apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Baldų gamyba ir projektavimas – išskirtinis dizainas IVD STUDIO

Baldų gamyba ir projektavimas – išskirtinis dizainas IVD STUDIO Baldų gamyba ir projektavimas – išskirtinis dizainas IVD STUDIO

„IVD STUDIO“ – interjero dizaino ir vienetinių baldų projektavimo bei gamybos studija, gamina baldus miegamajam, svetainei, virtuvei, vonios kambariui, prieškambariui, kuria kambarių interjerą. Įmonė projektuoja ir gamina išskirtinio dizaino ir kokybės vienetinius baldus, kurie sukuria patogią naudojimui, ergonomišką erdvę.

Baldų gamyba ir projektavimas

„IVD STUDIO“ specializuojasi kietų nestandartinių baldų kūrime, vystyme ir gamyboje. Baldų gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos – aukštos kokybės furnitūra ir kitos baldinės medžiagos. Profesionalūs tiekėjai pasirinkti taip, kad būtų užtikrinta geriausia medžiagų kokybė.

Įmonė gamindama baldus puikiai suderina funkcionalumą su estetika. Svarbiausia yra žmogus ir jo santykis su aplinka, kurioje jis gyvena ar dirba. „IVD STUDIO“ siūlo kompleksinius interjero sprendimus.

Baldų gamyba ir projektavimas

„IVD STUDIO“ teikiamos paslaugos:

  • Projektuotojo bei dizainerio paslaugos.
  • Baldų projektavimas.
  • Baldų gamyba.
  • Baldų surinkimas bei montavimas.

Įmonėje dirba puikių specialistų komanda, kurie vertina tikslumą, kokybę ir profesionalumą. „IVD STUDIO“ siūlo daugiau negu pasigaminti baldus pagal Jus ir Jūsų poreikius.

IVD STUDIO, UAB

Daugiau informacijos:

IVD STUDIO, UAB infopuslapis

Pasidalink: