio plastiko kompozito (WPC) gaminiais: terasinėmis lentomis ir fasado apdailos dailylentėmis, bei tvirtinimo elementais.

Internetinė parduotuvė nuogakaina.ltaukštos kokybės prekės už gerą kainą. Parduotuvėje rasite platų grožio, namų ir laisvalaikio prekių pasirinkimą – apsipirksite greitai, patogiai ir sklandžiai. Sporto, grožio prekės, sėdmaišiai, baseinų ir tvenkinių priežiūros priemonės bei įranga, maisto papildai, arbatos ir aksesuarai, odos gaminiai, veiksmo kameros – tarp skirtingų parduotuvės prekių kategorijų rasite tai, kas pagerins gyvenimo kokybę, papuoš Jūsų sodą ir namus bei praturtins laisvalaikį. Aktyviam laisvalaikiui, sportui, poilsiui ir kasdienėms kelionėms siūlomas platus sporto prekių, treniruočių įrangos bei žaidimų pasirinkimas.

Bendrovė UAB „ADMONITA“ yra Lietuvos Graplingo federacijos informacinis rėmėjas.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Reklama, web, informacinė interneto svetainė, reklamos, informaciniai projektai, marketingas, Lietuvos įmonių katalogas, verslo katalogas, įmonių paieška, įmonių straipsniai, organizacijų katalogas, įmonių straipsniai, naujienos, verslo aktualijos, specialistų patarimai, akcijos, nuolaidos, dokumentų šablonai, adwords, adwords reklama, banner reklama, e reklama, elektroniai katalogai, elektroninė reklama, elektroninis katalogas, google, google adwords reklama, google reklama, įmonių katalogai, internetinė reklama, interneto reklama, katalogai, reklaminiai katalogai, leidiniai, reklaminiai leidiniai, media reklama, online reklama, produktų reklama, reklama internete, reklama internetu, reklamavimas internete, reklamavimas internetu, reklamos įmonės, reklamos internete, reklamos internetu, reklamos paslaugos, web reklama, verslo informacija, įmonių duomenų bazės, informacijos paslaugos, B2B paieškos sistemos, verslo informacijos tinklalapis, verslo informacijos tinklalapiai, įmonių duomenų bazė, pranešimai spaudai, pranešimas spaudai, verslo paieška, verslo paieškos tinklalapis, vaizdinės reklamos tinklas, google reklamos tinklas, google turinio tinklas, teksto skelbimai, vaizdo skelbimai, raiškiosios medijos skelbimai, video skelbimai, reklama YouTube, remarketingas, pakartotinė rinkodara, remarketingo paslaugos, google adwords paslaugos, turinio tinklo remarketingas, paieškos tinklo remarketingas, pakartotinės rinkodaros sąrašai, SEO, SEO paslaugos, elektroniniu parduotuvių kūrimas, el. parduotuvių kūrimas, e-parduotuvių kūrimas, elektroninė parduotuvė, el. parduotuvė, e-parduotuvė, mažmeninė prekyba, didmeninė prekyba, internetinė prekyba, prekyba baseinų chemija, baseinų priežiūros priemonės, elektroninės parduotuvės, priemonės baseinams, chemija baseinams, prekyba baseinų chemija, baseinų priežiūros priemonės, elektroninės parduotuvės, priemonės baseinams, chemija baseinams, chloras, algicidas, flokuliantas, ph reguliavimas, vandens testavimas, ceolitas, dumblių naikinimas, dezinfekcija, ph minus, ph plius, vandens problemų šalinimas, deguonis, priemonės be chloro, bromas, vario produktai, ekologiška chemija, ADMONITA

  • ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemija
  • ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemija
  • ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemija
  • ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemija
  • ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemija
  • ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemija
  • ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemija
  • ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemija
  • ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemijaVietovė:
ĮMONĖS STRAIPSNIAI IR NAUJIENOS:
Baseinų, kubilų ir masažinių vonių vandens dezinfekcija be chloro – viskas paprasta su Pristine Blue Baseinų, kubilų ir masažinių vonių vandens dezinfekcija be chloro – viskas paprasta su Pristine BlueBaseinų chemija ir vandens priežiūros priemonės baseinuchemija.com – įsigykite greitai, saugiai ir patogiai Baseinų chemija ir vandens priežiūros priemonės baseinuchemija.com – įsigykite greitai, saugiai ir patogiaiPristine Blue® sistema kubilų, masažinių vonių, baseinų ir Spa baseinu vandens priežiūrai be chloro Pristine Blue® sistema kubilų, masažinių vonių, baseinų ir Spa baseinu vandens priežiūrai be chloroReguliari vandens priežiūra – trumpa atmintinė baseinų, tvenkinių ir kubilų savininkams Reguliari vandens priežiūra – trumpa atmintinė baseinų, tvenkinių ir kubilų savininkamsKubilo vandens priežiūra be chloro: tik 2-u produktai – algicidas baktericidas Pristine Blue® ir aktyvus deguonis Oxyclean Kubilo vandens priežiūra be chloro: tik 2-u produktai – algicidas baktericidas Pristine Blue® ir aktyvus deguonis OxycleanKubilų, masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys – algicidas baktericidas PristineBlue® ir aktyvus deguonis Oxyclean Kubilų, masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys – algicidas baktericidas PristineBlue® ir aktyvus deguonis OxycleanKubilo, masažinės vonios, baseino ir SPA priežiūra be chloro PristineBlue® – švelni, paprasta ir ekologiška Kubilo, masažinės vonios, baseino ir SPA priežiūra be chloro PristineBlue® – švelni, paprasta ir ekologiškaAlgicidas – patikima priemonė dumblių naikinimui vandenyje Algicidas – patikima priemonė dumblių naikinimui vandenyjeBaseino vandens skaidrinimas – paprasta vandens priežiūra naudojant flokuliantą Baseino vandens skaidrinimas – paprasta vandens priežiūra naudojant flokuliantąBaseino vandens dezinfekcija ir oksidacija – saugus ir švarus vanduo Baseino vandens dezinfekcija ir oksidacija – saugus ir švarus vanduoBaseino vandens balansas – teisingos vandens priežiūros pradžia Baseino vandens balansas – teisingos vandens priežiūros pradžiaAmoniako dujų mažinimas ir dujas gaminančių bakterijų kontrolė Algicido Baktericido EarthTec® pagalba Amoniako dujų mažinimas ir dujas gaminančių bakterijų kontrolė Algicido Baktericido EarthTec® pagalbaEkologiškas natūralus mineralas – ceolitas vandens priežiūroje ir valyme Ekologiškas natūralus mineralas – ceolitas vandens priežiūroje ir valymeNatūralus ceolitas – klinoptilolitas: grupės ir tipai Natūralus ceolitas – klinoptilolitas: grupės ir tipaiCeolitas – universalus natūralus mineralas Ceolitas – universalus natūralus mineralasBaseino vandens filtravimas natūralaus mineralo ceolito – klinoptilolito pagalba Baseino vandens filtravimas natūralaus mineralo ceolito – klinoptilolito pagalbaDumblių naikinimas tvenkiniuose su žuvimis – Algicidas baktericidas EarthTec® Dumblių naikinimas tvenkiniuose su žuvimis – Algicidas baktericidas EarthTec®Terasinės lentos iš medžio plastiko kompozito – tvirtai ir ilgaamžei terasai Terasinės lentos iš medžio plastiko kompozito – tvirtai ir ilgaamžei terasaiPatikima priemonė dumblių naikinimui tvenkiniuose su žuvimis – algicidas baktericidas EarthTec® Patikima priemonė dumblių naikinimui tvenkiniuose su žuvimis – algicidas baktericidas EarthTec®Aliuminės terasos lagės (gulekšniai) SIHGA SymbioFix – INOVACIJA terasos statyboje Aliuminės terasos lagės (gulekšniai) SIHGA SymbioFix – INOVACIJA terasos statybojeAlgicidas baktericidas dumblių naikinimui tvenkiniuose su žuvimis – EarthTec® Algicidas baktericidas dumblių naikinimui tvenkiniuose su žuvimis – EarthTec®Tvenkinių, geriamojo vandens, nuotekų vandens valymas, bakterijų naikinimas ir kokybės gerinimas su EarthTec® Tvenkinių, geriamojo vandens, nuotekų vandens valymas, bakterijų naikinimas ir kokybės gerinimas su EarthTec®Kubilo vandens priežiūros priemonės ir reguliari kaitinimosi kubilų priežiūra Kubilo vandens priežiūros priemonės ir reguliari kaitinimosi kubilų priežiūraNuotekų vandens, geriamojo vandens, baseinų ir tvenkinių, dumblo valymas ceolito pagalba Nuotekų vandens, geriamojo vandens, baseinų ir tvenkinių, dumblo valymas ceolito pagalbaTvenkinių priežiūros priemonė prieš dumblius EarthTec® – ekologiškas ir saugus dumblių naikinimas Tvenkinių priežiūros priemonė prieš dumblius EarthTec® – ekologiškas ir saugus dumblių naikinimasDirvos pagerinimas CEOLITU – vejos įrengimo drenažinė medžiaga, substratas ir dirvos kondencionierius Dirvos pagerinimas CEOLITU – vejos įrengimo drenažinė medžiaga, substratas ir dirvos kondencionieriusBaseinų chemija ir baseinų priežiūros priemonės – kaip išsirinkti tinkamiausias Baseinų chemija ir baseinų priežiūros priemonės – kaip išsirinkti tinkamiausiasBaseinų chemija – kokias baseino priežiūros priemones pasirinkti, kad vanduo būtų švarus ir skaidrus? Baseinų chemija – kokias baseino priežiūros priemones pasirinkti, kad vanduo būtų švarus ir skaidrus?Sodo baldai. Kodėl rinktis sodo baldus iš ekologiško termiškai apdoroto medienos masyvo? Sodo baldai. Kodėl rinktis sodo baldus iš ekologiško termiškai apdoroto medienos masyvo?Fasado apdailos lauko dailylentės iš termo medienos Fasado apdailos lauko dailylentės iš termo medienosTerasa iš termo medienos – natūralus ir ilgaamžis sprendimas Terasa iš termo medienos – natūralus ir ilgaamžis sprendimasTerasa iš medžio plastiko kompozito (WPC) – ilgaamžė, tvirta ir stabili Terasa iš medžio plastiko kompozito (WPC) – ilgaamžė, tvirta ir stabiliVaikų žaidimų aikštelių dangos Anti-shock – saugios, neslidižios ir lengvai klojamos Vaikų žaidimų aikštelių dangos Anti-shock – saugios, neslidižios ir lengvai klojamos

Pasidalink: