Spausdinti šį puslapį

Sraigtiniai laiptai – saugus, taupantis vietą ir išskirtinis sprendimas

Sraigtiniai laiptai – saugus, taupantis vietą ir išskirtinis sprendimas Sraigtiniai laiptai – saugus, taupantis vietą ir išskirtinis sprendimas

SERFAS, UAB

www.serfas.lt

Kaip parodė praktika, ne visada ir ne visur galima montuoti įprastinius laiptus. Ten, kur reikalingas ypatingas saugumas (didelis aukštis, vėjas), norisi sutaupyti erdvės ir išskirtinumo, UAB „Serfas“ rekomenduoja įrengti sraigtinius laiptus. Laiptus galima montuoti tiek viduje, tiek išorėje.

Sraigtiniai laiptai

Sraigtiniai laiptai, pasižymi greitu ir paprastu surinkimu, susideda iš: centrinio vamzdžio, laiptų pakopų, turėklų, nulipimo aikštelės (grotelės) ir tvirtinimo elementų.

Sraigtiniai laiptai

Sraigtiniai laiptai

Sraigtiniai laiptai

UAB „Serfas“ įsikūrė 1994 metais. Įkūrėjai pasirinko statybos medžiagų ir metalo produktų sferas, nes tai atitiko rinkos poreikius ir kompanijos įkūrėjų žinias. Bendrovė teikia profesionalias konsultacijas, pirminį metalo produkcijos paruošimą, komplektavimą, produkcijos pristatymo paslaugas. Šiuo metu „Serfas“ yra daugelio gamintojų oficialus atstovas, kas garantuoja nuolatinį bei kokybišką tiekimą, konkuruojančias produktų kainas bei tam tikrą padėtį rinkoje. Apibūdinant bendrovės veiklą reikėtų išskirti tris pagrindines veiklos grupes, t.y. statybinių medžiagų, metalo produkcijos tiekimą bei armatūrinių tinklų (prekės ženklas „ATG“) gamyba.

UAB „Serfas“ tiekia medžiagas tiek didelėms, tiek mažoms statybos, gelžbetonio, metalo apdirbimo pramonės įmonėms. Tai leido sukaupti nemažą patirtį, todėl įmonės specialistai gali pasiūlyti priimtiniausią variantą kiekvienam projektiniam sprendimui ir tiekia tik technologiškai tarpusavyje suderintas medžiagas. Tai leidžia statybos objektuose sumažinti darbo sąnaudas, bei pasiekti aukščiausią statybos kokybę. Statybos rinkoje – nemažai chaotiškumo, įprasta sakyti, kad vieno ar kito gaminio reikia ne šiandien – jo reikėjo vakar, todėl bendrovė žinodama sudėtingą šios dienos statybų planavimo ir pasiruošimo situaciją stengiasi laikyti bazinius medžiagų kiekius sandėlyje. Uždarų sandėlių plotas sudaro 11 000 m2, atvirų sandėlių plotas 6 000 m2. Sandėliuose įrengti 9 tiltiniai kranai, kurių keliamoji galia yra 5-10 tonų. Yra nuosava geležinkelio atšaka. Tai suteikia galimybę konkuruoti pristatymo terminais. Be to yra padėti pagrindai plėtrai į kitus Lietuvos regionus.

  • šrifto dydis
Pasidalink:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Joomla SEF URLs by Artio