ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Veidrodžiai su LED apšvietimu - MAVY STUDIJOS stiklo ir šviesos sprendimai Jūsų interjerui

Veidrodžiai su LED apšvietimu - MAVY STUDIJOS stiklo ir šviesos sprendimai Jūsų interjerui Veidrodžiai su LED apšvietimu - MAVY STUDIJOS stiklo ir šviesos sprendimai Jūsų interjerui

MAVY STUDIJA, UAB

Sparčiai populiarėjant LED apšvietimui, jis imamas taikyti praktiškai visur, kur reikia šviesos, pradedant paprasčiausiu namų vidaus apšvietimu, baigiant interjero detalių paryškinimu. Ne išimtis ir veidrodžiai, vis dažniau apšvietimui naudojama, ne išlindę šviestuvai virš veidrodžių, o įmontuojamas LED apšvietimas.

veidrodziai-su-led-apsvietimu1

Įmontuojamas apšvietimas buvo taikomas ir tada, kai nebuvo LED juostelių, vietoje jų buvo naudojamos liuminescensinės lempos. Dėl jų dydžio veidrodžiai buvo labai stori nuo 5 iki 7 cm. Naujausios technologijos leidžia veidrodžio storį sumažinti iki 2 – 3 cm. Kas suteikia estetiškumo ir …. Kitas didelis pliusas naudojant LED apšvietimą yra iki 80% mažesnės elektros sąnaudos.

veidrodziai-su-led-apsvietimu2

Kalbant apie vonios veidrodžius svarbiausia yra tai, jog jis atliktų savo funkciją - rodytų jus. Verta atkreipti dėmesį į šviesos kokybę. Tokiems veidrodžiams labai svarbu sukoncentruoti šviesą būtent ten, kur reikia t. y. į patį veidrodį. Kas gali tai geriau padaryti jeigu ne pats veidrodis. Vonios veidrodžiams galima pritaikyti ir šildymo galimybę, tai reiškia, kad veidrodis nerasos, kas būna didelė problema norint pažvelgti į savo atvaizdą išsimaudžius po dušu. Žinoma nereikia pamiršti ir to, jog veidrodis turi būti stilingas, papuoštas raštais, ar netgi šviestų įvairiomis spalvomis.

veidrodziai-su-led-apsvietimu3

Prieškambario veidrodžiai taip pat turi atlikti savo funkciją, bet gaminant juos labiau akcentuojama į jo išvaizdos pritaikymą interjere. Yra sakoma jog akys - sielos veidrodis, "Mavy studija" sako jog veidrodis atskleidžia namų sielą. Tokiems veidrodžiams norima suteikti kuo daugiau išskirtinumo, pagrąžinant jį šviečiančias raštais, pritaikant skirtingus apšvietimo būdus.

veidrodziai-su-led-apsvietimu4

 

 

Šviečiančius veidrodžius, stiklo konstrukcijas, dekoratyvinius stiklo šviestuvus, stiklo baldus, stiklines sieneles ir kitus išskirtinius interjero dekoro elementus iš stiklo kuria, gamina ir projektuoja UAB "Mavy studija". Užsukę į „Mavy studija“ Kaune, visada išsirinksite išskirtinį, tik Jums ir Jūsų interjerui sukurtą stiklo gaminį.

"Mavy studija" - pažvelkite į stiklą mūsų akimis ...

Pasidalink: