ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Stiklas biure – interjero sprendimas, pritaikymas ir nauda

Stiklas biure – interjero sprendimas, pritaikymas ir nauda Stiklas biure – interjero sprendimas, pritaikymas ir nauda

MAVY STUDIJA, UAB

Stiklas biure – interjero sprendimas, pritaikymas ir nauda. Stiklinės berėmio stiklo konstrukcijos, dėl plataus pritaikymo galimybių, praktiškumo bei interjerui suteikiančio modernaus minimalistinio dizaino, ypač plačiai naudojamos kuriant darbuotojų aplinką biure.  

Sukurti aplinką darbuotojui, kad jis dirbtų efektyviai, turėtų būti kiekvieno darbdavio tikslas. Norint tai padaryti, reikia žinoti kelis pagrindinius aspektus apie darbą biure, tai yra – šviesa, praktiškumas ir patogumas. Pirma, tai šviesa - ji yra be galo svarbi. Kaip žinia, darbuotojas dirba efektyviausiai, kai patalpas apšviečia dienos šviesa. Uždarius jį į uždaras patalpas efektyvumas krenta iki 30 ir daugiau procentų. Tam, kad taip neįvyktų dažniausiai ofisai įrenginėjami šviesūs, stiklinėmis sienomis ir dideliais vitrininiais langais. Berėmio stiklo konstrukcijos - puikiausia išeitis sukurti šviesų biuro interjerą, leidžiantį šviesai sklisti laisvai patalpose.

Kitas aspektas yra praktiškumas bei patogumas. Kas gi iš mūsų norėtų būti uždarytas tarp keturių sienų? Teisingai įrengus ir panaudojus stiklo pertvaras, darbuotojai niekada nesijaus atskirti, kas vėlgi įtakoja darbo kokybę. Klaidinga yra manyti jog stiklas trapus ir labai nepraktiškas. Priešingai, šiuolaikinės technologijos leidžia stiklą padaryti itin tvirtą, tvirtesnį už bet kurias gipso plokščių pertvaras. Be to, stiklinės sienos puikiai valosi, jas sunku išterlioti ar kitaip pabloginti jų išvaizdą.

Kalbant apie stiklo panaudojimą - viskas priklauso tik nuo fantazijos. Stiklas yra medžiaga, iš kurios galima išgauti daugybę formų, kas leidžia dar labiau praplėsti panaudojimo galimybes. Skaidrus stiklas gali būti panaudotas fiziškai atskiriant vieną patalpą nuo kitos, tačiau  vizualiai išlaikant patalpos vientisumą. Panaudojus raštuotą, matinį ar kitaip dekoruotą stiklą patalpos atskiriamos ir vizualiai. Amerikietiško tipo biuruose, kur vienoje didelėje patalpoje dirba daug žmonių, kiekvieno darbuotojo patalpos atskiriamos panaudojus stiklines nedidelių matmenų pertvaras. Jos gali būti ir transparentinės arba ne. Štai šioje vietoje ir atsiskleidžia pagrindinis stiklinių pertvarų panaudojimo „kozeris“, nes jokios kitos medžiagos sienos negali būti permatomos.

Dizaino, kaip ir pritaikymo galimybės, yra praktiškai beribės. Kadangi stiklas gali būti dekoruojamas įvairiais būdais, tokiais kaip: dažymas, matinimas, lipdukų klijavimas, tekstūros keitimas ir t.t. Taigi, stiklo pagalba sukurti norimą dizainą ir efektyvią bei jaukią aplinką darbuotojui yra be galo paprasta. Kalbant apie stiklo pertvarų panaudojimą su kitomis medžiagomis, reikia paminėti jog stiklas labai dera su medinėmis konstrukcijomis. Sujungimai, laikikliai, durų spynos, rankenos ir t.t. dažniausiai yra metalo furnitūra. Jos pasirinkimas taip pat labai platus, o skirtinga spalva bei forma suteiks išskirtinumo.

UAB „Mavy Studija“ įmonė visada ieškanti naujovių, pristato Jums naujausią technologiją - Smart Glass. Tai yra naujas atradimas Lietuvos rinkai, ko gero, yra žmonių kurie net neįsivaizduoja ką tai reiškia. Smart Glass technologija leidžia valdyti stiklo transparentines savybes. Paprasčiau sakant, stiklas gali būti matinis – visiškai nepermatomas, o panorėjus gali tapti skaidrus. Tai ypač aktualu susirinkimų, vadovų kabinetuose, kuomet reikalingas visiškas privatumas.

Mavy Studija – stiklo idėjos moderniems namams.

stiklas-biure-interjero-sprendimas-pritaikymas-ir-nauda

Pasidalink: