apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Kaip nepadaryti klaidos renkantis lauko baldus: patarimai

Kaip nepadaryti klaidos renkantis lauko baldus: patarimai Kaip nepadaryti klaidos renkantis lauko baldus: patarimai

Lauko baldai nebėra tik pačių turtingiausių žmonių malonumas. Dabar baldus sode, kieme, verandoje, terasose ar pavėsinėje gali įsigyti beveik bet kuris žmogus. Internetinėje parduotuvėje b-a.eu rasite šaunių, puikiai atrodančių ir itin kokybiškai pagamintų lauko baldų. Štai keletas patarimų pagal kuriuos susikursite patį geriausią ramų kampelį lauke ir nesuklysite pirkdami lauko baldus.

Įvertinkite ar turėsite laiko bei galimybę juos prižiūrėti

Kai kurios medžiagos, pavyzdžiui geležis arba marmuras reikalaus nemažai dėmesio. Geležį reikia padengti antikoroziniu sluoksniu kas keletą metų, o marmurą apskritai sunku išlaikyti gražų kai nuolat lyja arba kinta temperatūra. Jeigu norite tiesiog gražių lauko baldų už nedidelę kainą ir tokių, kurie nereikalaus daug priežiūros, rinkitės šiaudinius, medienos, plastikinius arba aliumininius variantus. Pastarasis, nors ir yra metalas, bet lengvas, todėl net ir aliuminines kėdes ar krėslus nesunkiai perkelsite iš vienos vietos į kitą.

Lietuvoje tai tik trumpalaikis malonumas

Nebent turite uždarą šildomą pavėsinę arba kitus išskirtinius komfortus – lauko baldais pasinaudosite (daugiausiai 5-6 mėnesius). Įvertinkite savo biudžetą, nes perspausti su pirkiniais, kurie turi ribotą panaudojimą – nereikėtų.

Jei norite sutaupyti – rinkitės baldų komplektą

Kaip ir visų kitų baldų kategorijose – komplektus galima įsigyti pigiau. Taip susodinsite be galo daug žmonių net ir per didžiulį pobūvį. Komplektus sudaro ne tik daug kėdžių arba krėslų, bet ir stalai, foteliai. Dabar rinkoje yra tikrai labai daug įvairiausius lauko baldų gamintojų, todėl pasirinkimo gausa tikrai stebina. Šiaurietiško minimalistinio, pompastiško Itališko arba jaukaus Karibų stiliaus baldai tiesiog ranka pasiekiami. Žodžiu, kokių sodo baldų norėsite, tokius ir rasite, tik turėkite omenyje, kad komplektais jie atsieis mažesnę pinigų sumą.

Prabangos mėgėjams būtini supami krėslai ir lauko šviestuvai
Tai bus komforto ir estetikos viršūnė, ypač, jeigu turite baseiną arba netoli jūsų būsto yra ežeras ar kitas vandens telkinys. Įsivaizduokite kaip karštą vasaros dieną tiesiog mėgaujatės saule ant supamo krėslo. Lėtai siūbuodamas jis jus ramina, o tylus vandens raibuliavimas ar jūros ošimas tiesiog neleidžia nerimauti. Daug kas rinkdamiesi lauko baldus pamiršta apie supamus krėslus ir didžiulį jų komfortą. Supamo krėslo vieta nėra tik viešbutis, jį galite įsigyti ir savo namuose.
Kita klaida, kurios nereikėtų daryti tai – nepamirškite, kad lauke norisi pabūti ir naktį. Tačiau tamsoje būvis nebus smagus ar jaukus, tad reikėtų įsigyti naktinių lauko šviestuvų. Rekomenduojame elektrinius sprendimus, kadangi galėsite įjungti ir išjungti pagal savo norus, o ir apšvieta bus gerokai didesnė nei su žvake ar žibaliniu žibintu.

Neužgrūskite teritorijos baldais

Nors galbūt ir norisi turėti galimybę surengti didelį pobūvį, bet lauko erdvės tuo ir žavios, kad ten nėra jaučiamos ribos bei sienos. Jeigu kiekvieną žingsnį reiks dėti atsargiai, bijant už kažko užkliūti ir nebus juntamas erdvės laisvumas – kažkas yra ne taip. Siūlome prieš perkant baldus išmatuoti teritoriją, kurioje jie stovės. Pasidarykite bent apytikslį brėžinį pagal mastelį ir pažiūrėkite, kaip viskas atrodo pagal jūsų planą. Neperspauskite su baldų skaičiumi, kadangi XXI amžiuje vis populiarėja minimalizmo, o ne pompastikos tendencijos. Galbūt tokiu atveju verta pasikonsultuoti ir su interjero bei eksterjero dizaino specialistais.

Pasidalink: