ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

stogu-sistemos-uab-logotipas

STOGŲ SISTEMOS, UAB - stogai, stogų dangos ir jų priedai, skardos lankstinių gamyba

Adresas:
Verkių g. 35, LT-08222, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 302336134
PVM kodas: LT100004680112

Tel. Nr.: (8 5) 240 3857
Mob. Nr.: 8 698 19 200
Mob. Nr.: 8 687 78 602
Faks.: (8 5) 240 3829

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.stogusistemos.lt


STOGŲ SISTEMOS, UAB VEIKLA: stogai, stogų dangos ir jų priedai, skardos lankstinių gamyba. Įvairių stogo dangų, lietaus nuvedimo sistemų, bei įvairių stogo priedų, plataus naudojimo metalo, gamyba bei prekyba. Įvairių statybose bei renovacijose naudojamų skardos lankstinių gamyba: palangės, parapetai, vėjalentės, karnizai, profiliai (Z-profilis, Ω-profilis), pamatų, fasadų bei tvorų apdailinės detalės. Pagal individualų poreikį stogo lakštų skaičius ir komplekto detalės tiksliai apskaičiuojamos kompiuterinės programos dėka.

Pagrindinė UAB „Stogų Sistemos“ veikla yra mažmeninė bei didmeninė prekyba įvairiausių tipų stogų dangomis, bei visomis komplektuojamomis detalėmis ir skardos lankstinių gamyba. Bendrovė yra „Iko“, „Blacho Trapez“, „Benders“, „Metalmaster“, „Gamrat“, „Wirplast“, „Corotop“ ir kitų prekinių ženklų įgaliota atstovė Lietuvoje. Įmonės partneriai – tiekėjai iš viso pasaulio: Kanados, Belgijos, Vokietijos, Švedijos, Suomijos, Slovakijos, Latvijos, Lenkijos.

UAB „Stogų Sistemos” kolektyvas yra suburtas iš kvalifikuotų darbuotojų, kurių darbo patirtis medžiagų platinimo srityje, daugiau nei 15 metų.

„Stogų Sistemos“ pasirūpins viskuo, kas reikalinga Jūsų namo stogui!

STOGŲ SISTEMOS, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

STOGŲ DANGOS

Plieninė stogo danga – čerpės imitacija, trapecinė stogo danga, klasikinė stogo danga. „Stogų Sistemos“ siūlomos plieninės stogų dangos atitinka net ir pačių išrankiausių klientų poreikius. Naujausių gamybos technologijų dėka, gaminiai yra ne tik patrauklios išvaizdos, bet ir pasižymi visomis geriausiomis savybėmis. Skardinės čerpės imitacijos stogo danga naudojama gyvenamiesiems namams, sakraliniams, ūkiniams ir viešiesiems pastatams dengti. Klasikinių čerpių pavyzdžiu formuojami gaminiai – „Germania“, „Germania Simetric“, „Diament“, „Kingas“ yra tradicijų ir naujovių derinys. Trapecinė skarda yra ypatinga dėl savo paprastumo ir raiškios formos. Ji suteikia galimybę įgyvendinti efektingas konstrukcijas, dažnai sulaužo tradicinį skirstymą į stogus ir fasadus. Klasikinė plieninė stogo danga yra rekomenduojama renovuojant istorinius ir sakralinius pastatus, naujus daugiabučius namus, modernius individualius namus ar visuomeninės paskirties pastatus. Danga yra greitai ir lengvai montuojama, gali būti naudojama  kaip sienų danga horizontalioje arba vertikalioje padėtyje.

Bituminė stogo danga. Bituminės čerpės – pasižymi gražiu estetiniu vaizdu bei formų ir spalvų įvairove. Dėl ypatingos „IKO“ smulkinto akmens dažymo technologijos garantuojamas pasirinktos stogo dangos spalvos ilgaamžiškumas. Lakšto pagrindą sudaro modifikuotas bitumas, sutvirtinantis stiklo pluoštas ar celiuliozė ir smulkintas natūralus akmuo. Rekomenduojama dengti daug šlaitų arba kupolo formos turinčius stogus.

Beasbestis šiferis. Banguotieji stogo lakštai „EuroFala“ naudojami stogų dengimui ir fasadų apdailai. Šiais lakštais galima dengti stogus, kurių šlaito nuolydžio kampas didesnis nei 12 laipsnių. Lakštais galima dengti tiek naujos statybos, tiek renovuojamus ar atnaujinamus senos statybos pastatus.

Keraminės bei betoninės čerpės „Benders“ – seniai žinomos kaip vienos iš ilgaamžiškiausių stogo dangų. Tiek vienos tiek kitos garantuoja sandarų bei tvirtą stogą. Pasirinkę šio tipo stogo dangą būsite tikri, kad ši danga atspari ugniai, kenkėjams, įvairiems atmosferos poveikiams, tarnaus ilgus metus, stogas atrodys prabangiai. „Benders“ betoninės čerpės yra gaminamos iš smėlio, vandens, cemento ir geležies oksido. Geležies oksidas, kuris yra spalvos pigmentas, į betono masę dedamas maišymo metu. Tokiu būdu, čerpė visoje jos masėje įgauna vienodą spalvą. Čerpės, kurių paviršiai vėliau yra papildomai apdirbami, yra dengiamos „Benderit“ dažų sluoksniu. Tai suteikia čerpėms galutinę išvaizdą. „Benders“ keraminės čerpės yra natūralus produktas, kuris gaminamas Vokietijoje. Gamybos metu molis yra presuojamas į atitinkamos čerpės formą. Prieš tolesnį paviršiaus apdirbimą ir dažymą, čerpės yra džiovinamos. Po paviršiaus apdirbimo čerpės yra kaitinamos krosnyse apie 1040°C temperatūroje. Visos „Benders“ keraminės čerpės yra nelaidžios vandeniui, lengvai dengiamos ir suteikia Jūsų namui didesnę vertę.

STOGO PRIEDAI

Difuzinės plėvelės, garo izoliacinės plėvelės. „Stogų Sistemos“ siūlomos difuzinės bei garo izoliacinės plėvelės „Corotop®“ – labai aukštos kokybės plėvelės, skirtos efektyviai šlaitinių stogų hidroizoliacijai ir ventiliacijai.

Ventiliaciniai kaminėliai bituminei ir klasikinei dangai, skardinei čerpės imitacijos ir beasbesčio šiferio stogo dangai, neaukšto trapecinio profilio bei čerpės imitacijos stogo dangai, betoninėms, keraminėms ir molio čerpėms, prilydomai stogo dangai, reguliuojami antenų įvadai. Tiems kuriems rūpi sveikata ir ilgaamžiškumas, būtina namuose padaryti patogią ir efektyvią vėdinimo sistemą. „Stogų Sistemos“ siūlo įvairių tipų ventiliacinius kaminėlius bei priedus, kurie garantuoja vėdinimo elementų hermetišką įrengimą bet kokios rūšies stogui.

Skarda ir skardos lankstiniai. „Stogų Sistemos“ prekiauja lygia skarda rulonais ir lapais. Skardos plotis 1,25 m ilgis rulone 20 m, lapo ilgis 2 m arba 2,5 m. Pagal kliento pageidavimą galima atkirpti ir kitokių matmenų. Naudojama vokiška arba švediška skarda. Lygi skarda poliesterio padengimu yra dengta apsaugine plėvele. Plėvelė klijuojama ant skardos gamykloje. Tai leidžia apsaugoti skardos viršutinį padengimą nuo galimų sugadinimų transportavimo, lankstymo metu.

Laminuoti medžio imitacijos pakalimai ir plastikiniai stogo pakalimai, Gražiam pastogės užbaigimui reikalingas stogo pakalimas, kuriam puikiai tiks laminuoti plastikiniai medžio imitacijos arba paprasti plastikiniai stogo pakalimai.

Lietaus nuvedimo sistemos. Norint pilnai užbaigti stogo darbus būtina sumontuoti lietaus nuvedimo sistemą. „Stogų Sistemos“ siūlo metalinę arba plastikinę lietaus nuvedimo sistemą.

Papildomi stogo priedai. „Stogų Sistemos“ parduoda įvairius stogo priedus: kaminų sandarinimo juostas „Coromin® Alu“; kraigo sandarinimo juostas „Corovent® E“; ventiliuojamas paukščių užtvaras „Corokap® V“; pokraigines tarpines „Coroclin®“; paukščių užtvaras „Corokap®“; sandarinimo juostas „Corobit®“; dvipuses juostas difuzinei plėvelei klijuoti „Coromix ®“; vienpuses juostas difuzinei plėvelei klijuoti „Coroband ®“; apatinius paklotus bituminėms čerpėms „Armourbase“; tvirtinimo elementus; ventiliacinius kraigus.

Nestandartinės skardinės durys. UAB „Stogų sistemos“ naujausias gaminys – nestandartinės skardinės durys. Įmonė gali pagaminti ir nedideles gaminių partijas. Puikus dizainas, individualūs matmenys, greitas užsakymo įvykdymo laikas. 

Apsauginės tvorelės, sniego barjerai.

Montavimo putos, hermetikai, klijai.

Metalinės tvoros: plieninės ir žaliuzinės tvoralentės.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Stogai, stogų dangos, stogo danga, prekyba stogo dangomis, bituminės čerpės, metalinės stogo dangos, fibrocementiniai lakštai, bituminiai banguotieji lakštai, prilydomos stogų dangos, lietaus nuvedimo sistemos, METALMASTER, skardos lankstiniai, lygi skarda, ARCELOR, SSAB, stoginės plėvelės, COROTOP, stogo aksesuarai, hermetikai, tvirtinimo elementai, ventiliaciniai kaminėliai, OSB plokštės, difuzinės plėvelės, beasbestis šiferis, latakai, lietvamzdžiai, kaminėliai stogui, stogo pakalimas, skardinė stogų danga, šiferinė stogų danga, bituminė stogų danga, stogo aksesuarai, skardos lakštai, metalinės lietaus nuvedimo sistemos, plastikinės lietaus nuvedimo sistemos, stogų dangos gamyba, kraigas figūrinis, kraigas paprastas, vėjalentė, sąlaja viršutinė, sąlaja apatinė, laštakis, sienos kampas, kamino kampas, sniego užtvara, kamino kampas, plėvelė difuzinė, plėvelė antikondensacinė, lygi skarda, banguoti skardos lakštai, gaminiai iš nerūdijančio plieno, gaminiai iš aliuminio, gaminiai iš cinkuotos skardos, IKO bituminės čerpės, plieninės stogų ir fasadų dangos, GAMRAT plastikinė lietaus vandens nuvedimo sistema

  • STOGŲ SISTEMOS, UAB - stogai, stogų dangos ir jų priedai, skardos lankstinių gamyba
  • STOGŲ SISTEMOS, UAB - stogai, stogų dangos ir jų priedai, skardos lankstinių gamyba
  • STOGŲ SISTEMOS, UAB - stogai, stogų dangos ir jų priedai, skardos lankstinių gamyba
  • STOGŲ SISTEMOS, UAB - stogai, stogų dangos ir jų priedai, skardos lankstinių gamyba
  • STOGŲ SISTEMOS, UAB - stogai, stogų dangos ir jų priedai, skardos lankstinių gamyba
  • STOGŲ SISTEMOS, UAB - stogai, stogų dangos ir jų priedai, skardos lankstinių gamyba
  • STOGŲ SISTEMOS, UAB - stogai, stogų dangos ir jų priedai, skardos lankstinių gamyba
  • STOGŲ SISTEMOS, UAB - stogai, stogų dangos ir jų priedai, skardos lankstinių gamyba
  • STOGŲ SISTEMOS, UAB - stogai, stogų dangos ir jų priedai, skardos lankstinių gamyba
  • STOGŲ SISTEMOS, UAB - stogai, stogų dangos ir jų priedai, skardos lankstinių gamyba

Vietovė:

Pasidalink: