ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

ŽALI STOGAI, MB - stogų apželdinimas, stogo želdinimo sistemos

Adresas:
Salos takas 3, Bralinskių k., LT-60103, RASEINIŲ RAJ., Lietuva


Įmonės kodas: 300112454

Mob. Nr.: 8 651 92 718ŽALI STOGAI, MB VEIKLA: Stogų apželdinimas, stogų želdinimo ir įvairaus stogų panaudojimo sistemos ZinCo: ekstensyvus ir intensyvus stogų želdinimas, poilsio zonos, sporto ir žaidimų aikštelės ant stogo, terasų įrengimas, miesto daržininkystė. Konsultavimas ir pilnas projektų įgyvendinimas.

"Žali stogai", MB įmonėje buvo įvertinta darbuotojų turėta patirtis įrengiant skandinaviško tipo želdintus stogus ir priimtas sprendimas įsisavinti šiuolaikines technologijas ir metodus, naudojamus stogų želdinimui ir plačiam jų panaudojimui.

"Žali stogai", MB savo partneriu pasirinko Vokietijos kompaniją ZinCo, kuri yra šios srities pionierė ir lyderė. Daugiau kaip 35 metus ZinCo kuria ir gamina stogų želdinimo ir plataus stogų panaudojimo sistemas.

Kartu su patrauklia išvaizda apželdinti stogai turi visą eilę ekologinių, ekonominių ir socialinių pranašumų, dėl kurių jie ir įrengiami ant įvairaus didumo ir paskirties pastatų, ar tai būtų garažas, sodo namelis, gyvenamasis namas, administracinis, verslo ar pramoninis pastatas.

Prailgina stogo amžių: Augalų danga gerai apsaugo stogą nuo tokių išorinių veiksnių, kaip saulės UV spinduliai, kruša ir staigūs temperatūros pokyčiai.

Taupo energiją: Apželdintas stogas turi geresnes šilumines savybes tiek žiemą tiek vasarą, taupomos patalpų šildymo ir ypač kondicionavimo išlaidos.

Sulaiko lietaus vandenį: Žali stogai užlaiko 50-100% lietaus vandens. Dalį vandens sugeria augalai ir po augalais esantys sluoksniai, dalis išgaruoja.

Pagerina saulės baterijų darbą: Saulės baterijų efektyvumas priklauso nuo aplinkos temperatūros. Želdintas stogas neįkaista, todėl saulės baterijos veikia maksimaliai efektyviai.

Apsaugo nuo triukšmo: Žali stogai sumažina atsispindėjusį garsą iki 3 dB ir pagerina garso izoliaciją iki 8 dB.

Valo, grynina orą: Augmenija padeda filtruoti ir sulaikyti dulkes ir smogą iš oro. Augalai ir substratas absorbuoja nitratus ir kitas toksines medžiagas.

Išsaugomi ir sukuriami rekreaciniai plotai: Apželdinus stogą yra kompensuojami statybos metu prarasti žali plotai.

Sukuriami, grąžinami į miestą bioplotai: Augalai - tai natūrali gamtinė terpė gyvūnijai. Ant stogų apsigyvena vabzdžiai, grįžta paukščiai, atsigauna, atgyja betoninis miestas.

Neribokite savo drąsių vizijų, mes galime jums patarti ir padėti jas įgyvendinti!

ŽALIŲ STOGŲ SISTEMOS:

EKSTENSYVŪS ŽELDINTI STOGAI - tai nereiklūs priežiūrai, minimalios augmenijos žali stogai:

ŠILOKŲ KILIMAS - laiko patikrinta ekologiška stogo apsauga: Šilokai - tankiai kilimu suaugantys ir užklojantys žemę augalai,  atsparūs sausrai, patys kaupiantys drėgmę.

KALNŲ AUGALŲ stogas - įvairiaspalvis ir individualus: Šio tipo augalų stogas pasižymi ilgu žydėjimu su skirtingais besikeičiančiais spalviniais akcentais.

Šlaitiniai vidutinio nuolydžio ŽALI STOGAI: Šlaitiniai ŽALI STOGAI ypač suteikia pastatui savitumo - jie yra gerai matomi.

Statūs šlaitiniai ŽALI STOGAI: Statiems šlaitiniams ŽALIEMS STOGAMS priskiriami stogai, kurių šlaitų nuolydis yra nuo 20° iki 35°.

INTENSYVAUS KRAŠTOVAIZDŽIO STOGAI: Intensyvus kraštovaizdis paprastai kuriamas ant stogų, kuriuos planuojama naudoti. Kaip stogų panaudojimas gali būti labai įvairus, taip ir elementai kraštovaizdžiui sukurti gali būti panaudoti patys įvairiausi: veja, daugiamečiai augalai, krūmai, medžiai, pasivaikščiojimo takai, baseinai, pavėsinės, suolai apšvietimo elementai ir t.t.

POILSIO ZONOS IR VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖS: Dabar projektuojamuose ir statomuose gyvenamuosiuose namuose dažnai yra įkomponuojamos poilsio zonos ant stogų pavieniams butams ar didesni bendro naudojimo plotai. Naudojant ŽALIŲ STOGŲ sistemas gali būti suprojektuoti ir įrengti patys įvairiausi tokių plotų komponentai - vejos, žydintys gėlynai ir sodai, žaidimų aikštelės su įvairia paviršiaus danga, suoleliai, vaikų laipiojimo atrakcionai, prietaisai sportui, baseinai ir t.t.

TAKAI PASIVAIKŠČIOJIMUI IR AUTOMOBILIAMS: Gerai suprojektuotose sistemose yra numatytas horizontalių jėgų, atsirandančių didinant greitį, stabdant ir vairuojant poveikis. Tuo pat metu stogas gerai atlieka pagrindines savo funkcijas - hidroizoliacinę, drenažinę, šiluminę ir slopinančią garsą.

VIRŠ PARKUOJAMŲ AUTOMOBILIŲ IR GARAŽŲ: Jei yra norima eksploatuoti teritorijas virš parkuojamų automobilių ir garažų, tai jos tampa automobilių parkavimo vietų ir garažų stogu. Jei tas teritorijas norima apželdinti, įrengti ekstensyvų želdintą paviršių ar intensyviai eksploatuojamas poilsio zonas su pasivaikščiojimo takais, žaidimų aikštelėmis, suoleliais, parkais - turi būti panaudotos ŽALIO STOGO sistemos.

ŽALI STOGAI IR SAULĖS ENERGIJA: Abi šios sistemos gali būti įrengtos kartu ir duoti puikų energetinį efektą. Tiek saulės fotovoltiniai elementai, tiek saulės kolektoriai vandens šildymui gali būti įrengiami ant ŽALIO STOGO naudojant ZinCo Solar Base sistemą.

 

zali-stogai-atlikti-darbai

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Stogai, stogų želdinimas, stogų apželdinimas, žalias stogas, želdintas stogas, apželdintas stogas žali stogai, žalieji stogai, apželdinti stogai, stogo želdinimas, žalio stogo sistemos, stogai su šilokais, stogai su augalais, augalai ant stogo, šlaitinių stogų apželdinimas, žali šlaitiniai stogai, poilsio zona ant stogo, žaidimų aikštelė ant stogo, takai ant stogo, veja ant stogo, alpinariumas ant stogo, stogo apželdinimo paslaugos, garažo stogo želdinimas, ekologiškas žalias stogas, stogo dangos, šilokai, šilokų stogas, šilokų kilimas, sedumai, sedumų stogas, augalų stogas, augalų stogai, gyvas stogas, gyvi stogai, eksploatuojamas stogas, eksploatuojami stogai, parkingo stogas, stogai virš požeminių aikštelių, terasa ant stogo, laisvalaikis ant stogo, poilsis ant stogo, stogo panaudojimas, stogų panaudojimas, intensyvus ir ekstensyvus želdinimas, daržas ant stogo, stogų želdinimo sistemos, stogu zeldinimas, stogu apzeldinimas, zalias stogas, zeldintas stogas, apzeldintas stogas, zali stogai, zalieji stogai, apzeldinti stogai, stogo zeldinimas, zalio stogo sistemos, stogai su silokais, slaitiniu stogu apzeldinimas, zali slaitiniai stogai, zaidimu  aikštele ant stogo, stogo apzeldinimo paslaugos, garazo stogo zeldinimas, ekologiskas zalias stogas, stogo danga, silokai, siloku stogas, siloku kilimas, sedumu stogas, augalu stogas, augalu stogai, stogai virs pozeminiu aiksteliu, stogu panaudojimas, intensyvus ir ekstensyvus zeldinimas, darzas ant stogo, stogu zeldinimo sistemos, stogo terasa, reguliuojamo aukscio platformos, reguliuojamos kojeles terasai
Žymės:
Pasidalink: