apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Tvoros: Kaip kokybiškai ir greitai pastatyti virinto tinklo tvorą

Tvoros: Kaip kokybiškai ir greitai pastatyti virinto tinklo tvorą - RIXS Tvoros: Kaip kokybiškai ir greitai pastatyti virinto tinklo tvorą - RIXS

Jei norite tvorą pasistatyti patys, tačiau neturite reikiamų įgūdžių, Betafence siūlo instrukciją kaip pastatyti virintinio tinklo tvorą kokybiškai ir greitai. Žemiau pateikiame seką kaip profesionalai montuoja virintinį tinklą prie stulpų. Kad būtų galima išspręsti teritorijos aptvėrimo problemas, Betafence siūlo savo tvoras bei platų aptvėrimo sistemų asortimentą. Jų elementai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir puikiai dera vieni su kitais.

Tvoros tvėrimą lengvinanti sistema

2Visi tvoros elementai puikiai dera vieni su kitais. Kuriant šias tvoras, daug dėmesio buvo skirta aptvėrimo sistemos kokybei, išvaizdai, nepriekaištingai estetikai, tvirtumui ir galimybei greitai užtverti pasirinktą teritoriją.

Bekaclip® stulpeliai - stulpeliai yra apsaugoti nuo korozijos: jie cinkuoti iš vidaus ir išorės bei padengti poliesteriu. Apvalus stulpelis turi tinklo tvirtinimo juostelę, kuri skirta tvorai tvirtinti prie stulpelių, ir dangtelį su Betafence logotipu.

Reikmenys - nerūdijančio plieno sąvaržos, skirtos tvorai tvirtinti prie stulpelių.

3

Virintas tinklas

 

Pantanet® Family. Virintas kontaktiniu būdu, cinkuotas ir dengtas plastiku tinklas. Akučių matmenys: 101,6 x 50,8 mm. Vielos skersmenys:  horizontalios vielos: 2,00/2,50 mm., vertikalios vielos : 2,00/2,50 mm. 

 

Pantanet® Protect. Iš cinkuotos vielos kontaktiniu būdu suvirintas ir plastiku padengtas tinklas. Akučių matmenys: 50,8 x 50,8 mm. Vielos skersmenys: horizontalios: 2,00/2,50 mm, vertikalios: 1,8/2,20 mm. 

 

For tinet® Medium. Virintas tinklas (50,8 x 50,8 mm), pagamintas iš cinkuotos vielos, virinant kiekvieną sujungimą ir po to padengiant plastiku. Horizontalios ir vertikalios vielos: 2,45/2,95 mm. 

 

For tinet® Super. Virintas tinklas (50,8 x 50,8 mm), pagamintas iš cinkuotos vielos, virinant kiekvieną sujungimą ir po to padengiant plastiku. Horizontalios ir vertikalios vielos: 3,00/3,50 mm.

 

Įrankiai profesionaliam montavimui

Pantanet® ir Fortinet® tvoros yra montuojamos lengvai ir greitai. Saugumas garantuotas. Betafence tiekia įvairius įrankius ir reikmenis, kurie montavimą padaro lengvą ir efektyvų.

4

Mažos įtempimo šukos - naudojamos tinklui tolygiai įtempti per visą plotį. Tinka iki 1,20 m aukščio tvorai.

Didelės įtempimo šukos - naudojamos tinklui tolygiai įtempti per visą plotį. Tinka iki 1,50 m ir 2,00 m aukščio tvorai.

Įtempiklis - skirtas tvorai įtempti. Tempimo jėga: 1000 kg (Pantanet® Family ir Protect), 3 000 kg (Fortinet® Medium ir Super).

Sąvaržų replės - skirtos nerūdijančio plieno sąvaržoms prie stulpo juostelės tvirtinti.

Sąvaržos - plieninės sąvaržos pagamintos iš nerūdijančio plieno.

Lenkimo replės - naudojamos tvoros įtempimui reguliuoti, pakeičiant akutės horizontalios vielos išlinkimą.

Įtempimo šukos - skirta tinklui mažais atstumais įtempti

Bekaclip® stulpelių montavimas

Stulpeliai. Visus stulpelius, pastačius į reikiamas vietas, reikia įbetonuoti.

Bekaclip® stulpelių tvirtinimo juosta turi būti nukreipta į aptvaro išorinę pusę.

5

6

 Įtempimo stulpeliai naudojami: tvoros pradžioje ir pabaigoje,  ties kiekvienu kampu, kai reikia pakeisti tvoros kryptį,  tiesiose atkarpose kas 25 m.

 

Atraminiai stulpeliai tvirtinami prie visų įtempimo stulpelių tvoros pradžioje ir pabaigoje, ties kampais ir, kai reikia, tvoros viduryje.

 

Trapiniai stulpeliai. Tarpiniai stulpeliai yra statomi kas 2,50 m arba 3,00 m.

 

Pamatai Pamatų tipas priklauso nuo žemės tipo ir kietumo, taip pat nuo tvoros ilgio ir tipo.

 

Betono kokybė

Laikykitės ant pakuotės nurodytų gamintojo instrukcijų arba naudokite paruoštą betono mišinį.

 

8

Tinklo montavimas

 

A. Prie pirmojo tvoros stulpelio pritvirtintą ritinį išvyniokite ir įtempkite ties antruoju įtempimo stulpeliu.

 

B. Tinklui prie stulpelių pritvirtinti naudokite nerūdijančio plieno sąvaržas. Ties kampiniais ir įtempimo stulpeliais, tvoros pradžioje ir pabaigoje, sąvaržos tvirtinamos prie kiekvienos horizontalios vielos.

 

C. Prie tinklo galo pritvirtinkite įtempimo šukas. Tada paimkite įtempiklį ir vieną jo galą pritvirtinkite prie šukų, o kitą prie automobilio ar medžio. Tuo atveju, kai turite mažai vietos, pasinaudodami atramine apkaba, įtempiklį pritvirtinkite prie kito įtempimo stulpelio.

 

D. Tvorą reikia įtempti tiek, kad tinklas butu lygus ir neišsikraipęs. Didžiausia kiekvienos horizontalios vielos įtempimo jėga: Pantanet® Family ir Pantanet® Protect – 10 kg; Fortinet® Medium – 15 kg; Fortinet® Super – 20 kg

9E. Įtempę tvorą, ją nerūdijančio plieno sąvaržomis pritvirtinkite prie stulpelių. Po to įtempiklį galite nuimti.

 

F. Sąvaržų tvirtinimas prie tarpinių stulpelių:kas 3 horizontalias vielas (Pantanet®), kas 4 horizontalias vielas (Fortinet®).

 

G. Prireikus tvoros įtempimą galima pakoreguoti, pasinaudojant lenkimo replėmis.

 

Ritinių sujungimai. Pirmojo tinklo paskutinę akučių eilę turi persidengti su pirmąja antrojo tinklo akučių eile. Du tinklus reikia sujungti sąvaržomis arba rišimo viela. Kad tinklas nepasislinktu, apkabas reikia tvirtinti priešingomis kryptimis.

 

Tvoros įtempimas. Padidinant kiekvienos tinklo akutės vielos išlinkimą, padidėja tvoros įtempimas. Lenkimo replėmis įtempimas koreguojamas tik tada, kai tvora stovi ant nelygaus paviršiaus

 

10

Montavimas ant nelygaus paviršiaus

 

Pantanet® Family ir Pantanet® Protect

Pantanet® Family tvoros lankstumas leidžia ją tverti ant nelygaus paviršiaus. Įtempus tvorą, ji pakeliama arba patraukiama žemyn ir pritvirtinama prie stulpelių. Jeigu reikia, jos įtempimas pakoreguojamas lenkimo replėmis. Pantanet® lankstumas tuo didesnis, kuo ilgesne tvoros atkarpa. Tuo atveju, kai tvoros atkarpa per trumpa arba žeme labai nelygi, tinklą patartina nukirpti išilgai įtempimo stulpelių.

 

For tinet® Medium ir For tinet® Super

Dėl didelio vielos skersmens ir mažų akučių Fortinet® tvoros yra daug standesnės ir ne tokios lanksčios. Todėl, esant nelygiai žemei, patartina ties įtempimo stulpeliais nukirpti tinklą.

 

Kampų sutvarkymas

Tvirtinimo juostelė ant stulpelio nukreipta i aptvaro išorę. Atraminiai stulpeliai kampinius stulpelius prilaiko iš abiejų pusių. Tokiu atveju įtempimas nukreiptas dviem skirtingomis kryptimis.

11

 

Trumpų tvoros atkarpų įtempimas

Iš karto už įtempimo stulpelio į tinklą įkiškite įtempimo šukas. Šiuo atveju šukomis pasinaudokite kaip svertu. Įtemptą tinklą prie stulpelio pritvirtinkite sąvaržomis.

 

 Pažeistos tvoros taisymas

Pažeistą tvoros dalį reikia iškirpti ir pakeisti nauju tinklu. Įtempimas reguliuojamas lenkimo replėmis.

 

12Tvirtinimas prie apvalių stulpelių

 

A. Pasinaudodami jungiančiąja viela, prie pirmojo stulpelio pritvirtinkite įtempimo strypelį ir galinę tvoros vielą (kas antrą akutę).

 

B. Prie Įtempimo stulpelio kas 40-50 cm pritvirtinkite Įtempimo movas. Pasinaudodami dviejų vijų jungiančiąja viela, prie trečios akutės skaičiuojant nuo tinklo galo pritvirtinkite įtempimo strypelį. Jo galą pritvirtinkite prie įtempimo movos (arba įtempiklio). Tada, sukdami movų varžtus, palaipsniui didinkite įtempimą, kol tvora bus gerai įtempta ir įtempimo viela priartės prie įtempimo stulpelio. Viršutinę tvoros vielą užkabinkite už vielos laikiklio, o tada laikiklį įkalkite į stulpelio kiaurymę.

 

C. Pasinaudodami dviejų vijų surišimo viela, tvorą kas 50 cm (išilgai stulpelių) pritvirtinkite prie tarpinių stulpelių.

 

D. Prireikus tvoros įtempimą pareguliuokite lenkimo replėmis.

 

E. Dėl Fortinet® tvoros standumo nerekomenduojama šį tinklą montuoti su apvaliais stulpeliais.

 

Kampų sutvarkymas

Tvorą įtempkite, kaip aprašyta aukščiau, pasinaudodami įtempimo movomis ir įtempimo strypeliais. Tuos pačius veiksmus pakartokite ties kiekvienu kampiniu ir kiekvienu įtempimo stulpeliu.

Apie mus

UAB „RIXS“ yra aptvėrimo sistemų pardavėja, turinti labai didelį tvorų produkcijos asortimentą ir pagal užsakymus galinti Jums pristatyti reikiamą gaminį. Bendrovės veikla ir prekyba labai plati: metalinės virintinės segmentinės tvoros, stumdomi arba dvivėriai vartai, tnklinės tvoros profesionaliam miškų ir ganyklų tvėrimui, plastikiniai tinklai, mediniai ir metaliniai stulpai, įvairios sistemos tinklų tvėrimui.

Didžiausią dėmesį mes skiriame laukinių ir naminių gyvulių aptvarams. Siūlome atitinkamo aukščio ir tvirtumo tinklines tvoras, atitinkančias aukščiausius kokybės reikalavimus pagal ISO 9001: 2000. Taip pat šie aptvarai yra saugūs tiek viduje auginantiems gyvuliams, tiek išorėje esantiems žmonėms. Prekes importuojame iš Europos ir Kinijos.

RIXS, UAB

Daugiau informacijos: www.rixsup.eu

RIXS, UAB infopuslapis

Pasidalink: