ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Berėmės ir aliuminio stiklo konstrukcijos – ARLOKS užtikrina aukščiausią kokybę

Berėmės ir aliuminio stiklo konstrukcijos – ARLOKS užtikrina aukščiausią kokybę Berėmės ir aliuminio stiklo konstrukcijos – ARLOKS užtikrina aukščiausią kokybę

ARLOKS, UAB

www.arloks.lt

UAB „Arloks“ – įmonė, kuri yra sukaupusi ilgametę patirtį. „Arloks“ užsiima dušo kabinų, lauko ir vidaus atitvarų, aliuminio, stiklo, plieno konstrukcijų gamyba, taip pat gamina terasas, vėliavų stiebus, aliuminines stogo kopėčias. Įmonė ne tik projektuoja ir gamina, tačiau taip pat užsiima ir montavimo darbais. Viena iš svarbių „Arloks“ sričių yra mechaninis metalo apdirbimas CNC frezavimo staklėmis bei nestandartinių metalo gaminių gamyba.

„Arloks“ prisidėjo prie novatoriško ir stilingos architektūros „Gandrališkių“ gyvenamųjų namų su komercinėmis patalpomis mikrorajono Klaipėdoje projekto.

Berėmės ir aliuminio stiklo konstrukcijos

Pagrindinės sritys, kuriomis užsiima „Arloks“:

Mechaninis apdirbimas. Jis vykdomas naujos kartos kompiuterinėmis staklėmis. „Arloks“ gali pagaminti praktiškai bet kokią detalę iš aliuminio.

Berėmės ir aliuminio stiklo konstrukcijos

Dušo kabinos. Gaminamos tiek standartinės, tiek nestandartinės dušo kabinos ir sienelės. „Arloks“ dušo kabinas ir sieneles gamina pagal Švedijos įmonės GOFRAB Fabric licenziją. Dušo kabinas ir sieneles įmonė gamina pagal kliento pageidavimus, jas sumontuoja ir rūpinasi tolesniu aptarnavimu.

Gamyboje naudojamos aukštos kokybės natūralios medžiagos. Jos gaminamos iš aliuminio profilių ir grūdinto stiklo sienelių, naudojami patvarūs ratukai su nerūdijančio plieno guoliais. Šios dušo kabinos yra lengvai montuojamos. Jos montuojamos tiek prie nelygių grindų ar sienų.

Berėmės ir aliuminio stiklo konstrukcijos

Balkonų atitvarai. Balkonų konstrukcijos gaminamos naudojant pažangiausias technologijas.

Berėmės stiklo konstrukcijos. Jos sukuria bendrumo įspūdį, tačiau tuo pačiu apsaugo nuo garso ir tokiu būdu užtikrina privatumą. Berėmės stiklo konstrukcijos suteikia erdvės ir šviesos pojūtį.

„Arloks“ dirba nuo 2009 m. ir gali užtikrinti aukščiausių standartų gaminius bei aptarnavimo kokybę.

Pasidalink: