apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

VANDENS EKSPERTAI, UAB - vandens gręžiniai, valymo įrenginiai, nuotekų, lauko vandentiekio, kanalizacijos ir santechnikos įrengimas, šildymo sistemos

Adresas: Sentikių g. 9, Gojaus k.,LT-17246, ŠALČININKŲ RAJ., Lietuva

Įmonės kodas: 304178341
PVM kodas: LT100010125110

Mob. Nr.: 8 672 66 228VANDENS EKSPERTAI, UAB VEIKLA: vandens gręžiniai, valymo įrenginiai, nuotekų, lauko vandentiekio, kanalizacijos ir santechnikos įrengimas, šildymo sistemos, kasybos darbai. „Vandens ekspertai darbus atlieka visoje Lietuvoje!

UAB „Vandens ekspertai“ parduoda ir įrengia „Traidenis“ nuotekų valymo įrenginius, pagamintus iš aukščiausios kokybės medžiagų, turinčių visus sertifikatus. Suprojektavus namus ir prasidėjus statyboms, šie įrenginiai yra būtini visiems besirūpinantiems savo sveikata, nes įrenginiai užkerta kelią kenksmingų medžiagų ir nešvarumų patekimui į gruntą ir per jį į vandenį. Įmonė siūlo dviejų tipų nuotekų valymo įrenginius, tai yra - nuotekų valymo įrenginius NVa bei nuotekų valymo įrenginius NVm.

Nuotekų valymo įrenginiai NVa - nuotekų valymo įrenginiai, kai perteklinis dumblas išsiurbiamas asenizacine mašina. Perteklinis dumblas išsiurbiamas 1-2 kartus į metus, priklausomai nuo naudojimo dažnumo. Nuotekų valymo įrenginių „Traidenis“ valymo sistema nėra sudėtinga. Iš namo įtekėjusios nuotekos į įrenginį patenka į kamerą, kuri yra įrenginio viduje. Toje kameroje, nuotekos maišosi su aktyviuoju dumblu.

Nuotekų valymo įrenginiai NVm (su maišais) - nuotekų valymo įrenginiai, kai perteklinis dumblas šalinimas į maišus, kurie pritvirtinti įrenginio viduje. Tokio dumblo panaudojimas tinka tręšimui. Šiuo atveju, tokiam nuotekų valymo įrenginiui nereikalinga asenizacinė mašina. Veikimo ir valymo principas toks pat, kaip ir NV-a. Nuotekų valymo įrenginiai paremti mikroorganizmų veikla, kurie skaido ir suardo organines medžiagas.

Taip pat bendrovė siūlo Japoniškas orapūtes „SECOH“ (oro kompresorius), skirtas nuotekų valymo įrenginiams, masažinėms ir kitoms vonioms aeruoti, tvenkinių aeravimui, akvariumams.

UAB „Vandens ekspertai“ siūlomi oro difuzoriai arba kitaip aeratoriai skirti vandens areavimui. Difuzoriai naudojami nuotekų valymo įrenginių, vandens telkinių, rezervuarų aeravimui. Difuzorių, aeratorių gamintoja yra vokiečių įmonė „JAGER“ .

UAB „Vandens ekspertai“ siūlomos talpos nuotekoms, skirtos namų, nedidelių grupių buitinėms nuotekoms kaupti ir laikyti iki jų išsiurbimo yra sandarios ir patikimos. Jos įrengiamos kuomet nėra nuoteku surinktuvo, aplinkosaugos reikalavimai neleidžia įrengti filtravimo įrenginių į gruntą. Netikslinga prijungti konkretu objektą prie centralizuoto nuotekyno, taip pat kai nėra galimybių pastatyti nuotekų valymo įrenginį.Talpos nuotekoms gali būti iš metalo, gelžbetonio, stikloplastiko arba plastmasės. Renkantis ar projektuojant nuotekų kaupimo rezervuarą, yra svarbu žinoti koks bus žmonių skaičius, suvartojamo vandens kiekis per dieną, bei nuotekų išvežimo dažnis.

Praktikoje pasitaiko atvejų, kai nuotekas, šalinamas iš pastato, būtina pakelti iki kolektoriaus lygio. Tam yra naudojamos siurblinės. Iš stiklaplasčio pagamintų siurblinių korpusai yra sertifikuoti VŠĮ „SPSC“ ir turi šio centro išduotus atitikties sertifikatus, Valstybinio visuomenės sveikatos centro išduotą ne maisto prekės higieninį protokolą, atitinka visus konstruktyvinius reikalavimus, atsparios cheminiam poveikiui, nelaidžios vandeniui. UAB „Traidenis“ gaminamos siurblinės yra skirtos paviršinių, ūkio buities, gamybinių nuotekų, bei dumblo perpumpavimui. Kanalizacijos tinklų ir siurblinių funkcija – kaip galima greičiau pakelti nuotekas į tą vietą, kur jos apdorojamos, valomos, nukenksminamos. Užsistovėdamos tinkluose ir siurblinėse jos keičiasi, pūva, genda ir neišvengiamai dalį teršalų palieka, paskleidžia į aplinką.

Bendrovės specialistai įrengia nuotekų valymo sistemas: paruošia aplinką įrenginių montavimui, užpila įrenginį smėliu, kuris sutankinamas vibro plokšte, bei pasirūpina reikiamo grunto atgabenimu, užpylimu iki numatytos ribos ir nereikalingo grunto išvežimu.

Taip pat UAB „Vandens ekspertai“ teikia lietaus kanalizacijos įrengimo paslaugas. Ši sistema sukonstruota taip, kad visada, lietaus ar kitas vanduo atsiradęs namo teritorijoje atrastų kelią, kur nubėgti. Tokiu būdu, nubėgantis vanduo nepridaro jokios žalos statiniams ar sklype esančioms konstrukcijoms. Be to, tekantis vanduo gali nešti ne tik lapus, bet ir visokius nešvarumus, kurie gali užkimšti ir pačią nuotekų sistemą. Tokie sistemos sutrikimai gali pakenkti visai sistemai ir lietaus kanalizacijos įrengimas taps nefunkcionaliu. Tokiems netikėtumams išvengti, lietaus kanalizacijos įrengimas turi ir filtravimo sistemą. Viena sistema filtruoja stambius nešvarumus, tokius kaip lapai ir didesnės šakos, o kitas, tankesnis tinkliukas filtruoja su vandeniu tekančias žemes ar net dulkes. Tinkamai prižiūrimas lietaus kanalizacijos įrengimas tarnaus ilgai, nepateikdamas jokių nepatogumų.

VANDENS EKSPERTAI, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

UAB „Vandens ekspertai“ šias išorės inžinerinių tinklų montavimo paslaugas

Lauko vandentiekio montavimas.

Įvado į namus įrengimas.

Vietinės kanalizacijos su gelžbetoniniais šuliniais įrengimas.

Prijungimas prie miesto tinklų.

Nuotekų valymo įrenginių montavimas, priežiūra, pardavimas visoje Lietuvoje.

Orapūčių pardavimas, remontas.

Drenažo, lietaus nuotekų sistemos.

Vandens gręžinių įrengimas.

Šildymo ir vėdinimo sistemų įrengimas.

Vamzdynų komplektavimas lietaus ir buitinei kanalizacijai, drenažui, vandentiekiui.

Artezinių vandens ir geoterminio šildymo gręžinių projektavimas ir įrengimas.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

vandens gręžiniai, vandens gręžinių įrengimas, vandens gręžinių projektavimas, vandentiekis, vandentiekio projektavimas, inžineriniai tinklai, santechnika, santechnikos darbai, šildymas, šildymo įranga, šildymo sistemos, kasyba, kasybos darbai, giluminis įžeminimas, vandens gręžinių remontas, vandens siurbliai, hidroforų vandens filtrų montavimas, nugeležinimo filtrai, minkštinimo filtrai, vandentiekis, buitinių nuotekų valymo įrenginiai, kanalizacija, siurbliai, hidroforai, dažnio keitikliai, šilumos gręžiniai, gręžiniai geoterminei energijai, vandentiekio įrengimas, vandens filtrai, nuotekų valymo įrenginiai, šildymas, nuotekos, vandenvala, nuotekų valymo įrengimai, valymo įrenginių montavimas, kanalizacijos įrengimas, vandentiekio prijungimas, lietaus kanalizacijos įrengimas, drenažo įrengimas, nuotekų sistemos, kanalizacijos įrengimai, drenažo įrengimo sistemos, biologiniai nuotekų valymo įrenginiai, valymo įrenginiai Vilniuje, valymo įrenginių montavimas Vilniuje, vandentiekio įrengimas Vilniuje, lietaus sistemos, vandentiekio įvadai, valymo įrenginių pardavimas, valymo įrenginių montavimas individualiuose namuose, valymo įrenginių montavimas soduose ir sodybose, kanalizacijos ir vandentiekio prijungimas prie miesto tinklų, kanalizacijos įrengimas sode, traidenisPasidalink: