apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Specialūs pasiūlymai interjero dekoro elementams el.parduotuvės classiclinedecor.com atsinaujinimo proga

Pasisemkite įkvėpimo jaukesniems namams! Pasisemkite įkvėpimo jaukesniems namams!

Sienų ar lubų dekoravimas - tai  paprastas, bet efektingas būdas įsileisti naujovių. Lubinės ir sieninės apdailos juostos iš poliuretano - tai tobulas elementas paįvairinti nuobodžias plynas sienas ir lubas, įnešti į aplinką daugiau spalvų. Jūsų pasirinkti ornamentai suteiks erdvei žaismingumo ir stilingumo. O papildomos detalės, tokios kaip piliastrai, konsolės, ištaikingos kolonos, stilingos rozetės luboms, grindjuostės bei aksesuarai suteiks jūsų būstui prabangos, jaukumo ir užbaigtumo.

"Classic Line Decor" kolekcija - tai interjero dekoro elementai iš poliuretano, puikiai tinkantys namų, restoranų kavinių, viešbučių, ofisų, tiek klasikiniam, tiek ir moderniam interjerui. Dekoro elementai atsparūs smūgiams, įbrėžimams, lengvai prižiūrimi, dažomi akriliniais ir vandeniniais dažais.

Pajauskite dekoravimo malonumą su "Classic Line Decor" - apsilankykite atsinaujinusioje classiclinedecor.com el. parduotuvėje ir įsigykite lubų ir sienų dekoro elementų iš poliuretano su 20 proc. nuolaida. Taip pat Jūsų laukia 25 proc. akcija veidrodžiams bei atnaujintas ir papildytas asortimentas, suteikiantis dar daugiau neribotų galimybių interjero puošybai.

Bendrovės kolektyvas sukaupęs daugiau nei 9-nių metų darbo patirtį su interjero puošybos elementais bei subūręs bendradarbiaujančių architektų bei meistrų ratą, pasiruošęs Jums padėti išsirinkti ir įsirengti nepriekaištingą, stilingą ir skoningą namų aplinką.

"Classic Line Decor" kolekcijos elementai suteiks Jūsų interjerui jaukumo, puošnumo ir užbaigtumo.

 Specialūs pasiūlymai interjero dekoro elementams el.parduotuvės classiclinedecor.com atsinaujinimo proga

Paskubėkite, nuolaidos galioja iki 2015 m. gruodžio 30 d ! Daugiau informacijos: http://classiclinedecor.com

Daugiau informacijos apie prekes ir paslaugas, jų kainas, ieškokite įmonės interneto svetainėje arba kreipkitės į jos atstovus.

PATIKIMAS TURTAS, UAB

Daugiau informacijos: classiclinedecor.com

PATIKIMAS TURTAS, UAB infopuslapis

Pasidalink: