ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


Skulptūrų dirbtuvės ART BETONAS.LT - mažosios architektūros gaminiai, aplinkos dekoro elementai iš medžio, gipso, plastiko ir betono

Adresas:
Vytauto g. 33-29, LT-17106, ŠALČININKAI, Lietuva


Įmonės kodas: art betonas

Mob. Nr.: 8 684 09 990
Mob. Nr.: 8 618 55 966Skulptūrų dirbtuvių ART BETONAS.LT VEIKLA: Mažosios architektūros gaminiai, aplinkos dekoro elementų iš medžio, gipso, plastiko ir betono gamyba (baltas cementas AALBORG WHITE ir kompozitinis marmuro mišinys): namų, lauko, sodo ir parko aplinkos dekoravimui. Įvairios skulptūros, fontanai, gėlių vazonai, tvoros blokeliai, trinkelės ir t.t.

ART BETONAS.LT siūlo savo klientams patogų ir lankstų aptarnavimą bei klasikinius ir gražius aplinkos dekoravimo sprendimus. Skulptūrų dirbtuvėse ART BETONAS.LT pagaminti sodo akcentai suteiks Jūsų aplinkai daugiau pozityvumo, geros energijos, nuteiks kūrybiškumui, bei ramybei.
Skulptūros - tai ramybės, kantrybės bei taikos simboliai skirti vidaus ir lauko dekorui arba atminimui.
Fontanai - vieni mėgstamiausių žmonijos hidrotechninių įrenginių, kurie iki šių dienų nepraranda populiarumo. Tekančio vandens garsas ramina, padeda atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ir streso.
Puošdami savo kiemą - susikursite ypatingą prieglobstį, leisiantį Jums atsipalaiduoti, pajusti ramybę, kai pavargsite nuo įtampos, streso ir skubėjimo!

''Jūsų meninę svajonę - mes įamžinsim betone!''  

Skulptūrų dirbtuvių ART BETONAS.LT PRODUKTAI IR PASLAUGOS:            

Statybos blokeliai tvoroms, tvora iš skaldytų blokelių: Tai tvoros blokelių sistema - kuri imituoja tvorą iš skaldyto granito. Šis inovatyvus produktas skiriasi nuo ankščiau rinkoje siūlytų tokio pobūdžio gaminių. Iš tvorinių blokelių pastatyti stulpeliai ir apatinė tvoros dalis atrodo solidžiai ir prabangiai. Stulpelių užpildui tinka tiek medinės, tiek skardinės, tiek segmentinės panelės, bet gražiausiai išrodo, kai betoninių blokelių stulpeliai užpildomi kaltinio metalo panelėmis. Lengvas ir greitas montavimas nereikalauja siūlių apdorojimo, įvairus spalvų deriniai, efektingai atrodanti faktūra – tai privalumai, leidžiantys sukurti natūralią ir modernią namo aplinką.

Skulptūros, fontanai: Aukštos kokybės, pastatų vidaus ir išorės bei sodo (sodybų) aplinkos dekoravimui skirtų meno kūrinių, tokių kaip fontanai, gėliapuodžiai, žmonių ir gyvūnų skulptūros, kolonos ir pan. gamyba. Visi gaminiai yra gaminami iš aukštos kokybės, drėgmei ir šalčiui, atsparaus balto cemento (AALBORG WHITE® CEM I 52.5N), plauto smėlio ir marmuro/granito mišinio. Klientams siūlome didelę gaminių paviršiaus apdailos galimybių įvairovę. Mūsų produkciją vertina užsakovai tiek iš Lietuvos, tiek iš kitų Europos šalių.

Suoliukai, šiukšliadėžės: Iš aukštos kokybės, drėgmei ir šalčiui, atsparaus balto cemento (AALBORG WHITE® CEM I 52.5N), plauto smėlio ir marmuro/granito mišinio. Visos metalinės detalės cinkuotos. Šiukšliadėžės dangtis rakinamas raktu.

Plytelės: Natūraliai skeltos betoninės fasado plytelės tinkančios namui, židiniams, sienoms, lauko virtuvėms, pirtims, atraminėms sienutėms, laiptų apdailai, kapų tvarkymui ir kt. Plyteles galima naudoti kaip trinkeles arba lysvių pakėlimui (žemė įšyla greičiau ir augalai auga geriau). Produkcija gaminama iš aukščiausios kokybės vibropresuoto betono: pilko arba balto cemento - priklausomai nuo spalvos, plauto smėlio ir akmenukų, dažiklių.

Nykštukai iš poliesterio dervos. 

Skulptūrų dirbtuvės ART BETONAS.LT -mažosios architektūros gaminiai, aplinkos dekoro elementai iš medžio, gipso, plastiko ir betono

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Sodo elementai, dekoro elementai, sodo dekoras, angelai, angelas, angelų gamyba, apdailos elementai, betonas, betoninė tvora, betono gaminiai, blokai, blokeliai, dekoratyvinė tvora, fasado dekoras, fontanas, fontanų gamyba, lauko skulptūros, skulptūrų gamyba, nykštukas, nykštukų gamyba, plytelės, sodo skulptūros, sodo skulptūrų gamyba, suoliukas, trinkelės, tvora, tvoros, tvoros blokeliai, tvoros elementai, tvoros stulpai, tvorų blokai, vazonas, šiukšliadėžė, šiukšliadėžių, Fountains, flower vases, sculptures, Фонтаны, цветочные вазы, скульптуры, mažosios architektūros formos, pamatas tvorai, pigiausia tvora, pigios tvoros, stulpai tvorai, tvorai, tvoroms, tvora, tvora kaina, tvoros pamatas, stulpai, tvorų pamatai, tvorų gamyba.   

Žymės:
Pasidalink: