ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Metalo lankstymo sprendimai, kuriami įmonės POLITECA profesionalų

Metalo lankstymo sprendimai, kuriami įmonės POLITECA profesionalų Metalo lankstymo sprendimai, kuriami įmonės POLITECA profesionalų

POLITECA, UAB

Metalas ir įvairios jo konstrukcijos, dirbiniai naudojami daugelyje sferų. Be abejo, dažniausiai jis siejamas su tvirtumu, todėl eksploatuojamas statybose, įrenginių gamyboje, sunkiojoje pramonėje, kur užima vieną svarbiausių pozicijų, tačiau neretai pasitelkiamas puošybai, apdailos dekoravimui. Profesionalams patikėtas net ir visiškai neapdirbtas metalas gali virsti stulbinamais gaminiais namams, kurie neleidžia atsistebėti meistrų sugebėjimais preciziškai išdirbti tokią medžiagą. Išties metalai yra vieni tvirčiausių junginių, tačiau žinant ir pasitelkiant tinkamus apdirbimo būdus, galima sukurti formas, raštus, reikalingus tolesnei eksploatacijai ir pritaikymui skirtingose srityse.

Metalų ypatumai ir apdirbimo metodai

Kadangi metalas yra itin tvirta medžiaga, norint su ja dirbti ir išgauti būtent tam tikrą pavidalą būtina žinoti jo mechanines ir fizines savybes. Metalas pasižymi tvirtumu, kietumu, atsparumu, ilgaamžiškumu, taip pat jiems būdingas plastiškumas ir tamprumas, dėl ko metalą ir galima apdirbti. Šių savybių procentinis santykis būtent įtakoja metalų skirtumus, todėl dirbant su nevienodais metalais, pavyzdžiui: skarda, aliuminiu ar nerūdijančiu plienu reikia pasitelkti skirtingą apdirbimo metodą, įrangą ar naudoti tam tikrą jėgą, kuriai veikiant metalas dar išlaiko savo savybes. Neįvertinus apdirbamo metalo atsparumo ribos šis gali tiesiog subyrėti. Dėl to darbus patariama patikėti specialistams, išmanantiems savo veiklą ir turintiems reikalingą įrangą metalo tekinimo, virinimo pjovimo, frezavimo ir lankstymo darbams atlikti.

Metalo lankstymas

UAB „Politeca“ nuo pat įkūrimo pradžios (1993 m.), užsiima metalo (aliuminio, cinkuoto, juodo ir nerūdijančio plieno) apdirbimo darbais, bei turi visą profesionalią įrangą metalo karpymui, lankstymui, valcavimui, perforavimui, virinimui, pjovimui vandens srove su abrazyvu ir juostiniu pjūklu bei gręžimo darbams.

Tikslaus metalo lankstymo paslauga, kurią teikia UAB „Politeca“ specialistai, naudojasi norintys sukurti individualiai atrodančius gaminius ar pagal aplinkybes, kuomet standartiniai sprendimai tiesiog negali pateisinti užsakovo lūkesčių. Juk ne kiekvienas statantis namą pasirenka tradicinį, tipinį statybų variantą, kuriam nesudėtinga rasti reikalingų sudedamųjų statybos dalių, daugelis šiuo metu nori ir kažko išskirtinio.

Metalo lankstymasIndividualūs metalo lankstymo sprendimai, kuriami profesionalų

Išlankstyti metalo gaminiai įkomponuojami kuriant namų interjerą ir eksterjerą, šiems suteikia solidumo, ilgaamžiškumo įspūdį. Apdirbtas metalas prabangiai atrodo su natūralia mediena. Toks derinys patvarus, skoningas ir gali tapti įkvėpimo šaltiniu meistrams bei svajojantiems apie išskirtinius namų gaminius. Metalo lankstymui ir lenkimui naudojami presai, staklės ar rankiniai įrankiai, kurių pagalba formuojami metalo lakštinių kraštai, grioveliai, išlankstomos U, V lenkimo formos. UAB „Politeca“ naudojamos „ADIRA“ staklės leidžia dirbti tiek su nedidelių išmatavimų metalu, tiek su didesnių gabaritų lakštais. Taip lakštinis metalas staklių pagalba gali įgauti daugybę skirtingų formų.

Metalo lankstymasTikriausiai nedaug kam kiltų idėja patiems apdirbti metalą, juk tam būtina turėti ne vieną specialų įrankį ir prietaisą, padedančius metalą apdoroti nepažeidžiant jo eksploatacijos savybių. Tačiau kartais pernelyg susižavima ir pasikliaujama pigesnius metalo apdirbimo darbus siūlančiais meistrais, kurie dirba su viena senesne įranga, galinčia atlikti tik tam tikrą funkciją. Profesionalios įmonės, turinčios daugiau įvairios technikos gali pasiūlyti platesnį paslaugų spektrą, leidžiantį sukurti nestandartinius, klientų viziją atitinkančius sprendimus. Be to, didėjant klientų ratui siekiama dar geresnės kokybės, todėl įranga atnaujinama dažniau. Tik tinkamai atliktas metalo lankstymas užtikrina, jog vėliau metalas lenkimo vietose neįtrūks, nesuskeldės, todėl gaminiai bus ilgaamžiai.

Metalo lankstymas


UAB „Politeca“ dirba su juoduoju, nerūdijančiu metalu, cinkuota skarda, aliuminiu ir atlieka visų jų lankstymo darbus. Gali būti sulenkiami vamzdžiai, stogo danga ir kiti gaminiai pagal su klientu iš anksto suderintus planus. Įmonė siūlo visą kompleksą metalo apdirbimo paslaugų, todėl nereikia ieškoti kitos įmonės, kuri atliktų kitus, nebaigtus darbus. Kadangi turime užtektinai įrangos, kuri yra automatizuota, į naują užsakymą reaguojame operatyviai ir organizuotai.

Metalo lankstymas

 

Pasidalink: