ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

rixs-uab-logotipas

RIXS, UAB - segmentinės ir tinklinės tvoros, aptvėrimo sistemos, stulpų ir medelių apsaugos, Rixs-UP produktai aplinkos tvarkymui, buities reikmenys

Adresas:
Visorių g. 27 - 101, LT-08303, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 302082561
PVM kodas: LT100004392510

Tel. Nr.: (8 5) 267 5328
Mob. Nr.: 8 646 60 200

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.tvoraplius.lt
Tinklalapis: www.rixsup.eu
Tinklalapis: www.namuapyvoka.lt

Filialai: VILNIUS

RIXS, UAB VEIKLA: segmentinės ir tinklinės tvoros, aptvėrimo sistemos, stulpų ir medelių apsaugos, Rixs-UP inovatyvūs ir kokybiški produktai aplinkos tvarkymui, namų apyvokos reikmenys. „RIXS“ vykdo šias veiklos kryptis: didmeninė prekyba aptvėrimo sistemomis ir jų elementais, tvorų montavimo paslaugos; prekyba produktais aplinkos tvarkymui; prekyba namų ūkio, dekoravimo ir serviravimo prekėmis ir ekologiškomis maisto ir skalbimo prekėmis: kepsninėmis, indais, žvakidėmis, lempomis, dovanomis, Himalajų druskos produkcija ir skalbiamaisiais riešutais.

UAB „RIXS“ parduoda aptvėrimo sistemas. Įmonė turi labai didelį tvorų produkcijos asortimentą ir pagal užsakymus gali pristatyti reikiamą gaminį: metalines virintines segmentines tvoras, stumdomus arba dvivėrius vartus, tinklines tvoras profesionaliam miškų ir ganyklų tvėrimui, plastikinius tinklus, medinius ir metalinius stulpus, įvairias sistemas tinklų tvėrimui.

„RIXS“ veikla ir prekyba labai plati: metalinės virintos segmentinės tvoros, stumdomi arba dvivėriai vartai, tinklinės tvoros profesionaliam miškų ir ganyklų tvėrimui, plastikiniai tinklai, mediniai ir metaliniai stulpai, įvairios naujoviškos ir inovatyvios sistemos tvorų montavimui „GRIPPLE“, medinių kuolų apsaugos nuo pūvimo „Postsaver“, įvairios sistemos tinklų tvėrimui. Didžiausią dėmesį UAB „RIXS“ skiria laukinių ir naminių gyvulių aptvarams. Bendrovė siūlo atitinkamo aukščio ir tvirtumo tinklines tvoras, atitinkančias aukščiausius kokybės reikalavimus pagal ISO 9001: 2000. Taip pat šie aptvarai yra saugūs tiek viduje auginamiems gyvuliams, tiek išorėje esantiems žmonėms. Įmonės atstovaujami prekiniai ženklai: „Hampton Net“, „Tornado Wire“, „IberFence“, „PostSaver“, „GRIPPLE“, „Hayes“ ir kt.

Taip pat UAB „RIXS“ atlieka visas tvorų montavimo paslaugas: betonuoja stulpus, tvirtina tvorą, montuoja vartus, vartelius. Atlieka tvorų remonto, dažymo darbus, taip pat konsultuoja Jums rūpimais klausimais. Darbai yra atliekami greitai ir kokybiškai. Darbams suteikiama garantija.

RIXS, UAB PRODUKTAI:

SEGMETINĖS TVOROS: 4 mm, 5 mm segmentinės tvoros, dvigubos vielos lygi tvora, tvirtinimo detalės.

„RIXS“ siūlo 3 D segmentines tvoras, kurios susideda iš standžių 2,5 metro ilgio segmentų, pagamintų iš 4 mm arba 5 mm storio plieninės vielos. Jos yra ilgaamžės nes yra cinkuotos karšto cinkavimo būdu, arba karštai cinkuotos ir nudažytos poliesterio dažais. Sis tema susideda iš panelių (sutvirtintas tinklas) ir stulpelių su tvirtinimo elementais. Panelės turi du ar tris stangrumo įlinkius. 3D tvoros sistema yra lengvai montuojama. Su tvoros elementais pagal užsakymą gaminami varteliai ir vartai.

TINKLINĖS TVOROS: Hampton Net tinklas, AGRO tinklas, Frigerio suvirintas vielos tinklas, Arcelormittal suvirintas vielos tinklas, regzta tvora, Tornado tinklas, Euro Fence suvirintas vielos tinkla, HEX pintas tinklas.

„RIXS“ pristato tinklines tvoras, puikiai tinkančias didelių teritorijų aptvėrimui. Tinklinės tvoros yra lengvai montuojamos, gražiai atrodančios, ilgaamžės ir prieinamos kainos. Apsaugos sistemos yra ypatingos ne tik dėl saugaus ir nebrangaus jų montavimo, bet ir dėl aukšto apsaugos lygio bei stabilaus sutvirtinimo. Pilna komplektacija, t.y. tinkleliai, stulpai, įvairūs vartai (taip pat ir elektriniai) gaminami su visomis reikalingomis montavimo detalėmis parduodami kartu su tvoromis.

Angliškas aukštos kokybės HAMPTON XNET vielos tinklas pasižymintis labai aukšta kokybę, patvarumu, bei ilgaamžiškumu. Tinklo raštas ir  akučių matmenys sukurti taip, kad būtų saugūs žvėrims ar galvijams: kad neįstrigtų jų kanopos, kad tinklo sujungimai nesužalotų savo smailiais kampais. Tuo pat metu pasirūpinta ir apsauga nuo plėšrūnų.

Apsuktos cinkuotos vielos AGRO tinklas ganyklų, miškų, jaunuolynų, magistralinių kelių, sodybų aptvėrimui. Agro tinklas pagamintas iš plieninės vielos, kuri yra ypač sunkiai nutraukiama, ir padengtos stora cinko danga pagal standarto EN 10244-2 class A arba B reikalavimus.

Suvirintas vielos tinklas FRIGERIO. Toks tinklas yra labai universalus, tinka apsauginiams, dekoratyviniams tvėrimams, taip pat sėkmingai naudojamas gyvulių tvėrimui ar mūro armavimui. Žalias tinklas yra padengtas plastizoliu RAL 6005.

Suvirintas vielos tinklas „ARCELORMITTAL gaminamas naudojant galvanizavimo ir sustiprinimo organine danga procesus garantuoja aukštos kokybės rezultatą. Šis procesas užtikrina unikalią apsaugą nuo korozijos, puikų prisijungimą prie organinės dangos ir paviršiaus patvarumą.

Regzta tvora FLEXYPLAST. Tai klasikinis pintas, cinkuotos vielos tinklas, padengtas žalios spalvos plastizoliu RAL 6005, tiinkantis sodybų, sklypų, sporto aikštynų aptvėrimui. FLEXYFORT – pintas, cinkuotos vielos tinklas įvairių sklypų, sodybų, sporto aikštynų aptvėrimui.

TORNADO tinklas. Pasaulyje pripažintas vielos tinklo gamintojas TORNADO sukūrė ir užpatentavo kokybišką Titan vielos tinklo mazgą, kuris yra tvirtesnis ir atlaiko didesnius krūvius, nei įprastas mazgas.

Suvirintas vielos tinklas Euro Fence“. Vielos tinklas Euro Fence pagamintas iš cinkuotos vielos ir plastifikuota RAL 6005 spalva.

STULPAI TVOROMS: mediniai kuolai, metaliniai stulpai, betoniniai stulpai, bambukiniai kuoliukai.

„RIXS“ siūlo apvalaus ir stačiakampio skerspjūvio plieninius, medinius stulpus, bei atramas. Plieniniai stulpai itin aukštos kokybės ir ilgaamžiški, kadangi yra padengti 60 µm ir storesniu cinko sluoksniu, dažomi norima spalva pagal RAL paletę. Stulpai parduodami kartu su plastikiniu kamšteliu.

MEDŽIAGOS IR PRIEDAI

„RIXS“ parduoda metalines apkabas, stulpo atramos apkabas, skobas, stulpo kamščius, vielą, dažus tvoroms ir kitas tvorų montavimo medžiagas bei priedus.

VARTAI IR VARTELIAI

„RIXS“ siūlo dvivėrius varstomus kiemo vartus ir vienvėrius vartelius be jokio ar su norimu užpildu: segmento, metalinių strypų. Vartai ar varteliai yra iš cinkuoto plieno ir gali būti nudažyti norima spalva.

ELEKTRINĖS PIEMENS TVOROS: maitinimo šaltiniai, viela aptvarams, izoliatoriai, plastikiniai kuoliukai, stiklo pluošto kuoleliai.

Renkantis laidą arba vielą aptvarui reikia įvertinti aptvaro ilgį, generatoriaus stiprumą bei ganomų gyvulių rūšį. Dažnai renkantis geresnę, mažesnės varžos vielą,laidą ar juostą, galima sutaupyti parenkant aptvarui pigesnį mažesnio galingumo generatorių. „RIXS“ siūlo įvairių galingumo maitinimo šaltinius, vielą, izoliatorius ir kuoliukus.

MOBILIOS SURENKAMOS LAIKINOS TVOROS

Surenkamos laikinos tvoros skirtos aptverti teritorijas trumpam laiko tarpui, tokiems objektams kaip statybų aikštelėms, saugomoms teritorijoms, didelių renginių aikštelėms, koncertams, gyvūnų aptvėrimui ir t.t. Šių tvorų privalumas, kad jas lengva transportuoti ir nereikia daug darbo jėgos norint jas surinkti, taip pat esant poreikiui galima lengvai pakeisti tvoros išdėstymą.

TVIRTINIMO SISTEMA GRIPPLE“: tvirtinimo sistema „GRIPPLE“, „GRIPPLE“ inkaravimo sistemos, „GRIPPLE“ įtempėjai ir sujungėjai, „GRIPPLE“ produktai statybai.

GRIPPLE produktai yra inovatyvūs savo dizainu. Kuriant šiuos produktus svarbiausi aspektai buvo aukšta kokybė ir paprastumas. Naudodami daug paprasčiau naudojamą produktą lyginant su tradiciniais metodais, kaip vielos mazgo rišimas, yra sumažinami darbo kaštai ir yra sutaupoma daug laiko. GRIPPLE vielos jungtis labai palengvina montavimo darbus. Šiomis jungtimis dvi vielas galima sujungti ir įtempti mažiau nei per minutę laiko, tai sumažina darbo kaštus, bei sutaupoma laiko. Jungtis netik lengva montuoti, bet reikalui esant nesunku ir reguliuoti išmontuoti, nes jas galima panaudoti ne viena kartą. Šis produktas yra plačiai naudojamas, nuo tvorų montavimo iki pakabinamų lubų įrengimo. „RIXS“ parduoda GRIPPLE inkaravimo sistemas, įtempėjus ir sujungėjus bei montavimo įrankius.

Rixs-UP INOVATYVŪS IR KOKYBIŠKI PRODUKTAI APLINKOS TVARKYMUI

Medžių inkaravimas ir produktai medelynams; šlaitų stabilizavimo ir sutvirtinimo sistemos; vynuogynų įrengimui priedai; tvorų montavimo priedai.

ĮRANKIAI TVORŲ MONTAVIMUI

INDIVIDUALIOS MEDELIŲ APSAUGOS

Medelių apsaugos apsaugo pasodintus medelius: nuo žvėrelių ir naminių gyvulių pažeidimų, nuo chemikalų veikimo ir cheminio sužalojimo tarp eilių įdirbimo metu. Be to, apsaugos sukelia šiltnamio efektą juostos viduje – susidaro optimalios šilumines sąlygos. Dėka medelių apsaugos, sodinukų prigijimas siekia 98 – 100%, o medelio prieaugis į aukštį ir storį padidėja net 6 kartus.

GRIPPLE MEDŽIŲ PRIEŽIŪRAI

„RIXS“ asortimente GRIPPLE“ produktai medžių priežiūrai: medžių inkarai apsaugantys medį nuo vandalizmo ir nuvirtimo;  medžių įtvirtinimai medžių palaikymui ir atitiesinti medį; vazonėlių įtvirtinimai – vazonėlių inkaravimo sistema.

APSAUGA MEDINIAMS STULPAMS – KUOLAMS NUO PUVIMO POSTSAVER 

Bituminė medinių kuolų ir stulpų apsauga neleidžia medžiui pūti ties žemės paviršiumi. Bituminė rankovė puikiai apsaugo nuo kerpių, samanų, termitų ar kitų parazitų, tad medis ilgiau išliks tvirtas.

KITOS RIXS, UAB VEIKLOS SRITYS:

DIDMENINĖ IR MAŽMENINĖ PREKYBA NAMŲ APYVOKOS REIKMENIMIS

„RIXS“ parduoda ekologiškus produktus, stalo serviravimo įrankius ir aksesuarus, padėklus, vaisines, vazas, žvakides, stalo indus, Himalajų druskos žvakidės, lempas, Himalajų druską pirtims, Onikso gaminius, mediniai dirbinius ir lauko kepsnines. Taip pat dovanas ir suvenyrus vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams ir kitoms šventėms. Natūralias ir ekologiškas maisto prekes, skalbimo priemones, įvairius aliejus, smilkalus ir inhaliatorius.

RIXS, UAB FILIALAI:

VILNIUS: RIXS, UAB pagrindinis ofisas, prekyba tvoromis ir Rixs-UP sistemomis – Visorių  g. 27-101; LT-08303; (8 5) 267 5328; 8 646 60 200

VILNIUS: namuapyvoka.lt parduotuvė – V. Maciulevičiaus g. 51; LT-04310; (8 5) 267 5328; 8 698 88 551

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Tvoros, tvoraplius, aptvėrimo sistemos, tvorų montavimas, metalinės virintinės segmentinės tvoros, stumdomi vartai, dvivėriai vartai, tinklinės tvoros miškų tvėrimui, tinklinės tvoros ganyklų tvėrimui, plastikiniai tinklai, mediniai stulpai tvoroms, metaliniai stulpai, įvairios sistemos tinklų tvėrimui, laukinių ir naminių gyvulių aptvarai, karštai cinkuotos tvoros, nudažytos poliesterio dažais tvoros, 3d segmentai, dvigubos vielos lygūs tvoros segmentai, stulpai tvoroms, apvalaus ir stačiakampio skerspjūvio plieniniai stulpai, mediniai stulpai, atramos, dažai tvoroms, medelių apsaugos, tinklas betono armavimui, muilo riešutai, namų apyvokos reikmenys, ekologiški produktai, pasidabruotos prekės, stalo serviravimas, skalbiamieji riešutai, muilamedis, skalbiamieji riešutai, muilo riešutų kevalai, plovimo kevalai, muilamedžio riešutų lukštai, Ritha, hindi, riešutų kevalai, rūbų skalbimas muilo riešutais, riešutų muilo universalus skystis, veido ir kūno prausimas, plaukų plovimas

  • RIXS, UAB - segmentinės ir tinklinės tvoros, aptvėrimo sistemos, stulpų ir medelių apsaugos, Rixs-UP produktai aplinkos tvarkymui, buities reikmenys
  • RIXS, UAB - segmentinės ir tinklinės tvoros, aptvėrimo sistemos, stulpų ir medelių apsaugos, Rixs-UP produktai aplinkos tvarkymui, buities reikmenys
  • RIXS, UAB - segmentinės ir tinklinės tvoros, aptvėrimo sistemos, stulpų ir medelių apsaugos, Rixs-UP produktai aplinkos tvarkymui, buities reikmenys
  • RIXS, UAB - segmentinės ir tinklinės tvoros, aptvėrimo sistemos, stulpų ir medelių apsaugos, Rixs-UP produktai aplinkos tvarkymui, buities reikmenys
  • RIXS, UAB - segmentinės ir tinklinės tvoros, aptvėrimo sistemos, stulpų ir medelių apsaugos, Rixs-UP produktai aplinkos tvarkymui, buities reikmenys
  • RIXS, UAB - segmentinės ir tinklinės tvoros, aptvėrimo sistemos, stulpų ir medelių apsaugos, Rixs-UP produktai aplinkos tvarkymui, buities reikmenys
  • RIXS, UAB - segmentinės ir tinklinės tvoros, aptvėrimo sistemos, stulpų ir medelių apsaugos, Rixs-UP produktai aplinkos tvarkymui, buities reikmenys
  • RIXS, UAB - segmentinės ir tinklinės tvoros, aptvėrimo sistemos, stulpų ir medelių apsaugos, Rixs-UP produktai aplinkos tvarkymui, buities reikmenys
  • RIXS, UAB - segmentinės ir tinklinės tvoros, aptvėrimo sistemos, stulpų ir medelių apsaugos, Rixs-UP produktai aplinkos tvarkymui, buities reikmenys
  • RIXS, UAB - segmentinės ir tinklinės tvoros, aptvėrimo sistemos, stulpų ir medelių apsaugos, Rixs-UP produktai aplinkos tvarkymui, buities reikmenys


Vietovė:

Pasidalink: