apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Termoizoliacinės plokštės HYDROTHERM - plokščių (sutapdintų) stogų apšiltinimui ir hidroizoliacijai

Termoizoliacinės plokštės HYDROTHERM - plokščių (sutapdintų) stogų apšiltinimui ir hidroizoliacijai Termoizoliacinės plokštės HYDROTHERM - plokščių (sutapdintų) stogų apšiltinimui ir hidroizoliacijai

Gamybinių, visuomeninių bei gyvenamųjų pastatų sutapdintų (plokščių) stogų bei pamatų šiltinimui ir hidroizoliacijai, Stogų dangų prekyba UAB "Nord Profil" siūlo lengvai ir greitai montuojamas termoizoliacines plokštes HYDROTHERM. Naudodami šias plokštes iki 30% sumažinsite išlaidas, susijusias su sutapdinto stogo įrengimu ir renovavimu.

Termoizoliacinės plokštės HYDROTHERM naudojamos be apribojimų, įskaitant ir statinius, kurių atsparumo ugniai  laipsnis - I. Stogų sistemos, kurias sudaro termoizoliacinė plokštė HYDROTHERM, papildomai padengta viršutinio sluoksnio bitumine danga – degumo klasė E,  Broof (t1).

 Termoizoliacinė plokštė HydrothermGaminio montavimas:

Plokštės lengvai ir greitai montuojamos. Kadangi polistirenas beveik neįgeria vandens ir yra padengtas bitumine danga, darbus galima vykdyti  esant permainingiems orams.

Plokštės prie stogo pakloto (betoninio, profiliuotos skardos) fiksuojamos smeigėmis.

Vėliau ant sumontuotų HYDROTHERM plokščių prilydoma bituminė viršutinio sluoksnio danga.  

Termoizoliacinė plokštė Hydrotherm

Termoizoliacinė plokštė Hydrotherm

Termoizoliacinė plokštė Hydrotherm

Stogo dangų prekyba - svarbu turėti gerą stogą !

NORD PROFIL, UAB Stogo dangų prekyba

Daugiau informacijos:

NORD PROFIL, UAB Stogo dangų prekyba infopuslapis

Pasidalink: