ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


Statyk Moderniai - karkasiniai namai, medinės konstrukcijos, stogai, pavėsinės, terasos

Adresas:
Kalvarijų g. 261, LT-08315, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 304045818

Mob. Nr.: 8 638 62 668
Mob. Nr.: 8 686 55 690
Mob. Nr.: 8 616 17 337Statyk Moderniai VEIKLA: Karkasiniai namai, medinės konstrukcijos, stogai, pavėsinės, terasos. Specializuota statybos bendrovė teikianti platų statybos paslaugų paketą nuo projektavimo iki pilno darbų atlikimo. Siūlome daug standartinių gaminių su montavimo darbais ir labai patraukliomis kainomis. "Statyk Moderniai" greitai ir kokybiškai pagamins ir sumontuos statinius pagal Jūsų individualius poreikius.

"Statyk Moderniai" sėkmingai stato, remontuoja bei rekonstruoja šiuolaikinius įvairios paskirties statinius. Statybos montavimo darbai apima tipinius ir individualius užsakymus iš medienos, metalo, aliuminio ir stiklo. Dirbame su Šveicarų ir Amerikiečių patentuotomis sistemomis, kurios leidžia kokybiškai, greitai ir moderniai atlikti statybos darbus. Bendrovė specializuojasi ir turi didelę patirtį teikiant standartines ir unikalias statybos paslaugas: karkasinių namų statyba, pamatų įrengimas, medinių konstrukcijų įrengimas, stogų montavimas, apšiltinimo (sienų, stogo, perdangų) darbai, vidaus ir išorės apdailos darbai, bendrastatybiniai darbai, specializuoti ir individualūs medžio darbai (pavėsinės, terasos, apdaila, gamyba), egzotinės medienos statybos montavimo darbai, skubi statyba.

Bendrovėje dirba kvalifikuoti statybos specialistai ir projektuotojai, kurie yra pasirengę įrengti Jūsų šiltus namus, svajonių sodą ar kiemą. Jeigu Jūs jau turite projektą ar įsigijote gaminius ir nežinote kaip sumontuoti, visus montavimo darbus galite patikėti “Statyk Moderniai” specialistams.

Statyk Moderniai PASLAUGOS:

KARKASINIAI NAMAI: Garantuojame aukštą darbų atlikimo kokybę, namo ilgaamžiškumą, optimalius statybos kaštus. Karkasinė statyba – racionaliausia statybos technologija: nieko nereikalingo – tik tai kas geriausiai atlieka savo funkcijas. Karkasinė statyba, geriausiai pritaikyta naujoms šiltinimo technologijoms, be to, tai pigiausias būdas pasistatyti Pasyvų namą (energijos sąnaudų klasės A+ ar A++), nekeičiant konstrukcijos, o tik parenkant šiuolaikines izoliacines medžiagas. Mūsų naudojamos kokybiškos medžiagos ir naujausia karkasinių namų statybos technologija užtikrina aukštą energetinio naudingumo klasę.

Pagrindiniai karkasinių namų atlieki darbai: Juostinių-polinių pamatų įrengimas, karkasinių išorės sienų montavimas, sienų apšiltinimas, išorės apdaila, vidaus karkasinių pertvarų montavimas, lauko durų ir langų montavimas, stogų dengimas įv. dangomis, stogo apšiltinimas, pakalimas, lietaus nuvedimo sistemų montavimas. Transportuojame medžiagas į objektą, suteikiame garantijas bei pogarantinę priežiūrą.

MEDINĖS KONSTRUKCIJOS:

MODERNI STATYBA naudojant klijuotosios medienos technologiją CLT (angl. Cross Laminated Timber) leidžia ne tik padidinti medinių konstrukcijų kokybę ir tvarumą, bet ir gerokai paspartinti statybos eigą.  CLT yra klijuotosios masyviosios medienos konstrukcija, kurioje keletas (trys ir daugiau) sluoksnių suklijuoti tarpusavyje skirtingomis kryptimis, siekiant kompensuoti galimas deformacijas ir paversti medį homogenizuota, t. y. visomis kryptimis vienodai atsparia konstrukcine medžiaga.

MEDŽIO/METALO SIJOS – tai unikalus produktas, kuris prieš 30 metų buvo sukurtas Prancūzijoje, o šiandien plačiai naudojamas statybose ar rekonstrukcijose visame pasaulyje. Metalinis tiltelis apsaugotas aukščiausio lygio antikorozine danga, todėl tinka net ir agresyvioms aplinkoms. Jos yra patikimos, išbandytos laiko ir ypač tvirtos. Šio tipo sija už metalą lengvesnė net 60%. Montavimo metu nereikalingi sudėtingi kėlimo mechanizmai. Ji pasižymi geromis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis. Sijos greitai pagaminamos ir greitai bei patogiai montuojamos. Metalinio tiltelio viršuje ir apačioje yra iš anksto išštampuotos vietos elektros laidų ar vamzdžių pravedimui.

KLIJUOTA MEDIENA iš tiesių ir lenktų, pastovaus ir kintamo skerspjūvio medinių sijų naudojama perdangų, arkų, santvarų, rėmų ir stogų konstrukcijose. Klijuotosios masyviosios medienos gaminiai leidžia ne tik padidinti medinių konstrukcijų kokybę ir tvarumą, bet ir gerokai paspartinti statybos eigą.

Pagrindiniai privalumai yra: Greitas ir nesudėtingas medinių konstrukcijų įrengimas; Laikančioji galia, tenkanti konstrukcijos masės vienetui, didesnė, lyginant su gelžbetonio ar metalo konstrukcijomis; Klijavimas leidžia pagaminti didelių matmenų elementus, kurių plotis 0,24 m, aukštis 2,20 m, o ilgis iki 40 m ir daugiau; Galima įvairi konstrukcijų forma, atitinkanti architektūrinius ir statinius reikalavimus.

STATYBINĖ MEDIENA – statybine mediena statytojai naudojasi nuo neatmenamų laikų ir ji niekad nebuvo išstumta iš naudojamų žaliavų asortimento bandant pakeisti sintetinės kilmės medžiagomis. Medinį karkasą turinčių pastatų nešančios konstrukcijos yra pagamintos iš statybinės medienos, tačiau mediena dažnai naudojama ir iš kitų medžiagų padarytose pastatų konstrukcijose, pvz., stogų konstrukcijose bei įvairiose pastoginėse, statybine mediena papildomi ir restauruojami pastatai. Mediniai elementai ir jų konstrukcijos naudojamos įvairiems pastatams ar jų dalims: gyvenamųjų namų sienoms, perdangoms, stogams, žemės ūkio pastatams, sandėliams ir kt.

Pagrindiniai medinių konstrukcijų privalumai yra: Gamtos sukurta, nuolat atsinaujinanti statybinė medžiaga, nereikalaujanti papildomų energijos sąnaudų; Pasižymi dideliu stiprumu ir mažu svoriu; Mažas šilumos laidis, palyginti su metalu, gelžbetoniu, mūru, todėl medieną galima naudoti kaip laikančiąją ir atitvarinę kontrukciją; Didelis cheminis atsparumas. Mediena kelis kartus atsparesnė daugeliui cheminių poveikių negu metalas arba gelžbetonis; Paprasta apdoroti, sujungti, montuoti.

STOGAI – svarbi architektūrinė, kompozicinė pastato dalis, turinti lemiamos įtakos pastato eksploatacijai, tvarumui, išvaizdai ir pastato planui.

Atliekami stogo įrengimo darbai: Įvairaus sudėtingumo plokščiųjų ir šlaitinių stogų montavimas; Stogų dengimas betoninėmis ir keramikinėmis čerpėmis, valcuota skarda, bituminėmis čerpėmis ar kitomis dangomis; Stogų, kaminų skardinimas; Stoglangių ir lietaus nuvedimo sistemų montavimas; Stogų šiltinimas; Stogų renovacija; Suteikiame garantijas bei pogarantinę priežiūrą; Atliekame stogų dengimo darbų priežiūrą.

VIDAUS IR IŠORĖS APŠILTINIMAS: Atliekame sandarius statomų, pastatytų ar renovuojamų pastatų šiltinimo darbus. Dirbame tik su moderniausiomis pastatų šiltinimo sistemomis. Šiltiname statinių sienas, lubas, stogus, grindis, pertvaras, pamatus ir fasadus. 

Apšiltinimo darbuose naudojame: Termo vatą (poliuretano putos); Termo putą; Eko vatą; Apšiltinimo plokštes; Neoporą; Akmens vatą.

BENDRASTATYBINIAI DARBAI: Greitai ir kokybiškai atliekame aplinkos tvarkymo ir gerbūvio darbus, vykdome inžinerinių tinklų statybą. „Statyk Moderniai“ naudoja tik aukštos kokybės žaliavas, griežtai laikosi šiuolaikinių technologijų reikalavimų, sutartų įsipareigojimų ir atlikimo terminų.

PAVĖSINĖS: Lauko pavėsinės gali būti pastatytos iš įvairių medžiagų – medienos, aliuminio ir stiklo. Gaminame ir montuojame įvairių tipų ir išmatavimų uždaras ir atviras pavėsines. Kiekvieną pavėsine galime pagaminti priderinę prie Jūsų eksterjero bei poreikių. Iš kokybiškų medžiagų pagamintos lauko pavėsinės bus ne tik puikus prieglobstis, bet taip pat ir pagyvins Jūsų kiemą.

TERASOS: Jums suteikiama galimybė rinktis iš daugiau nei 10 medienos rūšių ar kompozitinių terasų WPC. Taip terasa mes galime Jums nualyvuoti arba nudažyti iš be galo didelės spalvų paletės. Užsisakant terasą, Mūsų kompanijos specialistai pateiks Jums nemokamai 3D vizualizaciją, kuri padės realiai pamatysi Jūsų būsimą terasą prieš statybos darbų pradžią.  Mes galime įgyvendinti visas Jūsų idėjas, tad jei ieškote novatoriškos ir lanksčios kompanijos – mes Jūsų paslaugoms!  Mūsų tikslas – padėti įsirengti svajonių terasą, todėl bendradarbiaudami įsiklausome į klientų poreikius ir ieškome būdų, kaip įveikti iškylančias problemas.

SPECIALŪS SUJUNGIMAI: Specializuota statybų kompanija atlieka statybos darbus naudodami šveicarų patentuotą sistemą, kuri leidžia sujungti konstrukcijas be varžtų. Kiekviena jungtis yra išfrezuojama, o konstrukcijos sujungimas yra paprastas – tiesiog padedant viena ant kitos. Šiuo metodu galima sujungti konstrukcijas kurių plotis iki 360mm, o storis net iki 600mm. Toks vienas sujungimas gali atlaikyti apkrovą net iki 2000 kg. Šios specialios jungtys gali būti daromas tiek uždaroje patalpoje, tiek statybų aikštelėse. Mūsų kvalifikuoti specialistai gali išfrezuoti tik per 3 min.vieną sujungimą. Tai natūralus ir modernus medinių konstrukcijų sujungimo būdas.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Karkasiniai namai, karkasinis namas, skydiniai namai, skydinių namų gamyba, karkasinių namų statyba, karkasas, gyvenamieji namai, statybos darbai, skydinių namų statyba, individualiųjų gyvenamųjų namų statyba, pramoninių objektų statyba, statybinė mediena, džiovinta mediena, medienos ruošiniai, dailylentės, stalių gaminiai, sodo nameliai, bendrieji statybos darbai, remontas, apdaila, apdailos darbai, statyba, statybos darbai, statybos paslaugos, karkasinių namų projektavimas, gyvenamųjų namų projektavimas, negyvenamųjų namų projektavimas, visuomeninės paskirties pastatų projektavimas, pramoninių pastatų statyba, komercinių pastatų statyba, administracinių pastatų statyba, verslo centrų statyba, moduliniai namai, surenkami namai, medinių namų statyba, mediniai namai, stogai, stogų dengimas, pirtys, pirčių statyba, terasos, terasų įrengimas, pavėsinės, pavėsinių statyba, statyk moderniai uab, Bouw Modern, Tuinenbouw

  • Statyk Moderniai - karkasiniai namai, medinės konstrukcijos, stogai, pavėsinės, terasos
  • Statyk Moderniai - karkasiniai namai, medinės konstrukcijos, stogai, pavėsinės, terasos
  • Statyk Moderniai - karkasiniai namai, medinės konstrukcijos, stogai, pavėsinės, terasos
  • Statyk Moderniai - karkasiniai namai, medinės konstrukcijos, stogai, pavėsinės, terasos
  • Statyk Moderniai - karkasiniai namai, medinės konstrukcijos, stogai, pavėsinės, terasos
  • Statyk Moderniai - karkasiniai namai, medinės konstrukcijos, stogai, pavėsinės, terasos
  • Statyk Moderniai - karkasiniai namai, medinės konstrukcijos, stogai, pavėsinės, terasos
  • Statyk Moderniai - karkasiniai namai, medinės konstrukcijos, stogai, pavėsinės, terasos
  • Statyk Moderniai - karkasiniai namai, medinės konstrukcijos, stogai, pavėsinės, terasos
  • Statyk Moderniai - karkasiniai namai, medinės konstrukcijos, stogai, pavėsinės, terasosŽymės:
Pasidalink: