ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Stiklas. Stiklų rūšys

Stiklas. Stiklų rūšys Stiklas. Stiklų rūšys

GlassWork, UAB

Stiklas. Stiklų rūšys. Įmonė UAB "GlassWork", projektuojanti ir montuojanti berėmio stiklo konstrukcijas interjere ir eksterjere, idėjų įgyvendinimui naudoja 6 – 22 mm storio grūdintą stiklą bei tarpusavyje laminuotus įvairaus storio stiklus. Įmonės specialistai išvardina populiariausias stiklo rūšis, naudojamas stiklo konstrukcijų projektų įgyvendinimui:

GRŪDINTAS STIKLAS yra žymiai stipresnis už paprastą stiklą (5 – 10 kartų). Stiklas įkaitinamas iki 540 – 650 laipsnių ir po to staigiai ir vienodai ataušinamas ore iš abiejų pusių, pučiant šaltą orą. Gaunamas įtempto būvio grūdintasis stiklas. Grūdintas stiklas dūžta kitaip negu paprastas. Vietoj didelių aštrių šukių, jis subyra į daug mažų kubo formos gabaliukų, kurie neturi aštrių briaunų.

EMALIUOTAS STIKLAS: Emalis – kieta, degta, skaidraus matinio arba spalvoto stiklo danga. Šio stiklo vienas paviršius yra emaliuotas, įdegant keramiką į stiklo paviršių, aukštoje temperatūroje. Priklausomai nuo atšaldymo rėžimo, šis stiklas tampa kartu ir karščiu sustiprintu ar grūdintu stiklu.

LAMINUOTAS STIKLAS. LAMINATAS: Du ar daugiau negrūdinto ar karščiu sustiprinto stiklo lapai yra atskiriami viena ar daugiau PVB plėvelių, vėliau yra kaitinami ir spaudžiami tam, kad garantuotų idealų stiklų sulipimą.

LENKTAS STIKLAS: Stiklas gaminamas kaitinat stiklą iki minkštumo taško ir po to sulenkiamas reikiama forma. Galimas negrūdinto, grūdinto ir laminuoto stiklo išlenkimas.

STIKLO PAKETAS: Tai du stiklo lakštai, atskirti specialiu rėmeliu ir hermetiškai užsandarinti tam, kad suteiktų šiluminę izoliaciją.

ŠILKOGRAFIJA: Tai stiklo paviršiaus emaliavimas, gali būti visiškas arba dalinis, t.y. įvairūs raštai. Šis stiklas yra termiškai užgrūdintas ir padengtas šilkografija.

TONUOTAS STIKLAS: Tai permatomas, tačiau turintis tam tikrą atspalvį stiklas (rudas, pilkas, žalsvas).

GRŪDINTO STIKLO TECHNINĖS GALIMYBĖS:

Įmonės UAB "GlassWork" specialistai išskiria šias grūdinto stiklo technines galimybes: Berėmio grūdinto stiklo konstrukcijose naudojamas 6 – 22 mm storio grūdintas stiklas bei tarpusavyje laminuoti įvairaus storio stiklai. Vidaus ir lauko duris, pertvaras montuojame 10mm storio, dušo sienutes ir kabinas iš 8mm storio stiklo. Stikliniai turėklai 10 – 12mm. Pagal stiklo atspalvį galime pasiūlyti skaidraus, tonuoto rudai (bronza), tonuoto pilkai bei žaliai stiklus. Norimą atspalvį, matiškumą ar piešinį ant stiklo padeda įgauti klijuojamos plėvelės ant stiklo. Stiklas taip pat gali būti dažomas.

glaswork-atlikti-darbai

 

Pasidalink: