apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Vonios santechnikai RAVAK didžiausios nuolaidos MURESTA salone

Vonios santechnikai RAVAK didžiausios nuolaidos MURESTA salone Vonios santechnikai RAVAK didžiausios nuolaidos MURESTA salone

„Muresta“ salone, įkurtame Ukmergės g. 285, Vilniuje netrukus bus atnaujinta vonios kambario įrangos gamintojos „Ravak“ ekspozicija ir pristatyti naujausi „Ravak“ kolekcijos produktai. Tad daugeliui gaminių iš esamos „Ravak“ ekspozicijos 2017 m. gegužės 18-31 d. taikoma 30-40% nuolaida. Šių produktų kiekis ribotas, tad nedelskite pasinaudoti akcija ir įsigykite „Ravak“ kolekcijos vonias, dušo kabinas, praustuvus, vonios kambario baldus, maišytuvus ar kitą vonios kambario santechniką.

Vonios santechnikai RAVAK didžiausios nuolaidos

„Ravak“ pristato modernų bei praktišką, suprojektuotą iki smulkiausios detalės vonios kambarį. „Ravak“ kolekcijoje galima įsigyti vonias, dušo kabinas ir duris, vonias su vandens masažo sistemomis, praustuvus, vonios kambario baldus, vandens maišytuvus bei vonios kambario aksesuarus. Su „Ravak“ gaminiais sukurtame moderniame vonios kambaryje viskas yra apgalvota iki smulkmenų, pritaikant visapusiškus sprendimus.

Vonios santechnikai RAVAK didžiausios nuolaidos

 „Ravak“ dizainas glaudžiai susijęs su meno ir estetikos pasauliu. Šios gamintojos kolekcijoje siūlomi originalūs gaminiai, atspindintys konkretaus autoriaus idėjas. Naujausios technologijos ir aukščiausios kokybės medžiagos užtikrina „Ravak“ gaminių kokybę.

Vonios santechnikai RAVAK didžiausios nuolaidos

 „Muresta“ Ukmergės g.285 salone – didžiausia „Ravak“ vonių ekspozicija Vilniuje!

Erdviuose ir gausiomis ekspozicijomis pasižyminčiuose „Muresta” salonuose su profesionalių konsultantų pagalba galėsite susikurti savo poreikius atitinkantį vonios kambarį.

Semerita, UAB

Daugiau informacijos: www.santechnikavoniai.lt

Semerita, UAB infopuslapis

Pasidalink: