ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

STATVETA, UAB - rąstiniai, skydiniai namai

Adresas:
Deltuvos 39c, LT-20126, UKMERGĖ, Lietuva


Įmonės kodas: 302814869
PVM kodas: LT100007187417

Tel. Nr.: 8 685 52 316
Faks.: (8 340) 5 3383STATVETA, UAB VEIKLA: Rąstiniai ir skydiniai namai. Namų statyba, rąstiniai namai, skydiniai namai, mediniai karkasiniai namai, stogai, stogų dengimas įvairiomis dangomis, stogo konstrukcijų montavimas, vidaus apdaila, vasarnamiai, garažai, pirtys, sodo nameliai.

Didelę patirtį turinti įmonė stato Rąstinius bei Skydinius gyvenamuosius namus. Rąstiniai namai reiškia prestižą, ekologiją, sveiką gyvenimo būdą. Mūsų įmonės darbuotojai užtikrina kokybę ir ilgaamžiškumą.

Skydiniai, rąstiniai namai yra gaminami Lietuvoje iš Sibiro medienos rąstų. Rąstinis namas atskleidžia natūralų medienos grožį, o rąstai yra puikiausia statybinė medžiaga gauta iš gamtos. Ir nesvarbu kokio tipo rąstinį namą pasirinktume - mes Jums padėsime gaminant, tai kas yra teisinga, unikalu ir skirta JUMS!

Savo klientams siūlome patirtį rąstinių, skydinių namų projektavime, gamyboje ir statyboje, bei geriausią kokybės ir kainos derinį.

skydiniai rastiniai-namai

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Skydiniai namai, rastinių namų statyba, karkasiniai namai, statybos paslaugos, namų statyba, rąstinis namas, skydinis namas, mediniai karkasiniai namai, stogai, stogų dengimas įvairiomis dangomis, stogo konstrukcijų montavimas, vidaus apdaila, vasarnamiai, garažai, pirtys, sodo nameliai
Žymės:
Pasidalink: