ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Stiklai židiniams: židinių durelės, stiklinės grindų apsaugos, apsauginiai židinio stiklai - Jūsų namų apsaugai

Stiklai židiniams: židinių durelės, stiklinės grindų apsaugos, apsauginiai židinio stiklai - Jūsų namų apsaugai Stiklai židiniams: židinių durelės, stiklinės grindų apsaugos, apsauginiai židinio stiklai - Jūsų namų apsaugai

STIKORA, UAB

Židinys namuose suteikia šilumos ir jaukumo, tačiau tuo pat metu tai yra ir pavojaus šaltinis, kadangi ugnis ne tik sunkiai prognozuojama, bet ir per labai trumpą laiką gali pasiglemžti per daugybę metų uždirbtą turtą ar pakenkti žmogaus sveikatai, dėl to reikia būti ypač atsargiems ir pasirūpinti, kad židiniai būtų saugūs.

Visų pirma, reikalingos kokybiškos durelės. Kadangi norisi židinyje šokančią ugnį matyti, būtina pasirūpinti durelėmis su stiklu. UAB "Stikora" gaminamas grūdintas stiklas židiniams taip, kad būtų atsparūs ypač didelei temperatūrai, jis ne taip aprūksta kaip įprastas stiklas. Židiniai su stiklinėmis durelėmis apsaugo patalpą nuo žarijų patekimo ir galimo jų pavojaus. Taip pat, grūdinto stiklo durelės leidžia reguliuoti ugnies stiprumą, taip padidinant ar sumažinant šilumą, taupant malkas. Be to, židinio durelių su stiklu naudą labai vertina vaikus auginančios šeimos, kadangi tai padeda apsaugoti vaikus nuo ugnies pavojaus.

Stiklai židiniams: židinių durelės, stiklinės grindų apsaugos, apsauginiai židinio stiklai - Jūsų namų apsaugai

Židinių durelėms siūlomi ir ypatingai kokybiški japoniški keraminiai stiklai (skaidrioji stiklo keramika), kurie yra atsparūs temperatūrų skirtumams net iki kelių šimtų laipsnių, o stabiliai temperatūrai net virš 1000 laipsnių karščio. Šie stiklai yra aukščiausias židinių stiklų lygis, todėl rekomenduojami tiems, kuriems ypač svarbi kokybė. Lygūs stiklai pjaunami Lietuvoje, o lenkti ar nestandartinių formų užsakomi tiesiai iš gamintojo, tad tai dar kartą parodo, kad jų gamybai naudojamos ypatingos technologijos ir keliami ypač aušti kokybės reikalavimai. Šis stiklas yra poliruotas, daug skaidresnis nei kitų gamintojų, todėl mažiau pridega ir lengviau valosi. UAB "Stikora" židinio stiklą turi vietoje, tad išpjausime per 5 min.

Kitas svarbus grūdinto stiklo gaminys, kurį pravartu naudoti židinių savininkams – stiklinės grindų apsaugos nuo sproginėjančių žarijų. Sproginėjančios žarijos gali nesunkiai įžiebti ugnį jei patalpa išklota medinėmis grindimis, tokioms kaip laminatas ar parketlentės. Grūdintas stiklas prie židinio ne tik bus puiki apsauga, bet taip pat ir gali būti puikia interjero detale, jei tik parinksite tinkamo dydžio ir formos gaminį.

Apsauginiai stiklai gali būti labai įvairūs. Vieni jų dedami greta židinio, kiti dedami iš anksto, o ant jų statoma krosnelė – taip nepaliekamas nė mažiausias tarpelis žarijoms. Kokybiškas grūdintas stiklas ne tik nebijo žarijų sukeliamo temperatūrų skirtumo, bet taip ir gali atlaikyti kur kas didesnį svorį, spaudimą, tad net ir rankų iškritusi į židinį dedama malka nesudaužys apsauginio stiklo.

Grūdintas stiklas, tiek grindų apsaugai, tiek ir židiniams yra sukurtas taip, kad duždamas subyrėtų į mažus, vos kelių milimetrų dydžio gabalėlius, todėl tokiam stiklui dužus (jei tik rasite kokį nors būdą tvirtą grūdintą stiklą sudaužyti) bus maksimaliai sumažinta galimybė susižeisti tiek Jums, tiek Jūsų vaikams ar naminiams gyvūnams.

Stiklai židiniams: židinių durelės, stiklinės grindų apsaugos, apsauginiai židinio stiklai - Jūsų namų apsaugai

UAB "STIKORA" nuo pat savo veiklos pradžios, 1999 m.,orientuojasi į lenkto stiklo gamybą šaldymo vitrinoms, interjerui, tame tarpe ir pagal individualius projektus. Kartu su gamyba įmonė pradėjo automobilių stiklų keitimą, stiklo paketų autobusams bei mikroautobusams gamybą bei montavimą, išsihermetinusių (aprasojusių) stiklo paketų restauravimą. Taip pat bendrovė pradėjo gaminti sferinius automobilių veidrodėlius ir įsisavino stiklo įbrėžimų poliravimo technologijas.

2002 m. UAB "STIKORA" įkūrė filialą Kaune, kur buvo suprojektuota ir pasistatyta stiklo lenkimo krosnis, kurios pagalba galima išlenkti ne tik paprastą stiklą, bet ir karščiui atsparų stiklą autoriniams židiniams.

2004 m. bendrovės suprojektuotas universalų lenkto stiklo grūdinimo įrenginys leidžia greitai ir kokybiškai gaminti ne tik stiklus autotransportui, bet ir saugų stiklą dušo kabinoms, baldams, interjerui, šviestuvams, jachtoms, bei sudėtingus stiklus statybinei ir žemės ūkio technikai. Ypatingai sudėtingų stiklų gamybai įmonė naudoja unikalius įrengimus bei mechanizmus, todėl galime pagaminti lenktus stiklus su 2, 3 ar keturiais lenkimais įvairiomis kryptimis tame pačiame stikle.

Grūdintas stiklas gaminamas visiškai kitokia technologija – t.y. viengubas stiklas, kuris technologinio proceso metu yra įkaitinamas iki 750 C° temperatūros, po to staigiai atvėsinamas, ko pasekoje skirtinguose stiklo sluoksniuose susidaro vidiniai įtempimai. Taip apdorotas stiklas yra iki 10 kartų stipresnis, nei tokio pat storio negrūdintas. Jis neskyla į aštrias šukes, o sutrupa į begalę mažyčių, kelių milimetrų dydžio stiklo gabaliukų, kurie nėra tokie pavojingi vairuotojui ir keleiviams. Pagal Europinius E43 standartus, 5*5 cm stiklo plote turi būti mažiausiai 40 ir daugiausiai 400 sudaužyto stiklo gabalėlių.

Pasidalink: