ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

TAPUS, UAB - skysti tapetai

Adresas:
V.Krėvės pr. 104a, LT-50381, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 302468666
PVM kodas: LT100005094111

Tel. Nr.: (8 37) 30 0523
Mob. Nr.: 8 659 29 717
Mob. Nr.: 8 685 023 29
Faks.: (8 37) 30 0523TAPUS, UAB VEIKLA: Skysti tapetai. Ekologiški tapetai, tapetai, natūralaus pluošto vidaus apdailos medžiagos, vidaus apdaila. Didmeninė ir mažmeninė prekyba skystais tapetais. Oficialus skystų tapetų gamintojo Poldecor atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Norvegijoje, Rusijoje

Skysti tapetai - jaukiems ir įdomiems namams!

POLDECOR – tai didžiausias sieninių dangų gamintojas Europoje, turintis 20 metų patirtį.

Dėl stabilios ir aukštos kokybės, jau 15 metų užimame tvirtas pozicijas Rytų ir Vakarų Europoje, centrinės Azijos rinkoje. Poldecor paslaptis – unikali, specialiai tik šiems skystiems tapetams gaminti pritaikyta įranga. Todėl Poldecor reguliariai plečia savo asortimentą, skelbia apie naujus pavyzdžius ir medžiagas. Kai kurios medžiagos yra unikalios, atvežtos iš tolimiausių egzotiškų kraštų, todėl aptinkamos tik POLDECOR produkcijoje. Skysti tapetai dažniausiai naudojami butų, restoranų, ofisų, vaikų darželių, klinikų ar parduotuvių dekoravimui.

Tai ne tik puikus kokybės ir kainos santykis, malonus akiai vaizdas, bet ir papildoma šilumos ir garso izoliacija, drėgmės reguliavimas. Be viso to Jus sups ekologiška aplinka, nes POLDECOR skystų tapetų masė sudaryta iš natūralių pluoštų, daugiausiai iš medvilnės ir celiuliozės, o sutvirtinimui naudojamos ypač aukštos kokybės augalinės medžiagos gaminamos iš bambuko. Medvilnės plaušai turi lygią struktūrą ir eksploatuojant netraukia į save dulkių, turi antistatinių savybių.

Šie tapetai – tai vienalytė medžiaga. Ja padengus paviršių nėra sudūrimų, ją labai lengva atnaujinti, pataisyti mechaniškai pažeistas vietas. Dekoravimo paprastumas tiesiog neįtikėtinas. Užtenka medžiagą sumaišyti su vandeniu ir kieta plastikine mentele lengvai užtepti tapetų masę ant sienos ar lubų. Daugiau nereikia jokių įrankių.

Kruopštaus ir nuolatinio darbo dėka, mes visada siūlome savo klientams patrauklią, aukščiausios kokybės, akį džiuginančią produkciją.

Šiandien mes džiaugiamės girdėdami, jog pastovūs mūsų klientai ir partneriai mus vertina kaip aukšiausios kokybės prekes siūlančią kompaniją ir skiria mums 1-ą vietą tarp sienų dangų gamintojų Europoje.

Oficialus skystų tapetų gamintojo "Poldecor" atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Norvegijoje, Rusijoje

tapusgalerija

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Tapetai, skysti tapetai, vidaus apdaila, vidaus apdфшlos medžiagos, natūralaus pluošto skysti tapetai, eko tapetai, ekologiški tapetai, natūralūs tapetai, poldecor tapetai, sienų apdaila, sienų dangos, dažai, interjero dažai, natūralaus pluošto vidaus apdailos medžiagos, didmeninė, mažmeninė prekyba tapetais
Žymės:
Pasidalink: