apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Transportas. Kelių, jūrų, oro transportas, multimodaliniai pervežimai - ALPI baltika

Transportas. Kelių, jūrų, oro transportas, multimodaliniai pervežimai Transportas. Kelių, jūrų, oro transportas, multimodaliniai pervežimai

Transportas. Kelių, jūrų, oro transportas, multimodaliniai pervežimai. UAB ALPI Baltika - transporto ir logistikos paslaugų kompanija, kuri priklauso tarptautinei ALPI įmonių grupei. ALPI grupės veikla buvo pradėta bendrovės Albini & Pitigliani 1945 m. Italijoje, Prato, kurią įkūrė dvi italų šeimos. Šiandien įmonių grupę jau vienija daugiau nei 60 kompanijų Europoje ir visame pasaulyje. Partnerių atstovybės yra įsikūrusios visuose žemynuose pagrindiniuose miestuose arti pagrindinių pasaulio jūrų ir oro uostų.

UAB ALPI Baltika veiklą Lietuvoje pradėjo 2006 metais.

Mes siekiame, kad mūsų darbas bei patirtis atitiktų Jūsų reikalavimus ir poreikius.

UAB ALPI Baltika veiklos kryptys:

JŪRŲ TRANSPORTAS: pilnų (FCL) ir dalinių (LCL) krovinių gabenimas nuo durų iki durų jūriniais konteineriais į ir iš Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Afrikos, Tolimųjų Rytų.

ORO TRANSPORTAS: Krovinių gabenimas oro transportu. Trumpas transportavimo laikas. Tarptautinis krovinių aptarnavimas nuo durų iki durų.

KELIŲ TRANSPORTAS: dalinių krovinių pervežimas sunkvežimiais. Autotransporto paslaugos Europos teritorijoje bei į Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą, Moldovą, Kazachstaną.

MULTIMODALINIAI PERVEŽIMAI: multimodalinis krovinių gabenimas. Vežame krovinius naudojant keletą transporto rūšių, kaip pvz.: jūrų – kelių, oro – geležinkelių, kelių - geležinkelių ir t.t. Šis krovinių gabenimo būdas yra patikimas sprendimas didelės apimties ir svorio kroviniams kai gabenama dideliais atstumais.

PAPILDOMA PASLAUGA - krovinių draudimas

SANDĖLIAVIMO PASLAUGOS:

• Krovinių iškrovimas ir pakrovimas.

• Sandėliavimas,paletavimas.

• Rūšiavimas, ženklinimas,pakavimas, tvirtinimas.

• Visos muitinės tarpininkų paslaugos: importo, eksporto ir tranzito procedūros.

Kelių transportas

„ALPI Baltika“ teikia paslaugas, susijusias ir su visa, ir su daline krova, įgyvendina krovinių gabenimą, užtikrindama grupinį valdymą.

Išplėtotas biurų tinklas Europoje, sujungtas į vieną sistemą, gali patenkinti bet kokį prašymą per nustatytus paslaugų tiekimo terminus ir nustatytomis kainomis, pateikti reikiamas ataskaitas ir informaciją, suteikti muitinės bei laikymo paslaugas.

• LTL – krovinys, mažesnis negu reikia sunkvežimiui pakrauti

Pagrindinė mūsų veikla yra grupiniai ir mažesni kroviniai negu reikia sunkvežimiui pakrauti; mes surenkame tokias prekes naudodamiesi savo sistema ir siunčiame krovinius į reikiamas paskirties vietas, stengdamiesi sumažinti klientų sąnaudas, optimizuodami paskirstymo erdvę, efektyviau išnaudodami tranzito laiką ir galiausiai į aplinką išmesdami mažiau anglies dvideginio dujų.

• FTL – visa sunkvežimio krova

Jeigu Jūsų krovinys užpildys visą sunkvežimį, „ALPI Baltika“ gali padėti sutvarkyti visus reikiamus dokumentus, pateikti tinkamo tipo sunkvežimį bei įrangą ir pasirūpinti reikiamu tranzito laiku bei paslaugų kokybe.

• Specialūs sprendimai

Mes padėsime Jums patardami tam tikrų nestandartinių, specialiųjų, pavojingųjų krovinių vežimo ar kitais pristatymo klausimais. Jūrų transportas

• Grupė „ALPI“ kasmet gabena tūkstančius sąlyginių konteinerinių vienetų (TEU) ir turi sudariusi sutartis su pasirinktais vežėjais, atsižvelgdama į jų turimas vietines galimybes ir teikiamų paslaugų patikimumą kiekviename maršrute.

• „ALPI Baltika” - vežėjas, užsiimantis krovinių vežimu jūra, neturintis savo laivo, bet palaikantis ryšius su jūrinių linijų atstovais, tad gali pasirūpinti kiekvieno vežimo proceso etapu, nuo konsolidavimo iki sandėliavimo ar specialiųjų paslaugų, nesvarbu, ar kroviniai gabenami su konteineriais, ar kitaip. Dirbame su muitinių specialistais visame pasaulyje.

• „ALPI Baltika“ gali sutvarkyti Jūsų krovinio muitinės formalumus kiekvienu atveju, padeda Jūsų krovinius sklandžiai nugabenti į reikiamą vietą, reguliariai ir iš anksto sutvarko prekių muitinės formalumus, kad krovinio muitinės dokumentai būtų sutvarkyti iki laivui atvykstant ir krovinys būtų pristatytas be kliūčių, taip sutrumpindama bendrąjį tranzito laiką.

• Mūsų pasiūlymas gali būti skirtas bet kokio tipo jūriniam kroviniui:

LCL – mažiau negu konteineris Jei neturite pakankamai prekių užpildyti visam konteineriui, „ALPI Baltika“ gali paimti jūsų prekes ir sudėti į vieną konteinerį kartu su kitų klientų prekėmis, siunčiamomis į tą pačią paskirties vietą.

Paslaugos ir kainos – labai svarbus dalykas šioje veikloje. Reikalavimų dėl saugumo vykdymas ir standartiniai procesai užtikrina, kad bus patenkinti visi klientų poreikiai.

FCL – pilnas konteineris „ALPI Baltika “, gali paimti pilnus krovinių konteinerius iš jūsų gamyklos ir sutvarkyti visus reikiamus dokumentus, saugiai nusiųsti konteinerį į paskirties vietą.

Oro transportas

Grupė " ALPI" kasmet savo tinklo reisais nuskraidina tonas krovinių visame pasaulyje, taikydama pažangius sprendimus, skirtus rinkos poreikiams tenkinti kintančiame pasaulyje. Naudodamasi savo pasirinktų vežėjų paslaugomis ir atsižvelgdama į klientų pageidavimus, susijusius su kiekvienu maršrutu, „ALPI“ užtikrina jų poreikių patenkinimą gabendama krovinius „nuo durų iki durų“ pagal šiuos pasiūlymus:

• Skubusis aptarnavimas

Kai reikia skubiai pristatyti krovinį- ''ALPI Baltika" gali suteikti skubią paslaugą gabendama jį oro transportu su trumpu perkrovimo laiku ir tiesioginiais skrydžiais į paskirties vietą. Kainos šiuo atveju didesnės, tai lemia aukštos kokybės paslaugos ir moderniausios standartinės procedūros.

• Tipinis ir tiesioginis

Kasmet atliekanti tūkstančius gabenimo reisų, „ALPI“ yra rinkoje pripažinta ir gerbiama vežėjų bendrovė. Pasirinkusi kelis partnerius „ALPI“ gali užtikrinti stabilų ir patikimą klientų aptarnavimą gabendama įvairius krovinius – įprastinius, tekstilės ir aprangos, drabužių su pakabomis konteinerius (GOH), egzotinius, maisto produktus, greitai gendančius ir kitus produktus, kuriems reikalingas specialus transportas.

Multimodaliniai pervežimai

Norėdama pateikti ekonomiškesnių sprendimų, kurie būtų konkurencingi gabenant krovinius bendruoju tranzitu," ALPI Baltika" gali vykdyti ir multimodalinius gabenimus naudodamasi tarptautiniais centrais, derindama krovinių gabenimą oru ir jūra, kad pristatymas būtų kuo patogesnis. Kvalifikuoti mūsų darbuotojai padės rasti geriausią maršrutą atsižvelgdami į paslaugų ir kainos santykį.

alpigalerija

 

ALPI BALTIKA, UAB

Daugiau informacijos:

ALPI BALTIKA, UAB infopuslapis

Pasidalink: