ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Ugniai atsparios medienos apdorojimo medžiagos ir beicas MultiPro System

Ugniai atsparios medienos apdorojimo medžiagos ir beicas MultiPro System Ugniai atsparios medienos apdorojimo medžiagos ir beicas MultiPro System

UAB „Eistida“ pristato „MultiPro System“ medienos apdorojimui skirtas ugniai atsparias medžiagas ir beicą.

Įmonė „OŪ MultiPro System“ yra pirmaujanti ugniai atsparių medžiagų ir ugniai atsparaus beico gamintoja. Bendrovės produktai su naujoviškomis veikliosiomis medžiagomis išsikovojo pripažinimą visame pasaulyje. „MultiPro System“ klientai yra įvairių šalių ir žemynų didžiausios medienos apdirbimo ir statybos įmonės. Produktai buvo naudojami Londono metro ir Ochotsko jūros naftos platformose, pasaulyje aukščiausio medinio namo statyboje Bergene ir 2015 m. Milano EXPO parodos Estijos paviljone, neminint gausų gyvenamųjų namų bei visuomeninių ir gamybinių pastatų.

Mediena yra natūrali ir sveikatai nekenkianti statybinė medžiaga, todėl jos naudojimas visame pasaulyje darosi vis populiaresnis. Įstatymai reikalauja, kad visa bendro naudojimo pastatų ir daugiabučių namų statybai naudojama mediena turi būti apdorota ugniai atspariomis priemonėmis. Kilus gaisrui jos padeda laimėti vertingo laiko ir išgelbėti žmones bei turtą.

Ugniai atsparios medienos apdorojimo medžiagos ir beicas MultiPro System

Vandens pagrindu pagamintas „MultiPro System“ ugniai atsparias priemones „Texterior“ ir „Ultra“ galima apibūdinti šiais žodžiais:

• Efektyvumas – visi gaminiai yra B-s1, d0 klasės, t.y. pagal Europos Sąjungoje galiojančią kvalifikaciją yra aukščiausios degumo klasės.

• Naujoviškumas – produktų sudėtyje yra įmonėje sukurta veiklioji medžiaga. „MultiPro System“ gaminamas ugniai atsparus beicas yra unikalus.

• Saugus žmonėms ir neteršia gamtos – produktų žaliavoje nėra jokių į pavojingų, nuodingų ar kancerogeninių medžiagų sąrašus įrašytų sudėtinių dalių.

• Paprasta naudoti – vienintelės ugniai atsparios medžiagos su B-s1, d0 sertifikatu, kurių nereikia impregnuoti giluminiu būdu. Medieną galima priemone apdoroti pramoniniu (dažymo mašinoje arba autoklave) arba rankiniu (teptuku,
purkštuvu, voleliu) būdu. Galima apdoroti jau sumontuotas konstrukcijas, fasadus ir pan.

• Tinkamumas – tinka naudoti patalpose ir lauke.

Ugniai atsparios medienos apdorojimo medžiagos ir beicas MultiPro System

„TEXTERIOR“

„MultiPro System“ gaminamas ugniai atsparus medienos beicas yra unikalus produktas, į kurį panašaus pasaulyje niekas negamina.

Tai - taip vadinamas du-viename produktas: jis užtikrina aukščiausią ugniai atsparumo klasę ir suteikia norimą dekoratyvinę išvaizdą. Be to, „Texterior“ suteikia ir atsparumą oro sąlygoms bei puikią apsaugą nuo biologinių veiksnių (puvimo, irimo, grybų, termitų).

„MultiPro System“ gamina vidaus ir lauko sąlygoms skirtą ugniai atsparų beicą. Abi priemones galima naudoti tiek rankiniu (teptuku, voleliu), tiek ir pramoniniu (dažymo mašinoje) būdu.

Priemonė padeda žymiai taupyti laiką ir pinigus - vietoje dviejų skirtingų medžiagų (ugniai atsparios priemonės ir beico arba dažų) ir darbo procesų, tas pats rezultatas pasiekiamas vienu produktu ir darbo procesu.

Ugniai atsparios medienos apdorojimo medžiagos ir beicas MultiPro System

„ULTRA“

Aukščiausios, B-s1, d0 klasės ugniai atspari priemonė, skirta medienos, termomedienos, klijuotos medienos, klijuotos sluoksninės medienos ir medienos kompozito apsaugai.

„Utra“ priemonė yra kur kas veiksmingesnė už kitas slėginio impregnavimo nereikalaujančias ugniai atsparias medžiagas. Ja apdorota mediena įgauna dvigubą apsaugą – ji medienos paviršių padengia apsauginiu sluoksniu, saugančiu nuo apanglėjimo, medienos paviršius pradeda „putoti“ ir gaunamas panašus į besiplečiančių ugniai atsparių dažų efektas.

„Ultra“ yra vienintelė slėginio impregnavimo nereikalaujanti ugniai atspari medžiaga, turinti sertifikatą ir termomedienai.

Ugniai atsparios medienos apdorojimo medžiagos ir beicas MultiPro System

Ugniai atsparios medienos apdorojimo medžiagos ir beicas MultiPro SystemPRAMONINIS PRODUKTŲ PANAUDOJIMAS

Statybos įmonės

„MultiPro System“ ugniai atspariomis priemonėmis ir ugniai atspariu beicu galima apdoroti statybos objektuose naudojamą medieną (teptuku arba voleliu), apdoroti galima ir jau pritaisytas lentas ir kitas detales. Esant didesniems kiekiams patogiau iš medienos apdirbimo įmonės užsakyti jau dažymo įrengimuose arba autoklave apdorotą medieną.

Medienos pramonė

Aukščiausios klasės „MultiPro System“ ugniai atsparios priemonės ir medienos apsaugos priemonės gaminiams suteikia pridėtinės vertės ir sustiprina pardavimo argumentus. „MultiPro System“ produktai tinka naudoti vidaus ir lauko sąlygomis ir yra skirti medienos – lentų, balkių, sluoksninės ir klijuotos medienos, termomedienos, fasadų, konstrukcijų, tvorų ir terasų apsaugai.

CE ženklinimas

„MultiPro System“ gaminius naudojančių medienos apdirbimo pramonės įmonių ir apdirbėjų ugniai atspariomis priemonėmis apdorotoms lentoms ir kitiems produktams gali būti suteiktas CE ženklinimas. Šia galimybe pasinaudojo daugelis pripažintų Suomijos medienos apdirbimo pramonės įmonių.

Ugniai atsparios medienos apdorojimo medžiagos ir beicas MultiPro SystemTECHNINĖ INFORMACIJA

PRODUKTO SAVYBĖS

Vandens pagrindu pagamintos B-s1, d0 klasės ugniai atsparios priemonės medienai suteikia geriausią įmanomą apsaugą nuo ugnies ir dekoratyvią išvaizdą, ant apdoroto paviršiaus palieka į plėvelę primenantį apsauginį sluoksnį.

Priemonė pasižymi itin geromis apsauginėmis UV ir nuo oro sąlygų saugančiomis savybėmis, tinka naudoti vidaus ir lauko sąlygomis, tiek neobliuotai pjautinei, tiek ir obliuotai bei šlifuotai medienai.

Apdorotų paviršių nereikia lakuoti ir dažyti. Produktai tinka naudoti pramonėje ir buityje.

DEGUMO KLASĖ

B-s1, d0 (išeiga 300-350 g/m2). Faktinė išeiga priklauso nuo dengimo būdo, sąlygų, apdorojamos detalės formos ir paviršiaus įgeriamumo savybių.

Atsparumas ugniai vidaus patalpose išlaikomas nemažiau nei 25 metus, lauko sąlygomis, saugant nuo tiesioginio lietaus, sniego ir pan. (po stogine) – 10 metų, lietui ir kitoms oro sąlygoms prieinamose vietose – ne mažiau nei 5 metus. Apsaugos nuo ugnies savybės susiformuoja ir įsitvirtina per 4-5 dienas.

EMISIJOS KLASĖ

Produkte nėra laisvų formaldehidų, kancerogeninių ir kitų nuodingų medžiagų.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Ugniai atsparios medienos apdorojimo medžiagos ir beicas MultiPro System

Apdorojamas paviršius turi būti sausas ir nuvalytas nuo nešvarumų, dulkių, medienos atplaišų ir pan.

Impregnavimo ir džiuvimo metu turi būti užtikrintos šios sąlygos:

Impregnavimo priemonės ir apdorojamo paviršiaus temperatūra nuo +15 iki +25 °C.

Oro temperatūra nuo +15 iki +50° C.

Oro drėgmė 40-70 %.

Santykinė oro drėgmė: nuo 40 iki 70%.

Medienos drėgnumas: nuo 14 iki 18%.

DENGIMAS

Prieš naudojimą priemonę reikia rūpestingai išmaišyti arba suplakti. Išmaišyta priemonė yra paruošta naudojimui. Apdorojamą paviršių priemonėmis „Texterior“ arba „Ultra“ padengti 2-3 kartus, ne mažesniu nei 60 minučių intervalu. Norint pasiekti B-s1, d0 klasę, impregnavimo priemonė išeiga turi būti ne mažiau nei 300 g/m2.

DENGIMO BŪDAI

Naudojant pramoniniu būdu, priemonę ant paviršiaus galima purkšti arba naudoti valcavimo ar Flow-coat įrangą. Netonuotus gaminius galima impregnuoti slėginiu būdu (autoklave). Beicą ranka galima užpurkšti purkštuvu, užtepti voleliu arba teptuku, netonuotus gaminius apdoroti ir panardinimo būdu.

DŽIUVIMO LAIKAS

Ne trumpiau kaip 48 val. temperatūroje +20° C ir esant vidutinei oro drėgmei 40-70 %. Faktinis džiuvimo laikas priklauso nuo temperatūros, drėgmės, medienos rūšies, užtepto sluoksnio storio, patalpų ventiliacijos ir t.t. Džiovinant džiovinimo kameroje „Texteror“ priemone apdorotą medieną, oro temperatūra neturi būti didesnė nei +45 °C, „Ultra“ – +90 °C.

PAPILDOMAS APDOROJIMAS

Apdorotos medienos nereikia lakuoti arba apdoroti kitu būdu. Apdorojamą paviršių pažeidus kitos (statybinės) veiklos metu, pervežant, apdorojant mechaniniu būdu (pjaunant, obliuojant) ir pan. ant pažeistų arba mechaniniu būdu apdorotų vietų reikia užtepti priemonių „Texterior“ arba „Ultra“.

Ugniai atsparios medienos apdorojimo medžiagos ir beicas MultiPro System

Apie UAB „Eistida“

UAB „Eistida“ – įmonė, savo klientams siūlanti platų asortimentą kokybiškų priemonių, skirtų pastatų, statinių (fasado, stogo), grindinių priežiūrai ir valymui bei teikianti fasado, stogų, grindinio trinkelių plovimo, impregnavimo bei priežiūros paslaugas. Nuo pat tada, kai 2012 m. bendrovė pradėjo savo veiklą, siūlo produktus, suteikiančius galimybę džiaugtis ilgaamžiu, tačiau gamtą tausojančiu gyvenamosios aplinkos grožiu.

UAB „Eistida“ savo misiją – kurti estetiškai patrauklų, tačiau gamtai nepavojingą gyvenamosios aplinkos grožį – gali įgyvendinti dėl bendradarbiavimo su rinkoje plačiai žinomais, savo produkcijos (įvairių paviršių dažai, impregnavimo, valymo priemonės ir kita) gamybą moderniausiomis technologijomis grindžiančiais prekiniais ženklais.

EISTIDA, UAB

Daugiau informacijos:

www.eistida.lt

EISTIDA, UAB infopuslapis

Pasidalink: