ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


FINNFOAM, UAB - Finnfoam šilumos izoliacija: stogo, sienų, pamatų, grindų, vamzdžių ir kt. izoliacinės medžiagos

Adresas:
Kokybės g. 5, Biruliškių km., LT-54469, KAUNO RAJ., Lietuva


Įmonės kodas: 300642584
PVM kodas: LT100004119214

Tel. Nr.: (8 37) 40 3800
Mob. Nr.: 8 650 61 293
Faks.: (8 37) 40 3806FINNFOAM, UAB VEIKLA: Finnfoam šilumos izoliacija: stogo, sienų, pamatų, grindų, vamzdžių ir kt. izoliacinės medžiagos. Finnfoam izoliacija veikia puikiai, netgi kai aplinkos sąlygos darosi sudėtingesnės, pavyzdžiui, potvynio metu ar kai sumažėja drenažo sistemos efektyvumas. Finnfoam - šilumos izoliacija, kuria galima pasitikėti!

Finnfoam ekstruzinis polistirolas (XPS) - plačiai panaudojama, patikima šilumos izoliacija, kuri nepraranda savo savybių net sudėtingomis sąlygoms.

FF-PIR poliizocianurato (poliuretano) plokštės
užtikrina energinį efektyvumą. Sienoms ir stogams apšiltinti reikalingas žymiai plonesnis izoliacijos sluoksnis, palyginti su tradicinėmis termoizoliacinėmis medžiagomis.

FF-EPS polistireninio putplasčio
gamyboje naudojama technologija leidžia išgauti geresnes termoizoliacines savybes, plokščių matmenys yra stabilesni.

Tulppa plokštės
naudojamos drėgnose patalpose, atlieka ir hidroizoliacijos, ir statybinės medžiagos funkcijas.

Finnfoam turi sukaupusi ilgaamžę patirtį kuriant, gaminant ir tiekiant termoizoliacines medžiagas Suomijoje. Per daugiau kaip 30 metų Finnfoam išaugo į vieną lyderiaujančių plastikinių termoizoliacinių medžiagų gamintoją - įmonių grupę, žinomą dėl aukštos kokybės ir patikimų produktų. Šeimos verslas nuolatos auga, kartu investuojant į gamybos pajėgumus Suomijoje, Lietuvoje ir Ispanijoje.

FINNFOAM, UAB PRODUKTAI:

Finnfoam ekstruzinis polistirolas (XPS) - patikima ekstruzinio polistireninio putplasčio šilumos izoliacija, kuri išlaiko savo izoliacines savybes net ir keičiantis aplinkos sąlygoms. Ypatinga visiškai uždara ir vientisa porų struktūra garantuoja puikias ir patikimas šilumos izoliacijos savybes. Naudojant Finnfoam plokštes supaprastėja daugelis statybų etapų, užtikrinama kokybė ir energijos naudojimo efektyvumas. Konstrukcijoje nereikia atskiro garų ar apsaugos nuo vėjo izoliacijos barjero, todėl kelias statybos fazes gali atstoti vienas sprendimas. Finnfoam plokštės yra visiškai atsparios pelėsiui ir tą įrodo pats griežčiausias atsparumo pelėsiui testas, atliktas Suomijos Bandymų Centro (VTT).

Finnfoam produktus galima plačiai panaudoti apšiltinant namus: nuo pamatų, grindų, stogo ir sienų iki papildomos šilumos izoliacijos įrengimo. Dėl drėgmės neįgėrimo, atsparumo šaldymo ir šildymo ciklams, mechaninio tvirtumo, Finnfoam plokštės yra pati geriausia izoliacija įrengiant pamatus, grindis ant grunto ir kitas konstrukcijas, kurias veikia įšalas, drėgmė ir apkrovos. Finnfoam plokštės yra puikus pasirinkimas renovuojant senus pastatus, statant administracinius, gyvenamuosius daugiabučius ir individualius namus, taip pat įgyvendinant infrastruktūros projektus.

Tik dėl savo išskirtinių savybių Finnfoam plokštės yra universali ir plačiai pritaikoma šiltinimo medžiaga. Ją galima naudoti tokiose konstrukcijose, kuriose kitų medžiagų naudojimas sukeltų problemas arba būtų neilgaamžis. Vientisa ir uždara porų struktūra Finnfoam plokštėms suteikia geras šilumos izoliacines savybes, didelį tvirtumą, atsapumą drėgmės poveikiui, ilgaamžiškumą ir patikimumą net ir besikeičiant aplinkos sąlygoms.

FF-PIR - poliuretano plokštės, pagamintos iš standžių poliizocianurato (poliuretano) putų (PIR) šerdies ir iš abiejų pusių padengtos daugiasluoksne aliuminio folija. Poliizocianuratas tai izoliacinė medžiaga, pasižyminti itin mažu šilumos laidumo koeficientu (λD = 0,023 W/mK), todėl jo pagalba sukuriama labai efektyvi šilumos izoliacija, kuri yra iki dviejų kartų plonesnė lyginant su kitomis izoliacinėmis medžiagomis. Aliuminio folijos sluoksnis veikia kaip garų barjeras, todėl konstrukcija tampa ypač sandari.

FF-PIR šilumos izoliacinėmis plokštėmis galima įrengti plokščių ir šlaitinių stogų izoliaciją, izoliuoti sienas iš vidaus ir išorės, įrengti karkasinių ir trisluoksnio mūro sienų izoliaciją, taip pat naudoti kitų konstrukcijų apšiltinimui, kur reikalinga itin efektyvi šilumos izoliacija.

FF-EPS plokštės pasižyminčios matmenų stabilumu ir puikiomis izoliacinėmis savybėmis, jų šilumos laidumas λD = 0,031 W/(mK). Tai naujoviška EPS izoliacija, skirta grindims, sienoms ir stogams izoliuoti. Naujas gamybos metodas leidžia FF-EPS izoliaciją naudoti sienose ir stogų konstrukcijose kaip įprastą EPS, tačiau su didesne šilumine verte. Nauja technologija leidžia išgauti geresnes šilumos izoliacijos savybes, plokštės yra lengvesnės. Be to, gamybos technologija leidžia keisti produkto charakteristikas pagal užsakovo reikalavimus.

FF-EPS plokštės yra pagamintos iš polistireno, tačiau gamybos metodas yra visiškai skirtingas nei įprasto EPS. FF-EPS gaminamas ne didelius blokus pjaustant į reikiamus gaminius, o iš karto specialiose formose formuojant norimo dydžio ir storio plokštes. Dėl to matmenys yra stabilesni, tankis visoje plokštėje vienodesnis, kokybiniai parametrai geresni, galima suformuoti specialų kraštų sujungimą ir kt. Patentuotas FF-EPS 60 sienų ir stogo izoliacijos gaminimo procesas leidžia optimizuoti norimas savybes. FF-EPS 60 plokštėmis gali būti apšiltinamos mūrinės ir medžio karkaso sienos. Ant plokščių gali būti tvirtinama fasado apdaila iš medžio arba fasadas gali būti tinkuojamas. FF-EPS  yra ekonomiškas sprendimas šlaitiniams ir plokštiems stogams, kur specialaus "užrakto" (liežuvėlio ir griovelio) profiliu įrengiamas vientisas kompaktiškas ir sandarus izoliacijos sluoksnis.

Tulppa® konstrukcinės plokštės taupo laiką, darbą ir pinigus. Jos naudojamos drėgnose patalpose, veikia ir kaip hidroizliacija, ir kaip statybinė plokštė. Plokštė sudaryta iš 3 sluoksnių: viduje yra Finnfoam izoliacinė medžiaga, kuri pasižymi uždara porų struktūra, todėl nepraleidžia drėgmės ir neleidžia kauptis pelėsiui. Tulppa plokštės išorė padengta patvariu specialios paskirties Sika cementiniu sluoksniu su stiklo pluošto tinkleliu. Dėl patentuotos įrengimo sistemos, Tulppa plokštės montuojamos lengvai ir greitai. Patyręs montuotojas, naudodamas Tulppa plokštes, gali lengvai paruošti apdailai 10-15 m2 sienos plotą per 1 valandą. Plokštės yra lengvos, jas pakelti gali vienas žmogus.

Plokštės viduje esanti Finnfoam izoliacinė medžiaga atlieka hidroizoliacijos, šilumos izoliacijos, o dar veikia ir kaip garo izoliacinė plėvelė. Dėl sugebėjimo neįgerti drėgmės ir didelio atsparumo gniuždant, Finnfoam yra ideali medžiaga hidroizoliacinėse plokštėse.
  
Lengvai apdorojamos ir pjaustomos, nesusdėtingai įrengiamos net ir ankštose erdvėse, Tulppa plokštės gali sutaupyti kelias darbo dienas. Novatoriškas, patentuotas horizontalaus montavimo metodas leidžia plokštes įrengti lengviau, o plokštės krašto profilis užtikrina, kad visi sujungimai nepraleistų vandens. Plokštės yra lengvai pjaustomos naudojant rankinius ar elektrinius pjovimo įrankius, išgaunama norima forma ir dydis.

Finnfoam PANAUDOJIMAS:

PAMATŲ IZOLIACIJA: Dėl atsparumo drėgmei, sušalimo ir atšilimo ciklams bei tvirtumo Finnfoam plokštės yra pats geriausias pasirinkimas pamatų šiltinimui. Finnfoam izoliacinės savybės nekinta net keičiantis aplinkos sąlygoms, todėl šiluma bus saugoma visą pastato eksploatavimo laikotarpį.

Rūsio sienų izoliacija: Naudojant Finnfoam CW-300/100 mm rūsio sienų izoliacines plokštes, vienu metu įrengiama ir  ilgaamžė šilumos izoliacija, ir pastato požeminė dalis apsaugoma nuo drėgmės poveikio. Toks sprendimas padeda sumažinti darbo ir medžiagų sąnaudas bei pagerina cokolio hidrotechninius parametrus.

Plokštuminiai pamatai: Finnfoam pristato sprendimą plokštuminiams pamatams - vientisa pamatų betono plokštė yra išliejama į specialią iš Finnfoam plokščių suformuotą konstrukciją, izoliuojant visą pastatą nuo kontakto su gruntu. Tokiu būdu įgyvendinamas pamatų įrengimo ir apšiltinimo sprendimas pasyviems, A, A+ ir A++ energinio efektyvumo klasės namams. Sprendimas neleidžia susidaryti šilumos tilteliams, išvengiama problemų, kylančių dėl įšalo lygio, grunto slinkimo bei galimų pamato deformacijų.

GRINDŲ IZOLIACIJA:

Grindų ant grunto šiltinimas: Finnfoam plokštės atitinka visus reikalavimus, keliamus grindų ant grunto izoliacijai: Atsparumas drėgmei; Finnfoam uždarų porų struktūra yra vientisa visoje plokštėje, todėl neįgeria drėgmės. Plokštė turi ir sandarų vandenį atstumiantį paviršių; Plokštės yra tvirtos; Finnfoam plokštės yra ypač tvirtos dėl mažų porų suformuotos vientisos, sukryžiuotos struktūros. Lengvi Finnfoam gaminiai yra tvirti, todėl jais galima izoliuoti grindis, nuolat veikiamas apkrovų; Šilumos izoliacija; Vandens neįgeriančios Finnfoam plokštės išsaugo savo izoliacines savybes ir drėgnomis sąlygomis;

Perdangų šiltinimas: Finnfoam plokščių perdangų šilumos izoliacijai savybės: Tvirtumas; Tvirtas pagrindas betono grindims; Atsparumas drėgmei; Net ir mažiausias vandens nutekėjimas yra greitai pastebimas, nes vanduo neįsigeria į Finnfoam plokštes, o pastebimai nuteka toliau; Šilumos izoliacija; Net ir nedidelis sandarių Finnfoam plokščių storis leidžia ženkliai sumažinti šilumos nuostolius;

Pogrindžio šiltinimas: Vėdinimas po grindų konstrukcija leidžia kontroliuoti drėgmę. Tokia konstrukcija dažniausiai naudojama karkasiniuose pastatuose, puikiai tinka ir pasyviems pastatams. Finnfoam K600 plokštės pagreitina ir supaprastina pogrindžio izoliacijos įrengimą.

SIENŲ ŠILTINIMAS:

Sienų šiltinimas su PIR: Sienos konstrukcija su FF-PIR tampa vientisa ir sandari, taip pagerindama šilumos išsaugojimą. FF-PIR privalumai: Puikios šilumos izoliacijos savybės, λD = 0,023 W/mK; Beveik du kartus mažesnis reikiamas izoliacinio sluoksnio storis palyginti su kitomis izoliacinėmis medžiagomis.; Itin didelis atsparumas vandens garams; Nedidelis svoris, todėl neapkraunama konstrukcija; Paprastas montavimas; Padidinamas patalpų naudingas plotas;

Sienų šiltinimas Finnfoam K600: Šiltos sienos; Finnfoam plokštės pasižymi geromis šiluminėmis savybėmis, todėl apšiltinus sieną Finnfoam plokštėmis, konstrukcija tampa vientisa ir sandari, padidindama šilumos išsaugojimą; Jokių papildomų plėvelių; Finnfoam plokštėmis galima izoliuoti sienas be jokių ypatingų vėjo ir garo plėvelių; Greitas montavimas; Finnfoam plokštės montuojamos greitai, todėl sutaupo daug laiko;

Sienos šiltinimas iš vidaus: Finnfoam S40 renovacinės plokštės skirtos sienų ar grindų virš nešildomų rūsių šilumos izoliacijai iš vidinės patalpos pusės;

Sienų šiltinimas su EPS: FF-EPS plokštės yra lengvos, ilgaamžės, paprastai montuojamos. Plokštės atsparios oro drėgmei, jos pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis (λD = 0,031 W/(mK)) ir matmenų stabilumu. Specialus plokštės kraštuose visu perimetru suformuotas "užrakto" sukabinimas sukuria ypač sandarią sistemą, pagerindamas viso izoliacinio sluoksnio šilumines savybes;

Sienos šiltinimas iš vidaus su PIR: FF-PIR 30/40/70 GYL plokštė turi 20/30/60 mm storio PIR (poliuretano) sluoksnį ir prie jo gamykliškai priklijuotą 9 mm storio gipso kartono plokštę. FF-PIR GYL privalumai: Šilumos laidumas λD yra 0,023 W/mK, todėl plokščių reikia iki 2 kartų plonesnių nei tradicinių izoliacinių medžiagų; FF-PIR 30/40/70 GYL plokštės pagalba galima ženkliai sumažinti visos konstrukcijos storį; Itin didelis atsparumas vandens garams; Plokštėms tvirtinti nereikalingas karkasas, o įrengtą gipso kartono paviršių galima iš karto glaistyti ar kitaip apdirbti.

STOGO ŠILTINIMAS:

Stogo šiltinimas su PIR: Per stogo stogo konstrukciją patiriami vieni didžiausių šilumos nuostolių pastate - šiltas oras kyla į viršų, todėl stogo izoliacija turi būti ne tik efektyvi, bet ir labai sandari. FF-PIR termoizoliacinės plokštės pasižymi itin mažu šilumos laidumo koeficientu (λD = 0,023 (W/m·K)), todėl jų pagalba sukuriama ypač efektyvi šilumos izoliacija, o plokštės paviršiuje esanti aliuminio folija užtikrina konstrukcijos sandarumą;

Atvirkštinio stogo šiltinimas: Atvirkštinio/eksploatuojamojo stogo šilumos izoliacija turi būti: tvirta, itin atspari drėgmei, lengva ir turėti geras termoizoliacines savybes;

Stogo šiltinimas su EPS: FF-EPS - tai ekonomiška, efektyvi, lengvai montuojama šilumos izoliacija, kurios šilumos laidumo koeficientas λD yra 0,031 W/(mK). Ši izoliacija tinka įvairioms stogo konstrukcijoms šiltinti. Stogams izoliuoti skirtos FF-EPS 100 kPa (storis 100-200 mm) plokštės. FF-EPS yra ekonomiškas pasirinkimas plokštiems ir šlaitiniams stogams, specialaus "užrakto" profilio pagalba įrengiamas vientisas kompaktiškas ir sandarus izoliacijos sluoksnis;

Šlaitinio stogo šiltinimas: Naudojant sandarias ir gerai šilumą saugančias Finnfoam FL-K600 plokštes, palėpė apšiltinama ne tik lengvai ir greitai, bet ir išsaugoma daugiau patalpos ploto. Dėl visiškai sandarios Finnfoam porų struktūros, konstrukcijoje nereikalinga atskira vėjo ir garų izoliacija. Tvirtai Finnfoam izoliacijai nereikalingi mediniai skersiniai. Vietoj to, izoliacija gali būti įrengta tolygiai per visą po gegnėmis esantį plotą, taip pašalinant šilumos tiltelius.

PIRTIES ŠILTINIMAS: FF-PIR plokštės puikiai tinkamos naudoti ten, kur yra karšta ir drėgna, o vietos nedaug. FF-PIR Sauna plokštės puikiai tinka pirtis šiltinti iš vidaus, nes pasižymi ypač geromis izoliacinėmis savybėmis, atsparumu karščiui ir vandens garams.

VAMZDŽIŲ TRANŠĖJOS: Specialios Finnfoam vamzdžių dėklų plokštės: Atsparios šalčiui plokštės; Apsaugo vamzdžius nuo užšalimo, todėl juos galima kloti aukščiau įšalo gylio.; Mažas vandens įgeriamumas; Finnfoam plokščių porų struktūra yra vientisa ir visiškai uždara, todėl jos praktiškai neįgeria drėgmės, dėl to termoizoliacinės savybės nekinta; Atsparumas apkrovoms; Finnfoam plokštės yra itin tvirtos, todėl nesunkiai atlaikys grunto svorį ar intensyvų transporto eismą.

KELIŲ IR KIEMŲ APSAUGA NUO ĮŠALO: Finnfoam plokštės neleidžia po jomis esančiam gruntui užšalti ir apsaugo nuo grunto "iškėlimo". Viršutinė danga išlieka lygi ištisus metus ir apsaugoma nuo deformacijų.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Stogo izoliacinės medžiagos, sienų izoliacinės medžiagos, pamatų izoliacinės medžiagos, įšalo izoliacinės plokštės, izoliacija, pastatų izoliacija, stogo izoliacija, sienų izoliacija, pamatų izoliacija, izoliacinės plokštės, izoliacinės medžiagos, šilumos izoliacija, apšiltinimas, šiltinimo medžiagos, pastatų šiltinimas, sienų šiltinimas, pamatų šiltinimas, izoliaciniai gaminiai, Finnfoam, sienų šiltinimo medžiagos, stogų šiltinimo medžiagos, kelių izoliacija, kiemų izoliacija, vamzdžių izoliacija, perdangos izoliacinės medžiagos, Finnfoam izoliacija, Finfoam, Finnfoam ekstruzinis polistirolas, XPS, izoliacinės plokštės, izoliuojančios medžiagos, izoliacija nuo įšalo, renovacinės plokštės papildomai šilumos izoliacijai

  • FINNFOAM, UAB - Finnfoam šilumos izoliacija: stogo, sienų, pamatų, grindų, vamzdžių ir kt. izoliacinės medžiagos
  • FINNFOAM, UAB - Finnfoam šilumos izoliacija: stogo, sienų, pamatų, grindų, vamzdžių ir kt. izoliacinės medžiagos
  • FINNFOAM, UAB - Finnfoam šilumos izoliacija: stogo, sienų, pamatų, grindų, vamzdžių ir kt. izoliacinės medžiagos
  • FINNFOAM, UAB - Finnfoam šilumos izoliacija: stogo, sienų, pamatų, grindų, vamzdžių ir kt. izoliacinės medžiagos
  • FINNFOAM, UAB - Finnfoam šilumos izoliacija: stogo, sienų, pamatų, grindų, vamzdžių ir kt. izoliacinės medžiagos
  • FINNFOAM, UAB - Finnfoam šilumos izoliacija: stogo, sienų, pamatų, grindų, vamzdžių ir kt. izoliacinės medžiagos
  • FINNFOAM, UAB - Finnfoam šilumos izoliacija: stogo, sienų, pamatų, grindų, vamzdžių ir kt. izoliacinės medžiagos
  • FINNFOAM, UAB - Finnfoam šilumos izoliacija: stogo, sienų, pamatų, grindų, vamzdžių ir kt. izoliacinės medžiagos
  • FINNFOAM, UAB - Finnfoam šilumos izoliacija: stogo, sienų, pamatų, grindų, vamzdžių ir kt. izoliacinės medžiagos
  • FINNFOAM, UAB - Finnfoam šilumos izoliacija: stogo, sienų, pamatų, grindų, vamzdžių ir kt. izoliacinės medžiagos

Žymės:
Pasidalink: