ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Stilingas vonios dizainas, kaip jis atrodo?

Stilingas vonios dizainas, kaip jis atrodo? Stilingas vonios dizainas, kaip jis atrodo?

Norint sukurti stilingą vonios kambarį reikia kelių dizaino idėjų? Vonia gali būti mažiausias kambarys namuose, tačiau jis taip pat yra vienas iš lengviausias atnaujinamų – viskas, ko gali prireikti yra nauji dažai ar plytelės bei keli aksesuarai ar modernūs vonios baldai. Tad, kaip atrodo stilingas vonios dizainas?

1. Elegantiškam paprastumui sukurti naudokite baltą spalvą

Baltos spintelės ir stalviršiai sukuria paprasto ir elegantiško vonios kambario foną. Norint turėti aukščiausios stiliaus klasės vonios kambarį derinant skirtingas struktūras ir priemones galima sukurti įdomias ir modernias šviesias kambario sienas. Tai padės vizualiai padidinti erdvę ir suteiks nuolatinės švaros ir gaivumo jausmą.

2. Pasirinkite šiuolaikiškus vonios kambario baldus ir aksesuarus

Patogūs baldai  bei aksesuarai yra būtinybė kiekviename vonios kambaryje. Į visus būtiniausius priedus įeina vonia, kriauklė, tualeto ritinėlių laikikliai ir dar visko daugiau: muresta.lt

Tualetinio popieriaus ritinių laikikliai yra įvairių stilių: nuo kampinio iki geometrinio dizaino, kad tiktų šiuolaikiškiems vonios kambariams iki švelnaus ir elegantiško dizaino, skirto labiau tradiciniams stiliams.

Kriauklė, klozetas ir vonia, žinoma yra pagrindiniai vonios kambario elementai. Šiandien pasiūloje galima rasti įvairių stilių, dydžių ar net gi spalvų variantus. Kiekvienas vonios baldas stilistiškai turi būti derinamas su kitais erdvėje esančiais elementais, kad būtų sukurtas vientisumo jausmas.

Pigūs tualetiniai šepečiai gali būti labai negražus ir nepatvarus jūsų vonios priedas. Laimei, dabar galima rinktis iš daugybės rafinuoto stiliaus šepečių ir jų laikiklių, kurie papildo vonios stilių, o ne sukelia nereikalingą netvarką. Pavyzdžiui, geros kokybės keramikos laikikliai su chromuota danga suteikia stilingą papildymą bet kuriai erdvei.

3. Stilingai organizuokite vonios priemones ir reikmenis

Vonios kambaryje yra labai lengva sukurti netvarką, visus kampus apdėliojant produktais (šampūnais, vonios aliejais, dušo prausimosi priemonėmis ir t.t.). Krepšeliai ir lentynos gali būti tvirti ir stilingi sandėliavimo sprendimai, kurie padės susitvarkyti produktus ir kosmetiką.

Kampiniai krepšiai arba lentynos puikiai tinka visoms prausimosi priemonėms laikyti, nes juos galima lengvai pasiekti maudantis duše arba vonioje.

Pasidalink: