ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


STATYBOS INOVACIJA, UAB - statyba, projekto priežiūra, statybos darbai

Adresas:
Kareivių g.19, LT-09133, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 302343342
PVM kodas: LT100004734014

Mob. Nr.: 8 699 77 773
Mob. Nr.: 8 659 60 722STATYBOS INOVACIJA, UAB VEIKLA: Statyba, projekto priežiūra, statybos darbai. Kompleksinės statybos paslaugos. Projekto peržiūra rangovo akimis. Statybos specialistų naudingi patarimai. Konsultacijos optimizuojant statybos kainą. Tikslios sąmatos sudarymas. Statybos ir apdailos darbų vykdymas ir medžiagų tiekimas. Darbų organizavimas.

UAB "Statybos inovacija" -  atestuota statybos darbų įmonė vykdanti pagrindinę veiklą individualių namų statybos rinkoje.

Namo statybos kaina – kompleksinių sprendimų visuma. Dažnai turimas namo projektas neužtikrina sėkmingos ir nebrangios statybos. Mes ne tik atliekame įvairias statybines operacijas – mes garantuojame galutinį rezultatą – kokybišką namą per sutartą laiką už sutartą kainą.

Samdydami įmonę UAB "Statybos inovacija", Jūs pasinaudosite: visa mūsų sukaupta patirtimi ir žiniomis, darbų organizavimo įgūdžiais, ilgamečiais ryšiais su statybinių medžiagų ir įrangos tiekėjais ir ilgamečiais ryšiais su specializuotų darbų įmonėmis, išvengsite daugybės rūpesčių ir galimų klaidų ir būsite tikri dėl savo sumanymo sėkmės. Nenorite išleisti per daug – kreipkitės pradėję projektavimo darbus ar ruošdamiesi įsigyti sklypą.

Mūsų pranašumas – atestuoti statybos vadovai, turintys patirtį įgyvendinant sudėtingus projektus. Statybos vadovai ypatingiems statiniams (atestatus suteikia Statybos produkcijos sertifikavimo centras prie Aplinkos ministerijos) atestuojami tik pradirbus ne mažiau kaip 5 metus objektų statybose, išlaikius atitinkamus ir gana sudėtingus egzaminus. Tai užtikrina, kad ypatingų statinių statyboms vadovautų tik atitinkamos kvalifikacijos specialistai.

Patirtis - mes vadovavome daugelio didelių ir sudėtingų statinių statybai, kuriuose buvo naudojami labai įvairūs techniniai spendimai, pasitaikė labai įvairių statybinių situacijų, mokėmės iš savų ir kolegų klaidų. Dėl statybų masto reikėjo suvaldyti didesnį elementų skaičių, o klaidos buvo labiau matomos ir pasekmės buvo žymai rimtesnės nei privačiame name. Įgyta patirtis leidžia išvengti klaidų, kurias kartais daro mažiau patyrę meistrai ar atskiros brigados ir kurios gali „pasireikšti“ esant ekstremalioms sąlygoms: liūčiai, stipriam vėjui, audrai ar dideliam šalčiui.

STATYBOS INOVACIJA, UAB PASLAUGOS:

PROJEKTO PERŽIŪRA RANGOVO AKIMIS: architektai dažnai apsiriboja tik planų ar erdvių išdėstymu, fasadų, langų, vonios kambario suplanavimu. Tačiau inžinerines sistemos, šildymo, vėdinimo, nuotekų sistemų, netgi sienų konstrukcijos, laiptų, stogo ir begalės kitų konstrukcinių mazgų jie nedetalizuoja. Konstruktoriai dažnai pateikia tik kai kuriuos tipinius sprendimus, dažnai nepriderintus prie konkretaus projekto. Kai kuriuose projektuose nėra klaidų, bet jie nėra apskaičiuoti racionaliai. Mūsų specialistai nemokamai patikrins, ar projektas racionalus, padės parinkti optimalius sprendimus, medžiagas ir technologijas. Jos sparčiai kinta ir tik profesionalai gali spėti jas sekti.

TIKSLIOS SĄMATOS APSKAIČIAVIMAS: ypač svarbus įrankis, planuojant lėšas ir namo statybos biudžetą, yra tiksli ir kuo pilnesnė darbų sąmata. Iš anksto žinosite, kiek kainuos jūsų statyba. Tiksliai apskaičiavę išlaidas išvengsite nemalonių staigmenų ir galėsite įsikelti į pilnai įrengtą arba dalinai įrengtą namą, jei taip suplanavote. Kai kuriuos darbus galima vykdyti vėliau, ar atskirais etapais, taip išvengiant vienkartinių didesnių investicijų. Mes garantuojame tikslią sąmata, kurios ir įsipareigojame laikytis.

STATYBOS SPECIALISTŲ NAUDINGI PATARIMAI IR KONSULTACIJOS OPTIMIZUOJANT STATYBOS KAINĄ

DARBŲ VYKDYMAS: darbus vykdo specializuotos statybų brigados, sukomplektuotos per ilgus metus iš patyrusių meistrų.

MEDŽIAGŲ TIEKIMAS: medžiagų tiekimas statant ūkio būdu dažniausiai yra užsakovo rūpestis. Tai ir derybos dėl kainos, konkrečios medžiagos pasirinkimas (dalis medžiagų gali buti nesertifikuotos ar net nekokybiškos), jų pristatymas ir iškrovimo suorganizavimas. Šiuo metu medžiagų kaina sudaro apie 70-80% visos namo statybos kainos. Užtenka tik 5-10% medžiagų neatitikimo ir jau susidarys nemaža suma. Už visa tai tenka mokėti statytojui, kuris pradėjęs statyti namą net nežino, kiek jam kainuos statybos.

DARBŲ ORGANIZAVIMAS: statybos procesas yra sudėtingas procesas, susidedantis iš 50 ar 100 etapų, kurių kiekvienas priklauso nuo ankstesnių. Kažkurioje stadijoje praleidus nedidelį, bet svarbų elementą, vėliau taisyti bus labai sudėtinga ir brangu. Galime sukurti kokybišką produktą per optimaliai trumpą laiką už patrauklią rinkos kainą, nes puikiai išmanome statybos technologinius procesus, sugebame efektyviai organizuoti darbus, žinome kaip elgtis įvairiose statybinėse situacijose ir rasti optimalius techninius sprendimus, Palaikome ilgalaikius ryšius su tiekėjais ar specialiųjų darbų įmonėmis, ir kas svarbiausia, turime kvalifikuotus specialistus.

ATSAKOMYBĖ: esame atsakingi už galutinį produktą ir jo kokybę. Jei statytumėte ūkio, atsakingas būtumėte tik jūs, nes kiekviena statybininkų brigada visą atsakomybę paprastai verčia prieš tai dirbusiems darbininkams.

STATYBOS INOVACIJA, UAB ATLIEKAMI DARBAI:

Betonavimo darbai: gręžtiniai poliai, pamatų sijos (rostverkai), atraminės sienos, laikančios sienos, kolonos, perdangos, balkonai, laiptai;

Mūro darbai: sienų mūras iš plytų, blokelių, apdailinių plytų išorės sienų mūras, klinkerio plytų sienų mūras, sendintų, senovinių plytų interjerinis mūras, pertvaros iš silikatinių plytų, silikatinių blokelių, keraminių plytų, keraminių blokelių, fibo blokelių, dujų silikato blokelių, gipso blokelių;

Stogo darbai: bituminių čerpių stogas, valcuotos skardos stogas, bituminių banguotų plokščių stogas, skardinis stogas (čerpių imitacija);

Fasado darbai: akrilinis dekoratyvinis tinkas (apšiltinimas 170mm polistirolu), silikoninis dekoratyvinis tinkas (apšiltinimas 170mm vata), klinkerio mūras, klinkerio plytelių klijavimas, fasado apdaila iš medžio;

Tinkavimo darbai: tinkavimas kalkiniu skiediniu, tinkavimas cementiniu skiediniu, tinkavimas gipsiniu tinku;

Kiti darbai: geodeziniai matavimo darbai, žemės darbai, sutapdintų stogų įrengimas, vidaus elektros darbai, silpnų srovių darbai: televizinis, telefoninis-internetinis tinklai, apsauginė ir priešgaisrinė signalizacijos, video stebėjimo sistema, praėjimo kontrolės sistema, vidaus vandentiekio, buitinių ir lietaus nuotekų tinklai, šildymo sistemos: radiatorinis, grindinis, vėdinimo ir vėsinimo sistemos, gerbūvio darbai, lauko inžineriniai tinklai. Išvardinti darbai atliekami kartu su pagrindiniais namo statybos darbais;

Papildomos paslaugos: NEMOKAMOS konsultacijos, optimalūs techniniai sprendimai, statybos darbai, sąmatų sudarymas, patikra, statybos defektų nustatymas, statybos techninė priežiūra;

Verslo klientams: genranga, bendrastatybiniai darbai, specialieji darbai, projektavimo valdymas, statybų valdymas, statybos techninė priežiūra, optimalūs techniniai sprendimai.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Individualių namų statyba, namo statyba, statybos darbai, namo statybos kaina, statybos paslaugos, statybininkai, pigus namai, betonavimas, betonavimo darbai, mūrinimas, mūrijimas, mūro darbai, klinkerio mūro darbai, tinkavimas, tinkuotojai, tinkavimo darbai, apdailos darbai, apdaila, stogdengiai, stogo įrengimas, stogų dengimas, fasado darbai, fasadas, pamatų betonavimas, remonto darbai, namų statyba iki rakto, vidaus elektros darbai, sąmatos, sąmatų apskaičiavimai, statybos darbų organizavimas, statybos projektai, statybos konsultacijos, statybos ekspertai, statybos defektų nustatymas, patikra, sąmatų sudarymas, stogo darbai, žemės darbai, vidaus elektros darbai, šildymo sistemos, gerbūvio darbai, lauko inžineriniai darbai, pastatų statyba, namų statybos paslaugos, individualių namų statyba kaina, namų statyba kaina

  • STATYBOS INOVACIJA, UAB - statyba, projekto priežiūra, statybos darbai
  • STATYBOS INOVACIJA, UAB - statyba, projekto priežiūra, statybos darbai
  • STATYBOS INOVACIJA, UAB - statyba, projekto priežiūra, statybos darbai
  • STATYBOS INOVACIJA, UAB - statyba, projekto priežiūra, statybos darbai
  • STATYBOS INOVACIJA, UAB - statyba, projekto priežiūra, statybos darbai
  • STATYBOS INOVACIJA, UAB - statyba, projekto priežiūra, statybos darbai
  • STATYBOS INOVACIJA, UAB - statyba, projekto priežiūra, statybos darbai
  • STATYBOS INOVACIJA, UAB - statyba, projekto priežiūra, statybos darbai
  • STATYBOS INOVACIJA, UAB - statyba, projekto priežiūra, statybos darbaiŽymės:
Pasidalink: