ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Vintažinio stiliaus LED lempos bei šviestuvai iš LEDVANCE

Vintažinio stiliaus LED lempos bei šviestuvai iš LEDVANCE Vintažinio stiliaus LED lempos bei šviestuvai iš LEDVANCE

„Ledvance“ vintažinio stiliaus LED lempų bei šviestuvų asortimentą pildo nauji akį traukiančių lempų bei šviestuvų modeliai.

Naujas, įkvepiantis dizainas

Naujais LED lempų modeliais „Ledvance“ tęsia „Edition 1906“ seriją, kurioje pati lempa tampa įspūdingu interjero akcentu. Lempos su spiralės formos užpildu ypatingai žavios, pristatomi du šių lempų modeliai. „Classic Big Grape“ – didelės vynuogės formos lempa, kurios ilgis – beveik 30 cm, skersmuo – 20 cm. Ši lempa net ir be gaubto papuoš bet kokį interjerą.

Vintažinės LED lempos bei šviestuvai iš LEDVANCE

Kitas išskirtinis modelis – gaublio formos vintažinio stiliaus lempa „Big Globe“, puikiai deranti su gaubtu „Cage“. Lemputės su dvigubu spiraliniu siūlu „Globe 125“ ir „LED Edition“ – autentiški dizaino sprendimai, ypač tinkantys naudoti kartu su LED šviestuvu „PenduLum“.

Ypatingos formos individualiems apšvietimo sprendimai

Specialios, didelės E27 bazės lemputės – supjaustyto brangakmenio arba eglės formos lemputės.

Vintažinės LED lempos bei šviestuvai iš LEDVANCE

Įprastą aukso atspalvį turinčios lemputės kuria išskirtinį apšvietimą. Tuo tarpu „Globe Mirror“ – iš skaidraus stiklo pagaminta juoda lemputė su matiniu juodos spalvos dangteliu. Tokia lempa ypač dera kartu su „Radare“ ir „Core“ lempų gaubtais.

Vintažinės LED lempos bei šviestuvai iš LEDVANCE

„Ledvance“ savo apšvietimo sprendimus pildo ir vintažinio stiliaus stalo apšvietimui skirtu šviestuvu „Table light“ – įsukus pasirinktą lempą toks šviestuvas taps puikia interjero detale.

Nauji, dar įvairesnio dizaino šviestuvai

„Ledvance“ asoritimente, ne tik naujos vintažinio stiliaus lempos, bet ir šviestuvai. Visi, turintys „Edition 1906 Pendulum“ dėka 4-ių naujo dizaino lempų gaubtų gali kurti dar įvairesnį interjerą. Šie gaubtai pagaminti iš aliuminio, paviršius matinis – plonas puodelio formos gaubtas „Cup“ (140 mm), mažesnis „Radar“ (320 mm), kūgio formos „Cone“ (219 mm) iš išorės juodi, o jų vidus arba baltos arba aukso spalvos. 239 mm skersmens gaubtą „Cage“ galite įsigyti juodos ar aukso spalvos.

Pirmą kartą „Ledvance“ taip pat sukūrė ir vintažinio stiliaus šviestuvus PAR16 lempoms su GU10 baze. Ieškokite šviestuvų, vienos ar dviejų lempų šviestuvų su pasukamu laikikliu. „Edition 1906“ serijoje taip pat rasite ir sieninius šviestuvus.

Vintažinės LED lempos bei šviestuvai iš LEDVANCE

Apie „Ledvance“

„Ledvance“, veikianti daugiau nei 120 šalių, yra viena pirmaujančių apšvietimo produktų, skirtų profesionaliam naudojimui ir mažmeniniams pirkėjams, tiekėjų pasaulyje. Kilusi iš apšvietimo produktų gamintojos „Osram“, „Ledvance“ siūlo pažangias LED lemputes, standartinius LED šviestuvus, išmanias sistemas išmaniesiems namams ir pastatams, taip pat tradicinius šviesos šaltinius. Nuo 2017 m. „Ledvance“ priklauso konsorciumui, kuriam vadovauja strateginis investuotojas „IDG Capital“. Kiti konsorciumo nariai – pirmaujanti Kinijos apšvietimo produktų įmonė „MLS“ ir finansinis investuotojas „Yiwu“. 2016 finansiniais metais remdamasi sutartimi su „Osram“, „Ledvance“ ir toliau savo gaminiams naudos patikimus prekės ženklus „Osram“ ir „Sylvania“ (JAV ir Kanadoje).

LEDVANCE atstovybė Lietuvoje

Daugiau informacijos:

LEDVANCE atstovybė Lietuvoje infopuslapis

Pasidalink: