apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Visi statybos darbai: Pastatų statybos, remonto, rekonstrukcijos ir apdailos darbai

Visi statybos darbai: Pastatų statybos, remonto, rekonstrukcijos ir apdailos darbai Visi statybos darbai: Pastatų statybos, remonto, rekonstrukcijos ir apdailos darbai

UAB „ARMONTUS“ jau daugiau nei 12 metų sėkmingai dirbanti statybos bendrovė. Pagrindinė veiklos sritis – įvairios paskirties pastatų remonto, rekonstrukcijos ir apdailos darbai.

Bendrovė specializuojasi atlikti: visų tipų grindų įrengimą, paruošimą dažymui ir tapetavimui, sienų ir lubų dažymą, sienų tapetavimą, grindų ir sienų klojimą plytelėmis, gipso lubų ir pertvarų įrengimą, šlaitinių stogų įrengimą, ventiliuojamų fasadų įrengimo darbus. Atliekant statybos darbus, atribojame užsakovą nuo medžiagų ieškojimo ir pristatymo į statybos aikštelę.

visi-statybos-darbai1

Darbai atliekami kokybiškai, laiku, konkurencingomis kainomis. Taikomos šiuolaikinės technologijos, dirbama su naujausios kartos medžiagomis. Klientams visada siūlome racionaliausius sprendimus ir garantuojame ilgą statinių tarnavimo laiką.

visi-statybos-darbai3

ARMONTUS, UAB

Daugiau informacijos:

ARMONTUS, UAB infopuslapis

Pasidalink: