apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Nestandartiniai baldai pagal individualius užsakymus – kokybės ir ilgaamžiškumo garantija

Nestandartiniai baldai pagal individualius užsakymus – kokybės ir ilgaamžiškumo garantija Nestandartiniai baldai pagal individualius užsakymus – kokybės ir ilgaamžiškumo garantija

UAB „Ralko“ – jauna, veržli kompanija, siekianti patenkinti išrankiausio kliento reikalavimus. Įmonės veiklos sritis – stumdomų durų gamyba, prekyba LED apšvietimu bei nestandartinių korpusinių baldų gamyba.

Nestandartiniai baldai pagal individualius užsakymus

Ieškantys naujos spintos, drabužinės ar planuojantys namų zonas atskirti pertvaromis čia gali ne tik įsigyti kokybišką produktą, derantį prie jau esamo būsto interjero, bet ir sulaukia profesionalo konsultacijos, kuris padės išsirinkti, kad įsigytas daiktas būtų ilgaamžis, kad medžiagų, spalvų, stilistikos pasirinkimas būtų tinkamas. UAB „Ralko“ gaminamoms stumdomų durų spintoms bei pertvaroms naudojamos žinomų gamintojų – „Slider“ ir „Indeco“ – aliuminio sistemos, siūlomas platus profilių, plokščių, išskirtinio dizaino stiklų bei veidrodžių asortimentas.

Nestandartiniai baldai pagal individualius užsakymus

Ypatingą reikšmę namų, biuro interjere užima apšvietimas, „Ralko“ tam siūlo LED apšvietimą. Teisingai parinktas apšvietimas suteiks Jūsų namams jaukumo, darbinėje erdvėje – funkcionalumo. Bendradarbiaujant su interjero dizaineriais ir architektais, gimstančios inovatyvios LED apšvietimo panaudojimo idėjos, sėkmingai realizuojamos praktikoje.

Nestandartiniai baldai pagal individualius užsakymus

Nuolatinis tarptautinių baldų parodų lankymas, dalyvavimas jose, nuoseklus domėjimasis naujomis tendencijomis baldų pramonėje suteikia įmonei konkurencinį pranašumą ir išskirtinumą. UAB „Ralko“ dirbantys specialistai padės ne tik išsirinkti kokybiškas ir patvarias medžiagas korpusiniams baldams, bet ir pasiūlys individualų projektą, atitinkantį naujausias dizaino tendencijas, ergonominius reikalavimus bei kliento poreikius.

RALKO, UAB

Daugiau informacijos: ledlt.eu/lt

RALKO, UAB infopuslapis

Pasidalink: