apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Traktoriukai vejos pjovimui HUSQVARNA ZERO TURN – efektyvūs ir greiti

Traktoriukai vejos pjovimui HUSQVARNA ZERO TURN – efektyvūs ir greiti Traktoriukai vejos pjovimui HUSQVARNA ZERO TURN – efektyvūs ir greiti

UAB „Žaliasis kampas“ tiekia kokybišką techniką bei įrankius aplinkos tvarkymui ir priežiūrai. Įmonė prekiauja nulinio apsisukimo traktoriukais „Husqvarna Zero Turn“, su kuriais nenupjautos vejos neliks nė lopinėlio.

Ilgi traktoriukų „Husqvarna Zero-Turn“ pjovimo ašmenys, didelis pjovimo greitis ir galimybė apsisukti aplink savo ašį užtikrins nepriekaištingus rezultatus net ir pjaunant labai didelius plotus. Efektyvumas, greitis ir paprastas darbas garantuotas.

Traktoriukai žolės pjovimui HUSQVARNA ZERO TURN – efektyvūs ir greiti

„Zero-turn“ vairavimo sistemos išskirtinumas – galimybė suktis aplink savo ašį. „Husqvarna Zero-turn“ hidraulinė pavara užtikrina traktoriuko nepriekaištingą manevringumą ir sukimąsi aplink savo ašį nekeičiant posūkio spindulio ir nepaliekant po savimi nei mažiausio nenupjauto vejos plotelio.

Dėl sumažintos vibracijos dirbti su „Husqvarna Zero-turn“ traktoriuku nepaprastai patogu. Guminiai traktoriuko vibracijos slopintuvai atskiria Jūsų rankas, kūną ir kojas nuo metalinio rėmo, todėl dirbant mažiau jausite nuovargį.

Įvairiapusis ir galingas traktoriukas Jūsų paslaugoms

Traktoriukai „Husqvarna Zero-turn“ traktoriukai kurti kartu su komercinei veiklai skirtais traktoriukais. Todėl jie pasižymi itin dideliu patvarumu, turi galingus variklius ir patvarią važiuoklę. Atviras traktoriuko modelis užtikrina itin patogią jo priežiūrą ir sumažina šiukšlių kaupimąsi. Visos šios savybės lemia traktoriuko „Husqvarna Zero-turn“ ilgaamžiškumą.

Traktoriukai „Husqvarna Zero-turn“ pasižymi žemu gravitacijos centru, šis jų ypatumas užtikrina nepriekaištingą sukibimą ir stabilumą net ir pjaunant nelygią veją. Dideli, platūs galiniai ratai mažiau slegia pjaunamos vejos paviršių, todėl žolė bus mažiau suspaudžiama, o net ir itin sunkiai prieinami plotai lengviau pasiekiami. Efektyvi kondicionavimo sistema leis traktoriukui dirbti optimaliai net ir pačią karščiausią dieną.

Traktoriukai „Husqvarna Zero-Turn“ – ir mėgėjams, ir profesionalams

Traktoriukai „Husqvarna Z242F“ idealiai tinka sodų ir mažesnių plotų savininkams. Traktoriukai itin kompaktiški ir užtikrinantys nepriekaištingus rezultatus.

Profesionalams skirti traktoriukai „Husqvarna Z560X“ užtikrina nepriekaištingus rezultatus, produktyvumą ir komfortą. Sunkiam darbui skirtas rėmas ir profesionaliam darbui skirta hidraulinė sistema – pagrindiniai ypatumai suteikiantys traktoriukui manevringumą ir lengvą darbą.

UAB „Žaliasis kampas“ teikia efektyvų prekių pristatymą pirkėjams visoje Lietuvoje, gamintojų garantijas bei prekių grąžinimą ar keitimą.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink: