ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

visi-kaminai-logo

Visi kaminai, UAB - MK kolekt: modulinių keramikinių kaminų sistemos, nerūdijančio plieno kaminai, kamino įdėklai, dūmtraukiai, tvoros blokeliai

Adresas:
Genių g. 2, Visalaukės I k., LT-15101, VILNIAUS RAJ., Lietuva


Įmonės kodas: 304377635
PVM kodas: LT100010386014

Mob. Nr.: 8 699 27 714
Mob. Nr.: 8 680 30 285

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.kaminai.com
Tinklalapis: statysiu.lt

Filialai: KLAIPĖDA, ESTIJA

Visi kaminai, UAB - MK kolekt: modulinių keramikinių kaminų sistemos su vokiškais keramikiniais elementais; nerūdijančio plieno kaminų sistemos; esamo kamino įdėklai iš nerūdijančio plieno – pagaminti Lietuvoje; plastikiniai kondensacinių dujinių katilų dūmtraukiai – pagaminti Čekijoje; betoniniai tvoros blokeliai, olandų gamintojo rekuperatoriai. „Visi kaminai“ – patikimi savo srities specialistai. Įmonės meistrai padės išsirinkti bei patars iškilus klausimams, sumontuos, išrašys visus statybos darbų aktus, atliks techninę priežiūrą.

Siekdami patenkinti regionų poreikius dūmtraukių bei vėdinimo sistemų klausimais, įmonių grupė įsikūrusi Lietuvoje – UAB „Visi kaminai“ ir Estijoje – OÜ „MK Konekt System“.

„Visi kaminai“ siūlo laiko bei specialistų patikrintus aukštos klasės produktus:

Keramikinius kaminus įvairiems kuro tipams MK KOLEKT“.

Nerūdijančio plieno pristatomus kaminus (metalinius dūmtraukius) įvairiems kuro tipams.

Plastikinius pristatomus kaminus kondensaciniams dujiniams katilams „MK KOLEKT Kondi“.

Esamo kamino įdėklus „MK KOLEKT Inox“.

Vėdinimo sistemas.

Oro atgavimo įrenginius.

„Visi kaminai“ teikiamos paslaugos:

Ortakių, kaminų, kamino dalių gamyba.

Didmeninė bei mažmeninė prekyba.

Kamino ar kamino sistemos įrengimas.

Kamino ar kamino sistemos priežiūra.

Konsultacija šildymo sistemų klausimais.

Tvoros blokeliai.

Daug metų kartu dirbantis kolektyvas yra darnus bei patikimas partneris Jums. „Visi kaminai“ meistrai su savo klientais bendrauja ne vienerius metus, o tai yra kuo puikiausias įrodymas, kad įmonė – tikri savo srities profesionalai. Juk klientas sugrįžta tik tada, kai Jam patinka atlikto darbo kokybė bei pats produktas.

„Visi kaminai“ tikslas – sukurti Jūsų namams išskirtinį jaukumą, komfortą bei įnešti į Jūsų namus šilumos!

Konferencijos ir mokymai

„Visi kaminai“ rengia tarptautines bei vietines konferencijas, kurių metu klientai supažindinami su siūlomu produktu bei paslaugomis, keliamais reikalavimais, pateikiami praktiniai sprendimai sprendžiant aktualias problemas.

„Visi kaminai“ apmoko statybininkų brigadas, išduoda mokymų užbaigimo sertifikatus. Per praktinius užsiėmimus specialistai demonstruoja darbo subtilybes. Mokymai vedami „Visi kaminai“ ekspertų tiek statybininkų mokykloje, tiek objektuose

Tarptautinės ir vietinės parodos

„Visi kaminai“ dalyvauja įvairiose parodose, kuriose pateikia aktualias naujienas, padeda išsirinkti reikalingą prekių bei paslaugų paketą, supažindina su nestandartiniais sprendimais.

„Visi kaminai“ – nuo pardavimo iki montavimo.

VISI KAMINAI, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

VISŲ RŪŠIŲ KAMINAI „MK KOLEKT“

„MK KOLEKT“ (trisluoksniai keramikiniai kaminai). Universali kamino sistema „MK KOLEKT“ su Vokiška keramika bei Lietuviškais blokeliais, atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, ką patvirtina išduoti Europiniai CE bei Rusijos federacijos GOST-R ir priešgaisrinės saugos sertifikatai. Tai šiuolaikinė trijų sluoksnių kamino sistema visiems degalų tipams, statoma tiek viduje, tiek išorėje. Išorinį „MK KOLEKT“ dūmtraukio sistemos sluoksnį sudaro ypač lengvi bet tuo pačiu metu ir tvirti keramzitbetonio blokeliai. Vidurinysis „MK KOLEKT“ dūmtraukio sistemos sluoksnis sudarytas iš specialios karščiui atsparios mineralinės vatos. Vidinis kamino sistemos sluoksnis – aukštus kokybės reikalavimus (A1N1/B4N1) atitinkantys Vokiški keramikiniai elementai. „MK KOLEKT“ kamino sistema dirba tiek žemoje, tiek aukštoje temperatūroje (60 C – 600 C), atspari suodžių užsidegimui. Kamino sistemos dalys lengvai sujungiamos tarpusavyje, kas daro montavimą greitu bei paprastu. Šiems kaminams suteikiama 30 metų gamintojo garantija.

„MK KOLEKT Kondi“ (plastikiniai kondensaciniai kaminai). Tai kondensacinių dujinių katilų, degimo proceso metu išskiriamų, dujų šalinimo sistema. Plastikinius elementus gamina „Almeva“, Šveicarijoje. „Almeva“ plastikiniai kaminai skirti darbui iki 120 C temperatūroje. Sistema gali būti naudojama kaminams su natūralia trauka. Sistema nėra tinkama naudoti ten, kur nukreipiant dūmus ar garus gali atsirasti pelenai. „Almeva“ kamino sistema sudaryta iš kelių dalių, kur kiekviena iš jų gali būti skirtingo skersmens. Dūmtraukis panaudojamas ir kaip pristatomo kamino sistema. Visos kamino dalys yra sertifikuotos ir atitinka visus keliamus reikalavimus, ką patvirtina ir CE žymės ant kiekvieno iš elementų. Gaminiams suteikiama 10 metų garantija.

„MK KOLEKT Inox“ (nerūdijančio plieno kaminai, apvalūs bei ovalūs įdėklai kaminams) . Nerūdijančio plieno kaminai visiems degalų tipams. Pristatomo kamino sistema sudaryta iš kelių dalių. Kamino sistemos panaudojamos ten, kur naudojamas kietas kuras, skystas kuras ar dujos. Nerūdijančio plieno elementai gaminami Lietuvoje. Gaminiams suteikiama 10 metų garantija.

„MK KOLEKT multi“ (trisluoksnė kamino sistema, pilnai izoliuota mineraline vata). Kamino sistema „MK KOLEKT multi “ panaudojama ne tik šiuolaikiniams kieto bei skysto kuro kondensaciniams katilams (kai produktų degimo temperatūra mažesnė 200 C), bet ir šiuolaikinėse apšiltinimo sistemose. Keramikiniai elementai su mineralinės vatos izoliacija centruojami su centravimo žiedais. Oro tarpas, kuris lieka tarp mineralinės vatos bei keramzitbetonio bloko panaudojamas oro padavimui. Keramikiniai elementai, gaminami Vokietijoje, atitinka aukščiausius W3G klasės reikalavimus. Keramikiniai kamino elementai atsparūs suodžių užsidegimui, net ir dirbant skystame rėžime, taip pat žemoms bei aukštoms temperatūroms. Keramikinis įdėklas pasižymi lygiu paviršiumi bei dideliu atsparumu kondensato veikimui (atsparūs agresyviems koroziniams faktoriams). „MK KOLEKT multi“ keramikiniai elementai ypač atsparūs mechaniniam poveikiui, gręžiami/pjaunami nesibaiminant keramikos įskilimų, be papildomų įpjovimų. „MK KOLEKT multi“ kamino sistemos kokybę patvirtina ir išduoti CE atitikties sertifikatai.

VĖDINIMO SISTEMOS

„MK KOLEKT VENT“ ventiliaciniai blokeliai. Natūralios ventiliacijos sistema – tai oro cirkuliacija, vykstanti dėl natūralios traukos, proporcingos oro temperatūros ir slėgio skirtumui patalpos viduje bei išorėje. Ventiliaciniai blokai pagaminti iš keramzito betono, tai suteikia ventiliacijos sistemai gerą garso izoliaciją, lyginant su metalinėmis sistemomis, ir atsparumą ugniai. Patys blokeliai yra lengvi, tai leidžia lengvai ir greitai sumontuoti natūralios ventiliacijos sistemą. Kaip ir „MK KOLEKT“ kamino blokai, taip ir „MK KOLEKT VENT“ ventiliaciniai blokai yra 24 cm aukščio bei atitinka kamino blokelių matmenis, tai leidžia pritaikyti ventiliacijos sistemą prie jau pastatyto ar statomo kamino. „MK KOLEKT VENT“ blokeliai yra sertifikuoti ir atitinka keliamus reikalavimus, tai patvirtina išduoti CE sertifikatai.

„Renovent Excellent“ rekuperatoriai privačių namų, butų ir biurų vėdinimui. Rekuperatoriai „Renovent Excellent“ sugrąžina iš panaudoto oro iki 95% šilumos. Tai olandų gamintojo „BRINK“ rekuperatoriai su kryžminio-priešpriešinio oro srauto šilumokaičiais. Panaudotą orą, atšaldytą per šilumokaitį bei išfiltruotą, rekuperatorius „Renovent Excellent“ ištraukia iš virtuvės, vonios bei kitų sanitarinių patalpų bei išmeta į lauką. Tuo pačiu metu šviežias oras įsiurbiamas iš lauko, išvalomas oro filtre ir pašildytas šilumokaityje tiekiamas į gyvenamas patalpas, tokias kaip svečių kambarys, miegamasis ar vaikų kambarys. Rekuperatorius gali būti 3 dydžių: 180 m3/h, 300 m3/h ir 400 m3/h.

„Renovent Sky“ vėdinimo įrenginys buto ar namo gyvenamosioms patalpoms. Rekuperatorius yra skirtas aktyviam patalpų vėdinimui, šilumos sugrąžinimui, energijos taupymui. Vėdinimo įrenginys sugrąžina iš panaudoto oro daugiau nei 95% šilumos. „Sky“ yra kompaktiškas palubinis rekuperatorius, tyliai veikiantis bei energiją taupantis vėdinimo įrenginys pritaikomas buto ar namo gyvenamosioms patalpoms. Kartais naudojamas ir kombinuotas sprendimas. Rekuperatoriaus pajėgumas: iki 300 m3/h.

APDAILOS MEDŽIAGOS „Lemix“

„Lemix“ molio apdailos plokštės. „Lemix“ molio plokštės – puiki alternatyva gipso kartono plokštėms, tinkanti plačiam interjero darbų spektrui, bet kokio tipo vidaus patalpoms, vidinių sienų bei lubų apdailai, pertvaroms. „Lemix“ molio plokštės yra gaminamos iš molio bei medžio pluošto. Plokštės yra lengvai montuojamos, pasižymi puikiomis garso izoliacinėmis ir mikroklimato savybėmis. Jos gerai praleidžia drėgmę, todėl išvengiamas pelėsio atsiradimas. Plokštės gerai išlaiko šilumą, yra atsparios aukštų temperatūrų poveikiui. „Lemix“ turi apsaugą nuo elektromagnetinio spinduliavimo, jų profiliuotas paviršius yra lengvai apdorojamas.

TVOROS BLOKELIAI

Betoniniai tvoros blokeliai – tvirta, stabili ir ilgaamžė aptvėrimo konstrukcija. Dekoratyviniai blokeliai tvorai yra gaminami iš spalvoto betono. Šie betoniniai tvoros elementai itin tiksliai imituoja natūralų akmenį. Tvora atrodo estetiškai, o blokelių surinkimas bei montavimas yra greitas ir paprastas. Tvoros blokeliai leidžia įgyvendinti įvairius tvoros sprendimus  – iš jų galima mūryti vientisą tvorą, arba stulpelius ar sieneles.  Betoninių blokelių tvora yra atspari, pritaikyta mūsų klimatui,  puikiai deranti prie modernios architektūros.

VISI KAMINAI, UAB FILIALAI:

VILNIAUS RAJ.: VISI KAMINAI, UAB centrinė būstinė – Genių g. 2, Visalaukės I k.; Mob. 8 680 30 285 / 8 699 27 714

KLAIPĖDA: VISI KAMINAI, UAB filialas Vakarų Lietuvoje – Dubysos g. 31; Mob. 8699 74 658

ESTIJA: MK Konekt System, OÜ – Talinas; Mob. +372 536 34455

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

modulinių keramikinių kaminų sistemos, nerūdijančio plieno kaminų sistemos, esamo kamino įdėklai iš nerūdijančio plieno, kondensacinių dujinių katilų dūmtraukiai, rekuperatoriai, trisluoksniai keramikiniai kaminai MK KOLEKT, Universali kamino sistema MK KOLEKT, plastikiniai kondensaciniai kaminai MK KOLEKT Kond, nerūdijančio plieno kaminai MK KOLEKT Inox, nerūdijančio plieno kaminai ir įdėklai, trisluoksnė kamino sistema izoliuota mineraline vata, keramikiniai kaminai įvairiems kuro tipams, nerūdijančio plieno pristatomi kaminai, plastikiniai pristatomi kaminai kondensaciniams dujiniams katilams, MK KOLEKT VENT ventiliaciniai blokeliai, Renovent Excellent rekuperatoriai, Lemix molio apdailos plokštė, kaminai, dūmtraukiai, kamino įdėklai, metaliniai pristatomi kaminai, ortakiai, vėdinimas, oro atgavimo įrenginiai, dūmtraukis, MK KOLEKT, vokiška keramika, vokiški kamino elementai, gamintojas, gamintojai, nerūdijantis plienas, keramika, keramikiniai, moduliniai kaminai, keramikinis kaminas, metaliniai kaminų įdėklai, metalinis įdėklas, rūgščiai atsparūs kaminai, dvisieniai dūmtraukiai, apšiltinti kaminai, trisluoksnė sistema, kaminų gamybą, didmeninė prekyba, kaminų didmenininkas, didmena, mažmena, mažmeninė prekyba, dūmtraukis, kaminas, įdėklas, rekuperatorius, rekuperatoriai, oro atgavimo įrenginiai, natūrali ventiliacija, ventiliacija, vėdinimas, montavimas, priežiūra, aktai, statybos aktai, statybos darbų dokumentai, atliktų darbų aktas, servisas, kaminų valymas, kaminų remontas, keramzitbetonis, blokelis, keramzitbetonio blokas, ventiliacinis blokas, kamino blokas, koncentrinė sistema, kondensaciniai, kondensacinė koncentrinė, kondensacinis koncentrinis, plastikiniai, plastikinis kaminas, blokai, blokeliai, plytos, raudonos plytos, baltos plytos, spalvota plyta, tvirtas mūras, tvirta siena, sieniniai blokai, perdangų blokai, perdanga, pertvara, pertvarinis, pertvarinis blokelis, sąrama, sąramos blokas, pamatas, pamatai, pamatiniai blokai, siliblokas, kerapor, Haus, Poritas, tašytos plytos, akytas betonas, dujų silikatas, silikatiniai, silikatiniai gaminiai, silikatiniai mūro gaminiai, silikatiniai blokai, silikatinis blokelis, dujų silikato pusblokis, pusblokis, blokeliai tvorai, tvoros blokeliai, tvora, dekoratyviniai blokeliai tvorai, spalvoto betono elementai tvorai, betoniniai tvoros blokeliai, visi kaminai uab, uab visi kaminiai, kaminai, visi kaminai

  • Visi kaminai, UAB - MK kolekt: modulinių keramikinių kaminų sistemos, nerūdijančio plieno kaminai, kamino įdėklai, dūmtraukiai, tvoros blokeliai
  • Visi kaminai, UAB - MK kolekt: modulinių keramikinių kaminų sistemos, nerūdijančio plieno kaminai, kamino įdėklai, dūmtraukiai, tvoros blokeliai
  • Visi kaminai, UAB - MK kolekt: modulinių keramikinių kaminų sistemos, nerūdijančio plieno kaminai, kamino įdėklai, dūmtraukiai, tvoros blokeliai
  • Visi kaminai, UAB - MK kolekt: modulinių keramikinių kaminų sistemos, nerūdijančio plieno kaminai, kamino įdėklai, dūmtraukiai, tvoros blokeliai
  • Visi kaminai, UAB - MK kolekt: modulinių keramikinių kaminų sistemos, nerūdijančio plieno kaminai, kamino įdėklai, dūmtraukiai, tvoros blokeliai
  • Visi kaminai, UAB - MK kolekt: modulinių keramikinių kaminų sistemos, nerūdijančio plieno kaminai, kamino įdėklai, dūmtraukiai, tvoros blokeliai
  • Visi kaminai, UAB - MK kolekt: modulinių keramikinių kaminų sistemos, nerūdijančio plieno kaminai, kamino įdėklai, dūmtraukiai, tvoros blokeliai
  • Visi kaminai, UAB - MK kolekt: modulinių keramikinių kaminų sistemos, nerūdijančio plieno kaminai, kamino įdėklai, dūmtraukiai, tvoros blokeliai
  • Visi kaminai, UAB - MK kolekt: modulinių keramikinių kaminų sistemos, nerūdijančio plieno kaminai, kamino įdėklai, dūmtraukiai, tvoros blokeliai
  • Visi kaminai, UAB - MK kolekt: modulinių keramikinių kaminų sistemos, nerūdijančio plieno kaminai, kamino įdėklai, dūmtraukiai, tvoros blokeliai

Vietovė:

Pasidalink: