ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Pažangusis sieninis šilumos siurblys – oro kondicionierius Mitsubishi electric MSZ-FH-VEHZ

Pažangusis sieninis šilumos siurblys – oro kondicionierius Mitsubishi electric MSZ-FH-VEHZ Pažangusis sieninis šilumos siurblys – oro kondicionierius Mitsubishi electric MSZ-FH-VEHZ

EKO2ŠILUMA, UAB

www.eko2siluma.lt

Pavargote kūrenti? Neramina nuolat kylančios gamtinių dujų kainos? Statote naują namą ir galvojate apie šiuolaikinę komfortišką ir ekonomišką įrangą šildymui, vėsinimui ir vėdinimui? Jei pageidaujate savo namams tikrai patikimos, ilgaamžės, ekonomiškos ir ekologijos principais veikiančios šiuolaikinės šildymo, vėsinimo ir vėdinimo įrangos, „MITSUBISHI ELECTRIC“ gali pasiūlyti itin platų šių produktų, asortimentą.

Vienintelio oficialaus „MITSUBISHI ELECTRIC“ atstovo Lietuvoje UAB „EKO2ŠILUMA“, dėka Jus pasieks tik aukščiausios kokybės rinkoje šildymo, vėsinimo, vėdinimo įranga, kuri yra pritaikyta būtent šiauriniam klimatui (ji diegiama Skandinavijos šalyse, o taip pat Latvijoje ir Estijoje). O bendrovės kvalifikuoti darbuotojai, atsižvelgdami į Jūsų šeimos poreikius, padės išsirinkti optimaliausią įrangą, kad galėtumėte gyventi tikrai komfortiškai su minimaliomis sąnaudomis.

Pažangusis sieninis šilumos siurblys oras-oras – kondicionierius „MSZ-FH-VEHZ“ – pritaikytas šiauriniam klimatui

Skirtingai nuo daugumos kitų šilumos siurblių gamintojų, „KIRIGAMINE“ serijos šilumos siurbliai yra testuojami ir pritaikomi veikti būtent šiaurinio klimato sąlygomis. Dėl kompresoriuose naudojamų pažangių technologijų, šilumos siurbliai efektyviai prisitaiko prie kiekvieno namo šilumos poreikių ir veikia optimaliausiomis elektros sąnaudomis, suteikdami maksimalų komfortą bet kokiomis oro sąlygomis.

Unikali „HYPER HEATING“ technologija

Dėl įdiegtos „HYPER HEATING“ technologijos „MSZ-FH-VEHZ“ serijos šilumos siurblių nominalioji šiluminė galia išlaikoma pastovi net iki -15ºC. Be to, gamintojas garantuoja efektyvų ir ekonomišką šilumos tiekimą iki -25ºC. Itin aukštas naudingumo koefiecientas COP - 5,52*, užtikrina nedideles sąnaudas bei efektyvų įrenginio darbą net ir šalčiausiomis žiemos dienomis.

*„MSZ-FH25VEHZ“

eko2

3D temperatūrinis jutiklis komfortui ir ekonomijai užtikrinti

„MSZ-FH-VEHZ“ serijos oras-oras šilumos siurbliai turi įdiegtą unikalų 3D infraraudonųjų spindulių temperatūrinį jutiklį „I-see“, kuris leidžia pilnai kontroliuoti įrenginio funkcijas ir sumažinti elektros sąnaudas.

eko3

Judant į kairę ir į dešinę, aštuoni vertikaliai įrengti jutiklio elementai analizuoja patalpų temperatūrą trirmis dimensijomis. Tokia detali analizė leidžia įvertinti ne tik temperatūrinius skirtumus atskirose kambario vietose, bet ir fiksuoti, ar patalpoje yra žmonių. Būtent tai ir įgalina sukurti tokias funkcijas, kaip "Netiesioginis oro srautas" (išpučiamo oro srautas nukreipiamas nuo žmogaus) bei "Tiesioginis oro srautas" (oro srautas pučiamas į žmogų).

eko4

Kuomet temperatūrinis jutiklis užfiksuoja, kad patalpoje nėra žmonių, šilumos siurblys automatiškai perjungiamas į energiją taupantį režimą – elektros sąnaudos sumažinamos maždaug 10 proc. po 10 minučių, o po 60 min. – maždaug 20 proc. Nors kambario temperatūra tokiu atveju nukrenta vos keliais laipsniais, tačiau per ilgą laiką sutaupoma nemažai energijos.

eko5

„i-save“ funkcija

„i-save“ funkcija – paprastai, paspaudus vieną mygtuką, nustatoma norima (iš anksto nustatyta) patalpos oro temperatūra bei kiti parametrai (ventiliatoriaus greitis, oro srauto kryptis). Šią funkciją galima naudoti, pavyzdžiui, miegant, išeinant iš kambario ir pan. (tokiu atveju naudinga nustatyti energiją taupančius parametrus) ar tiesiog norint greitai įjungti mėgstamus šilumos siurblio veikimo nustatymus.

Šilumos siurbliui veikiant šildymo režimu, aktyvavus „i-save“ funkciją, galima nustatyti minimalią 10C palaikymo patalpoje temperatūrą. Ši minimali temperatūra paprastai palaikoma vasarnamiuose, pirties pastatuose, palėpėse ar kitose pastoviai negyvenamose patalpose.

Ypač pažangi „Plasma Quad“ filtrų sistema

Oras, kaip ir vanduo, yra tai, ką mes nesąmoningai naudojame kiekvieną dieną. Švarus ir šviežias oras yra labai svarbus norint sukurti sveiką aplinką žmonėms. Turėti kokybišką orą patalpose padės „Plasma Quad“ – plazminė filtrų sistema, kuri ypač efektyviai pašalina nemalonius kvapus bei keturių rūšių teršalus - virusus, bakterijas, alergenus ir kietąsias daleles (pvz., dulkes), kurių gausu ore.

eko6

„Plasma Quad“ naikina bakterijas ir virusus įrenginio viduje, naudodamas stiprų, į užuolaidą panašų, elektros lauką, ir paleidžia elektros srovę per visą įrenginio oro įleidimo angą. Volframo iškrovos elektrodai yra naudojami todėl, kad jie suteikia išleidimui jėgos ir galingumo. Be to, plokštinant standartinę apvalią elektros lauko formą iki kaspino formos, sukuriamas ypač stiprus elektros laukas.

eko7

Natūralus srautas ir pažangesnis oro srauto paskirstymas

Norint sukurti „sveiką“ oro srautą, svarbiausias dalykas yra tai, kad oro srautas būtų kuo natūralesnis. „MITSUBISHI ELECTRIC“ sprendimas yra „Natūralaus srauto“ („Natural Flow“) technologija, kurios dėka išpučiamo oro srautas nesukelia diskomforto ir yra kontroliuojamas laisvai bei lanksčiai.

eko8

Kirigamine plokščiakalnis yra viena žymiausių lankytinų vietų Japonijoje ir dėl malonios bei patogios aplinkos ją aplanko daugybė žmonių.

„MITSUBISHI ELECTRIC“ pabandė atkurti Kirigamine plokščiakalnio komfortą. Kaip projekto dalį siekiant sukurti „natūralaus oro srauto“ funkciją, buvo išmatuoti faktiniai Kirigamine plokščiakalnio gaivaus vėjelio duomenys. Imituodami natūralias duomenų signalo formas, „MITSUBISHI ELECTRIC“ atkūrė beveik nepastebimas švelnaus oro sroves ir įdiegė jas naujuosiuose „MSZ-FH-VEHZ“ serijos šilumos siurbliuose.

eko9

Savaitinis programavimas

Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti naujojo „MSZ-FH-VEHZ“ šilumos siurblio darbą visai savaitei. Galėsite sumažinti patalpų temperatūrą tomis valandomis, kol jūsų nebūna namuose ar miegant, o kitu metu – mėgautis komfortiška šiluma.

Tylus veikimas

„MITSUBISHI ELECTRIC“ šilumos siurbliai visada išsiskyrė žemu triukšmo lygiu. Naujieji „MSZ-FH-VEHZ“ serijos įrenginiai taip pat pasižymi unikalia technologija, kuri leidžia tiek vidiniam, tiek ir išoriniam įrenginiui dirbti ypač tyliai.

Apsauginės grotelės

Prie šio modelio galite pasirinkti medines apsaugines groteles, kurios gali būti priderintos prie jūsų namo fasado, nudažant jas norima spalva.

2012 m. pab. MSZ-FH serijos vidinis įrenginys laimėjo Japonijos dizaino skatinimo instituto (Japan Institute of Design Promotion) apdovanojimą „Good Design Award 2012“.

Rekordinia testų rezultatai

Švedijos valstybinė energetikos agentūra (Energimyndigheten) „MITSUBISHI ELECTRIC KIRIGAMINE MSZ-FH-VEHZ“ serijos oras-orasšilumos siurblius paskelbė vienais iš geriausių Šiaurės Europos rinkoje. Šios valstybinės agentūros atliktų bandymų metu, savo klasėje pat serijos įrenginiai gavo itin įspūdingus – rekordinius rezultatus. Jie sutaupo daugiausia energijos ir išskiria daugiausia šilumos, lyginant su kitų modelių ir kitų gamintojų šilumos siurbliais.

Atlikti bandymai parodė, kad „MSZ-FH35VEHZ“ modelis prie -7 C lauko temperatūros išskiria net 5,3 kW šilumos! Tai didžiausias kada nors užregistruotas rodmuo Švedijos valstybinės energetikos agentūros praktikoje (atlikti 42 modelių šilumos siurblių bandymai). Taip pat atskleista, kad net esant -15C aplinkos temperatūrai, „MSZ-FH35VEHZ“ generuoja 4,3 kW šilumos, o tai yra itin geri rezultatai, norint užtikrinti efektyvų šilumos siurblio darbą šalto klimato regiono šalyse.

Ankstesnių šios agentūros atliktų bandymų rezultatai patvirtino, kad naujasis „MSZ-FH25VEHZ“ oras-oras šilumos siurblys savo techniniais parametrais ir funkcijomis yra žymiai pranašesnis už savo pirmtaką – „MSZ-FD25VABH“ modelį (pasirodžiusį rinkoje 2008 m. ir kurio vien Skandinavijos šalyse parduota apie 230 000 vnt) bei analogiškus kitų gamintojų šilumos siurblius.

Nepriklausoma Norvegijos vartotojų tarnyba (Forbrukerrådet) paskelbė „MSZ-FH-VEHZ“ absoliučiai geriausiais šilumos siurbliais/kondicionieriais rinkoje, pavadindama šią seriją „Super šilumos siurbliais“.

13 skirtingų modelių ir gamintojų šilumos siurblių bandymų rezultatai: http://www.forbrukerradet.no/annet/tester-og-kj%C3%B8petips/produkter/_attachment/1138908?_ts=13b3c762196.

„MSZ-FH-VEHZ“ serija dar kartą įrodo, kad „MITSUBISHI ELECTRIC“ sukūrė šilumos siurblį, kuris yra lyderis rinkoje, nes pasižymi geriausiais parametrais ir mažiausiu elektros suvartojimu, krentant lauko temperatūroms.

Pasidalink: