ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


GUARDIAN GLASS paskelbė Guardian Student Design Challenge 2016 konkurso nugalėtojus

GUARDIAN GLASS paskelbė Guardian Student Design Challenge 2016 konkurso nugalėtojus GUARDIAN GLASS paskelbė Guardian Student Design Challenge 2016 konkurso nugalėtojus

„Guardian Student Design Challenge 2016“ konkurse buvo demonstruojamos antireflekcinio stiklo pritaikymo galimybės gyvenamojoje, darbo, kultūrinėje ir laisvalaikio aplinkose. Prizo laimėtojai buvo paskelbti per spaudos konferenciją Diuseldorfe (Vokietija) vykusioje „Glasstec“ parodoje.

Studentus kvietėme sukurti ir išvystyti Guardian „Clarity™“ antireflekcinio stiklo pritaikymo idėjas gyvenamųjų, darbo ir laisvalaikio erdvių interjeruose.

Laimėtojai:

• Pirmosios vietos prizas – 10 000 € – atiteko Angelo Blythe ir Anastasia Tasoula Kontzes už jų dizainą „Guardian Clarity Sightseeing Boat“ („Guardian Clarity“ apžvalginis laivas).

• Antrosios vietos prizininku – 5 000 € laimėtoju – tapo Simon Seidl už „Glass Partition“ (stiklinė pertvara).

• Trečiąją vietą ir 2 500 € laimėjo Emanuel Etzersdorfer ir Felix Stadie projektas „tme.Glass clock“ (stiklinis laikrodis).

Tarptautinių ekspertų komisija laimėtojus išrinko vadovaudamasi šiais kriterijais: novatoriškumo lygis, funkcionalumas, Guardian „Clarity“ stiklo panaudojimas, estetinis patrauklumas, vertė naudotojui ir realizavimo potencialas.

Pasak komisijos, „pirmosios vietos prizininkų projekte puikiai išnaudotos „Clarity“ stiklo antireflekcinės savybės užtikrina neabejotiną naudą apžvalginio laivo keleiviams. Iš profesionalaus pristatymo matome, kad dizaineriai Angelo Blythe ir Anastasia Tasoula Kontzes įdėjo daug pastangų, kad įsigilintų ir įvertintų stiklo savybes. Antrosios vietos nugalėtojo stiklinė pertvara pasižymi puikiu nematomumo ir funkcionalumo deriniu. Gyvenamosios erdvės tampa vis mažesnės ir labiau apribotos, todėl šis sprendimas yra ir praktiškas, ir nekrentantis į akis. Tai – puiki „Clarity“ pritaikymo gyvenamosiose patalpose idėja. O stiklinis laikrodis yra labai gerai apgalvota koncepcija, kurioje suderinti skirtingi stiklo atspindžio lygiai sukuria dar neregėtą laiko rodymo būdą ir unikalų stilių.“

„Guardian Student Design Challenge 2016“ komisiją sudarė Andreas Meyer („Scholl glass GmbH“, Vokietija), Emily Martin („FX Magazine“, Jungtinė Karalystė) ir architektė Giovanna Latis („Studio d’Architettura aMDL“, Italija). „Guardian Glass“ komisijos nariai: András Kovács (produkto vadovas) ir Dimosthenis Liouris (techninio konsultavimo centro vadovas). Architektė Giovanna Latis džiaugėsi: „Konkursai visada suteikia puikią progą eksperimentuoti. Šįkart stiklo, kaip rišamojo elemento, panaudojimas architektūroje ir dizaine baigėsi įdomiais sprendimais, kuriuose stiklas suteikia pridėtinio funkcionalumo, o ne tik atlieka barjero nuo klimato funkciją. Dalyviai įrodė, kad stiklas yra lanksti medžiaga, turinti begalę asmenybių.“

Andreas Meyer pritarė: „Buvo įdomu pamatyti tiek daug skirtingų pasiūlymų. Vieni jų buvo labai realistiški ir praktiški, o kiti – labiau futuristiniai ir išradingi.“ Jis pridėjo: „Man buvo labai smagu juos peržiūrėti. Linkiu viso ko geriausio šiame konkurse dalyvavusiems studentams. Tikiuosi, kad jie toliau tobulės stiklo versle ir prisidės prie ateities kūrimo.“

Laimėtojų dizaino koncepcijos demonstruojamos „Guardian Glass“ stende (10 salė, A28 stendas), „Glasstec“ parodoje.

Apie „Guardian Industries Corp.“

„Guardian Industries Corp.“ – privati įvairius produktus gaminanti pasaulinė kompanija, įsikūrusi Auburn Hills, Mičigane. „Guardian“ ir dukterinėse įmonės dirba 17 000 darbuotojų, o bendrovės padaliniai veikia visoje Šiaurės Amerikoje, Europoje, Pietų Amerikoje, Afrikoje, Artimuosiuose Rytuose ir Azijoje. Kompanijos vizija – kurti pridėtinę vertę klientams ir visuomenei, nuolat diegiant naujoves ir naudojant kuo mažiau išteklių. „Guardian Glass“ – tarptautinis, lyderio pozicijas užimantis float stiklo gamintojas, tiekiantis pridėtinės vertės stiklo gaminius bei sprendimus komerciniams, gyvenamiesiems pastatams, transporto priemonėms, interjerui ir techniniam stiklo panaudojimui. „SRG Global“ – vienas didžiausių pasaulyje pažangių, aukštos kokybės plastiko gaminių su dangomis automobilių, komercinių sunkvežimių bei plataus vartojimo prekių pramonei, siūlantis sprendimus dangų atsparumui, funkcionalumui, automobilių efektyvumui bei dizaino lankstumui padidinti.

„Guardian Building Products“ – pirmaujanti specializuotų statybos produktų platintoja iš JAV.

GUARDIAN GLASS paskelbė Guardian Student Design Challenge 2016 konkurso nugalėtojus
Pirmosios vietos prizas – 10 000 € – atiteko Angelo Blythe ir Anastasia Tasoula Kontzes už jų dizainą „Guardian Clarity Sightseeing Boat“ („Guardian Clarity“ apžvalginis laivas).
(Nuotraukos Guardian Industries Corp., GRDPR108)


GUARDIAN GLASS paskelbė Guardian Student Design Challenge 2016 konkurso nugalėtojus

Antrosios vietos prizininku – 5 000 € laimėtoju – tapo Simon Seidl už „Glass Partition“ (stiklinė pertvara).
(Nuotraukos Guardian Industries Corp., GRDPR108)


GUARDIAN GLASS paskelbė Guardian Student Design Challenge 2016 konkurso nugalėtojus

Trečiąją vietą ir 2 500 € laimėjo Emanuel Etzersdorfer ir Felix Stadie projektas „tme. Glass clock“ (stiklinis laikrodis).
(Nuotraukos Guardian Industries Corp., GRDPR108)

Pasidalink: