ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Renkamės dažus. Brillux – daugiau negu dažai

Renkamės dažus. Brillux – daugiau negu dažai Renkamės dažus. Brillux – daugiau negu dažai

Kokybiški ir tinkamai parinkti dažai sukuria namuose jaukią atmosferą, suteikia sienoms šilumą, sustiprina apšvietimą, pagerina gyvenimo komfortą. UAB „Dažau.lt“ pristato „Brillux“. „Brillux“ – daugiau nei dažai, tai išskirtinis dėmesys Jūsų namams – vietai, kurioje gyvenate, auginate vaikus ir džiaugiatės.

„Brillux“ – išskirtinė Vokietijoje pagamintų dažų kokybė. „Brillux“ – vienas stambiausių dažų gamintojų Vakarų Vokietijoje, savo gamybą pradėjęs 1889 metais. Produkcija gaminama keturiuose fabrikuose, t.y. Miunsteryje, Herforde, Unnoje ir Mallsche. Dažų asortimentas apima per 10 tūkstančių skirtingų produktų, nuo elementariausių emulsinių iki miltelinių pramoninių dažų: dažai interjerui ir fasadui, medžiui ir metalui, dekoratyvinės sienų dangos ir kt. Mes dirbame su architektais, statybinėmis organizacijomis ir privačiais asmenimis, kuriems rūpi interjero kokybė ir estetika.

„Brillux“ dažai – ne tik grožis ir jaukumas. Tai itin patikima vidaus apdailos priemonė, apsauganti įvairių medžiagų paviršių nuo išorinio poveikio: ultravioletinių spindulių, blukinančių sienų spalvą, metalinio paviršiaus korozijos, medinį paviršių veikiančios drėgmės ir sudėtingų oro sąlygų. Ilgaamžiškumas ir neblunkanti spalva – vieni iš svarbiausių „Brillux“ dažų privalumų.

„Brillux“ – tai kūrybinė erdvė. Glaudus kompanijos bendradarbiavimas su architektais įkvėpė gamintojus sukurti savo spalvų sistemą Scalą, kuri buvo kuriama analizuojant, vertinant ir lyginant tokias pagrindines XX amžiaus spalvų sistemas kaip Munsell, CIE lab, NCS, ir RAL. Naujoji spalvų paletė Scala pelnė  keturis apdovanojimus (tarp kurių yra CoreDesign award 2002 ir iF design silver award 2002). Tonuojami dažai, tinkas, glaistas, įvairios dekoratyvinės medžiagos leidžia sukurti išskirtinius interjerus ir eksterjerus.

Brillux - daugiau nei dažai

Dizainas yra viena, o Jūsų sveikatos apsauga – visai kas kita. Vis daugiau žmonių rinkdamiesi, kuriuos produktus pirkti, atsižvelgia į jų poveikį sveikatai. UAB „Dažau.lt“ asortimente rasite vandens pagrindu pagamintų ar bekvapių lakų, dažų bei gruntų, sienų dangų, kurių sudėtyje nėra tirpiklių, bei alergenų neturinčių medžiagų. Produktai yra pažymėti žaliu antspaudu, patvirtinančiu sąmoningą gamintojų požiūrį į naudotojų sveikatą. 

„Brillux“– tai ypač ekologiška produkcija, be tirpiklių ir kitų lakių medžiagų. Dažuose esančios kenksmingos medžiagos neigiamai veikia žmonių sveikatą, todėl įmonė UAB „Dažau.lt“ siūlo ekologiškus dažus. Jie tinka dažyti patalpoms, kuriose gyvena žmonės, turintys padidėjusį odos bei kvėpavimo takų jautrumą. „Brillux“ produkcija atitinka griežčiausius Europos Sąjungos reikalavimus. Vandens dispersiniai dažai, tinkas, jų tonavimo koncentratai gaminami be tirpiklių, be lakių medžiagų ir be plastifikatorių. Lacryl grupės produktai (dažai medžiui, metalui, mineraliniams paviršiams, gruntas) gaminami akrilo pagrindu ir skiedžiami vandeniu, todėl jie itin ekologiški. Alkidinių dažų sudėtyje vietoj vaitspirito naudojamas isoparafinas, kurio kvapo intensyvumas yra 60 kartų mažesnis nei vaitspirito.

Vokiečių kalboje santrumpa ELF reiškia produktus be lakių medžiagų, tirpiklių ir plastifikatorių. Įgyvendinant integruotas gyvenamosios erdvės idėjas su „Brillux“ produktais, dėmesys sutelkiamas į žmonių gerovę. Tai ypač pasakytina apie ELF dispersinius dažus.Skirtingai nuo įprastų dispersinių dažų, ELF dispersinių dažų sudėtyje nėra plastifikatorių ir kitokių garų išsiskyrimą slopinančių medžiagų, todėl šiuose dažuose nėra jokių garuojančių veikliųjų medžiagų. Kadangi „Brillux“ ELF dispersiniai dažai nekenkia sveikatai, jie puikiai tinka naudoti gyvenamosiose ir darbo patalpose bei ypatingo atidumo reikalaujančiose erdvėse, pavyzdžiui, vaikų darželiuose ir ligoninėse. Tuo pat metu įsitikinsite aukšta šių produktų kokybe – optimaliomis jų naudojimo savybėmis, konsistencija, galiojimo laiku atidarius ir spalvų sodrumu.

TÜV ženklas patvirtina puikią „Brillux“ ELF dažų kokybę. Reguliariai atliekami griežti bandymai patvirtina ne tik „Brillux“ dispersinių dažų atitiktį sveikatos apsaugos reikalavimams, bet ir puikias šių produktų savybes.

Brillux - daugiau nei dažai

Sienų sistemos slaugos namams, laboratorijoms ir gydytojų kabinetams. Ligoninės, gydytojų kabinetai ir slaugos namai turi atitikti griežtus reikalavimus. Tai taikoma ir sienų dizainui šiose patalpose. Čia būtinos atsparios ir sveikatai nekenkiančios medžiagos, užtikrinančios aukšto lygio funkcionalumą ir, tuo pat metu, garantuojančios įvairių dizaino galimybių įgyvendinamumą. Būtent tai užtikrina produktai, skirti itin jautrioms aplinkoms – patikimi „CreaGlas Fiber“ dažai bei aukščiausios rūšies „Premium Wall Finish Sensocryl ELF“ dažai.

Ekologiškų produktų ženklas „Blue Angel“ – ekologiški ir saugūs sveikatai. Pradedant 1978 metais, ekologiškų produktų ženklas „Blue Angel“ nustato aplinką tausojančių produktų ir paslaugų standartus. Tai yra pirmasis ir geriausiai žinomas ekologiškų produktų ženklas pasaulyje. Sveika gyvensena su „Blue Angel“: šiuo ženklu žymimi tik tie produktai, kurių sudėtyje yra itin mažas teršalų kiekis, arba kurių gamybai naudotos perdirbtos medžiagos. Šie produktai ne tik atitinka aukščiausius aplinkosaugos ir sveikatos apsaugos standartus, bet ir pasižymi aukšta kokybe ir ilgu tarnavimo laiku.

Sienoms naudojami produktai turi atitikti labai aukštus reikalavimus. Dažus ir gruntus turi būti lengva naudoti, jie turi pasižymėti geromis konsistencijos savybėmis ir užtikrinti ilgalaikį rezultatą. „Brillux“ produktai tobulai atitinka šiuos reikalavimus.

„Brillux“ siūlo tinkamus įvairių paskirčių gruntus, leidžiančius tobulai paruošti paviršių dažymui. Platus vandens pagrindu pagamintų dažų, lakų ir gruntų, kurių sudėtyje nėra jokių aromatinių priedų, asortimentas atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, užtikrina sveikatai ir aplinkai saugius rezultatus. Izoparafinas vietoj vaitspirito – tai yra alkidinės dervos pagrindu pagamintų dažų ir gruntų, neturinčių sudėtyje jokių aromatinių priedų, sėkmės receptas. Bekvapiai produktai išsiskiria puikiomis naudojimo savybėmis, o jų erzinantis kvapas sumažintas 60 vienetų. Be to, izoparafino tirpiklis yra daug sveikesnis ir geriau suderinamas su aplinka, nei vaitspiritas. Dėl šios priežasties „Brillux“ bekvapiai dažai ir gruntai yra tinkamiausias pasirinkimas itin jautrioms aplinkoms, pavyzdžiui, ligoninėms, darželiams, viešbučiams ar restoranams.

dazai-brillux-ir-sveikata

Svarbiausia kokybė – tai „Brillux“ šūkis. Būtent todėl „Brillux“ produktai, kurių sudėtyje nėra jokių aromatinių priedų, yra pranašesni už įprastus alkidinės dervos pagrindu pagamintus dažus blizgesio, galiojimo laiko, paviršiaus kokybės ir džiuvimo savybių atžvilgiu.

„Brillux“ – tai pagarbus ir atsakingas požiūris į klientą ir partnerį. Jau 1889 metais „Brillux“ pradininkai, dažų specialistai Hobrecker ir Konig pasiūlė „daugiau nei dažus“ – technines konsultacijas, produktų parinkimą, seminarus, praktinius mokymus – toks tradiciškai modernus „Brillux“ ir šiandien. Šie reikalavimai sąlygojo daugiau nei 130 „Brillux“ profesionalų dažytojų centrų įkūrimą Vokietijoje. Tie patys reikalavimai taikomi atstovams užsienio šalyse.

Brillux - daugiau nei dažai

UAB „Dažau.lt“ atstovauja vieną iš stambiausių Vakarų Vokietijos dažų gamintojų – „Brillux“. Įmonės tikslas Lietuvos meistrams dažytojams tiekti aukštos kokybės apdailos medžiagas, skatinti dažytojų meistriškumą, organizuojant praktinius seminarus Lietuvoje bei Vokietijoje. Statybinėms apdailos firmoms pasiūlyti platų produktų asortimentą ir praplėsti Lietuvos architektų galimybes renkantis spalvas

Pasidalink: