ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Faneruotos vidaus durys - didesnis patvarumas ir stabilumas

Faneruotos vidaus durys - didesnis patvarumas ir stabilumas Faneruotos vidaus durys - didesnis patvarumas ir stabilumas

VALMEDIS, UAB

UAB „Valmedis“ - Šiaulių įmonė gaminanti aukštos kokybės faneruotus gaminius - faneruotas duris, palanges, skydus, laiptų pakopas. Faneruotos durys pasižymi puikiu patvarumu bei stabilumu. Bendrovė siūlo platų vidaus durų modelių, faneruotės rūšių ir spalvų pasirinkimą.

Gaminant gaminius, „Valmedis“ orientuojasi į individualius klientų poreikius, taigi durys yra gaminamos išskirtinai pagal Jūsų individualius reikalavimus. Atvažiavę įmonės specialistai išmatuos užsakomas duris, pakonsultuos, pateiks įvairių durų bei faneruočių pavyzdžių.

Faneruotos vidaus durys

„Valmedis“ gaminamos faneruotos durys - tai skydinės durys (aklinos arba stiklintos, lygios arba profiliuotos), kurių paviršius papildomai padengtas įvairių rūšių medienos lukštu (ąžuolo, buko, klevo, raudonmedžio, beržo, vyšnios ir kt.).

Faneruotos vidaus durys

Jo storis yra nuo 0,6 iki 1,5 mm. Lukštas prie HDF plokštės pagrindo klijuojamas šalto preso pagalba naudojant aukštos kokybės drėgmei atsparius klijus (D3 klasės). Be tradicinių faneruočių duris galima dengti egzotiškų medžių ar šaknų lukštu, o panaudojant beicus ar baliklius, galima durims suteikti bet kokį atspalvį. Faneruotos durys lakuojamos „Milessi“ firmos pusiau matiniu (matiniu) laku. Durų stakta gaminama iš MDF ploksčių ir užfaneruojama medienos lukštu.

Faneruotos vidaus durys

Šio tipo durys yra daugelio dizainų, su įvairiais elementais. Durų varčia gali būti su užlaida ar be jos. Durims su stiklu naudojami įvairiausių raštų stiklai arba vitražai. Durų dizainas yra labai įvairus, todėl parinkus norimą medžio lukštą, galima pritaikyti praktiškai prie bet kokio interjero.

Durų komplektą sudaro: faneruota durų stakta su faneruotais kantais ir tarpine; įkaltuojami SPS firmos įvairių atspalvių lankstai; „ABLOY“ spragtukai ir spynos.

Faneruotos vidaus durysFaneruotos durys gali būti pagamintos bei parduodamos atskirais elementais. Gamybos procese naudojama išskirtinė technologija, todėl durys neišsikreipia, nekeičia savo geometrinės formos. Kiekvienos durys gaminamos tik pagal individualius kliento pateiktus matmenis.

Faneruotos vidaus durysGaminama keliasdešimt įvairaus dizaino durų modelių. Jų dizainas gali būti pakoreguotas pagal užsakovo pageidavimą.

Faneruotos vidaus durys„Valmedis“ pagamintos durys puošia daugelį Lietuvos gyventojų butų, namų, verslo patalpų bei visuomeninių pastatų.

 

Faneruotos vidaus durys

 

Pasidalink: