ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Dujiniai STUV židiniai sujungia namų šilumą, estetiką ir patogumą

Dujiniai STUV židiniai sujungia namų šilumą, estetiką ir patogumą Dujiniai STUV židiniai sujungia namų šilumą, estetiką ir patogumą

KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB

www.krosneles.lt

www.ugnisgyvenimui.lt

„Krosnys ir krosnelės“ pristato namus šildančius ir patogius „Stuv“ dujinius židinius, išspinduliuojančius beveik tiek pat šilumos kaip ir malkiniai židiniai. Dujiniai židiniai yra itin patogus sprendimas – ugnis tokia pat tikra ir jauki, kaip ir kūrenant malkomis, bet nereikia papildomai rūpintis kietuoju kuru.

Dujiniai židiniai Stuv

Dujiniai „Stuv“ židiniai gali būti vienpusiai arba dvipusiai. Dvipusis židinys reiškia, kad židinys gali būti įmontuotas į pertvarą ar sieną, kuri atskiria erdves ir ugnis bus matoma vienodai gerai nesvarbu, kurioje patalpos dalyje būsite. Jog ugnies vaizdas būtų dar gražesnis, galima pasirinkti specialius šviesos neatspindinčius stiklus. Šie stiklai mažiau atspindi patalpoje esančius daiktus, tad ugnis, kuri yra už stiklo, matosi daug ryškiau. Kaip viską užbaigiančią detalę, „Stuv“ siūlo plieno rėmelius ir, pageidaujant, nuimamas geležies groteles.

Dujiniai židiniai Stuv


Sumontavus dujines krosneles, apdailai rekomenduojama naudoti tinką, kuris leidžia pasiekti organiškai išbaigtą ugnies paveikslą židinyje: nematysite jokių tarpų tarp pačio židinio konstrukcijos ir sienos, o tinko paviršius bus preciziškai lygus, tarsi nupoliruotas. Tinkas itin tinka apdailai tuo, kad galima išgauti norimą formą, gylį, jį lengva nudažyti. Tiesa, tinkavimui rekomenduojama naudoti tik specialų karščiui atsparų tinką. Tada būsite tikri, kad tinkas nesutrūkinės.

Dujiniai židiniai Stuv


„Stuv“ siūlo du vizualinius sprendimus dujiniams židiniams. Šių židinių ugniakure gali būti įmontuotos dvi vienodo ilgio paraleliai išdėstytos juostos arba viena trumpesnė, kita ilgesnė juosta dujoms patekti. Pastarasis sprendimas leidžia išgauti malkinių židinių įspūdį, nes atrodo, jog židinyje dega viena ant kitos sudėtos malkos. Jog šis židinys dar labiau atrodytų, kaip malkinis židinys, galima į ugniakurą pridėti iš specialių medžiagų sukurtų malkų arba akmenukų. „Stuv“ pasirūpino viskuo, Jums tereikia išsirinkti Jums labiausiai tinkantį dydį ir formą. Tiesa, šiems židiniams tinka kaminai, kurie tinka dujiniam katilui.

Dujiniai židiniai Stuv

„Stuv“ dujinius židinius galite apžiūrėti „Krosnys ir Krosnelės“ salone „Domus  galerijoje“, Vilniuje. Parduotuvės konsultantai, interjero ekspertai yra visuomet pasirengę patarti, kuris židinys labiausiai atitiktų Jūsų lūkesčius ir efektyviai bei kokybiškai apšiltintų erdves.

Pasidalink: