apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

REDREM kasyba, UAB - žemės kasimo darbai, tvenkinių kasimas ir rekonstrukcija, kūdrų ir pakrančių valymas, reljefo formavimas, griovių kasimas

Adresas: Didlaukio g. 24-6,LT-08329, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 302712063
PVM kodas: LT100006611312

Mob. Nr.: 8 684 94 312
Mob. Nr.: 8 615 74 046REDREM kasyba, UAB VEIKLA: Žemės kasimo darbai, tvenkinių kasimas ir rekonstrukcija, kūdrų ir pakrančių valymas, reljefo formavimas, šlaitų formavimas, griovių ir tranšėjų kasimas, teritorijos tvarkymas, pliažų įrengimas. Kasybos įranga, kasybos įrangos nuoma ir paslaugos. Statybinės technikos nuoma.

Įmonės UAB "REDREM Kasyba"  įkurtos 2012 m. pagrindinė veikla yra žemės kasimo darbai. Įmonėje dirba ilgametę patirtį turintys darbuotojai.  Užsakovams visada patariame, konsultuojame bei pasiūlome patį geriausią sprendimą. Dėmesys klientui ir aukščiausios kokybės darbas kalba už mus.

REDREM kasyba, UAB PASLAUGOS:

ŽEMĖS KASIMO DARBAI:

Tvenkinių kasimas: Siūlome tik kokybišką darbą už protinga kainą. Savo klientams suteikiame nemokamą konsultaciją. Mielai padėsime sklype išsirinkti tinkamiausią vietą, tvenkinio formą, pasiūlysime geriausią reljefą, tinkanti prie esamo kraštovaizdžio. Darbus atliks tik ilgametę darbo patirtį turintys profesionalai.

Pamatų duobių kasimas: Žemės darbai yra augalinio sluoksnio nukasimas ir sustūmimas į sankasas, grunto kasimas ir išvežimas, duobių ir tranšėjų dugno paruošimas, iškasų ir pylimų šlaitų tvirtinimas, grunto supylimas, paskleidimas arba suplūkimas, jo sprogdinimas, gręžimas ir plovimas. Žemės įrenginiai pagal paskirtį gali būti nuolatiniai ir laikinieji. Nuolatiniai žemės įrenginiai naudojami ilgą laiką, pavyzdžiui, išlygintos teritorijos, kelių sankasos, dambos, užtvankos, kanalai, dirbtiniai vandens telkiniai. Laikinieji žemės įrenginiai yra pagalbiniai, pavyzdžiui, pamatų duobės, tranšėjos inžineriniams tinklams tiesti, laikinosios užtvankos. Žemės darbai konkretaus statinio sklype, esančiame riboto žemės naudojimo teritorijoje, atliekami gavus savivaldybės leidimą žemės darbams vykdyti. Visais atvejais, baigus žemės darbus, žemės paviršiaus lygis turi būti toks, koks buvo iki darbų pradžios arba pakeistas pagal statinio projekto sprendimus.

Žemių lyginimas: Po statybų reikia atsikratyti ir šaknų, kurios yra likusios ir kurios deformuoja sklypą. Dažnas atvejis, kai sklypo šeimininkai susiduria su būtinybe išlyginti sklypą savo žemės teritorijoje. Galite rinktis ir antrarūšes medžiagas, kurioms priskiriami betono gabaliukai, atplaišos plytų ir asfalto likučiai. Toks sprendimas sumažins jūsų išlaidas. Sklypo lyginimas nors ir sunkus darbas, bet geri rezultatai ir lygus žemės paviršius džiugins jus ne vienus metus.

Griovių, tvenkinių rekonstrukcija: Gal turit gražų tvenkinį, bet jame per mažas gylis ir negalite karštą vasaros dieną mėgautis maudymosi malonumais? Mes be vargo pagilinsim jūsų tvenkinį… O gal šlaitai per statūs ir pradeda byrėti į tvenkinį?  Šia problemą irgi išspręsime nulėkštine šlaitus, taip pat galime pakoreguoti jau iškasto tvenkinio formą, arba tiesiog padidinti jūsų turimą tvenkinį. Dar viena problema su kuria dažnai susiduria tvenkinių šeimininkai ta, kad bėgant laikui dėl stovinčio vandens tvenkinys gali užsiteršti, užaugti ir apskritai užpelkėti. Mes be vargo jį išvalysim, pašalinsim augmeniją, bei dumblą. Suformuosim norimą kranto liniją, maudymosi zonas, bei įrengsime pliažus.

Reljefo formavimas: Atliekame jūsų sklype esančio reljefo pakeitimus. Sklypo lyginimo darbai, sklypo aukščių pakeitimai, alpinariumų suformavimas. Reljefą formuojame atsižvelgdami į aplinką, požemines komunikacijas ir kliento norus.

Teritorijos tvarkymas: Tinkamai sutvarkyta aplinka praplečia jūsų namų erdvę, sukuria papildomą vertę. Tvarkome aplinką senose, apleistose sodybose, tvarkome apleistas pievas ir teritorijas, dabar tai ypač svarbu, kai už apleistas teritorijas yra priskaičiuojamos nemažos baudos. Atliekame įvairius aplinkos tvarkymo darbus – pjauname krūmus, smulkiname šakas, pjauname senus ir nereikalingus medžius, rauname kelmus,  sutvarkome šakas, išvežame medieną arba ją paliekame šeimininkui kaip malkas. Atnaujiname senas pievas ir jas vėl galima prižiūrėti ir pjauti su paprasta žoliapjove. Naikiname krūmynus taip padidiname jau atrodo prarastą sklypo plotą.

TRANŠĖJŲ KASIMAS: Kasame tranšėjas įvairiems inžineriniams statiniams. Specializuojamės aukštos įtampos elektros kabelių tranšėjų paruošime. Tranšėjas ruošiame nuo iškasimo, pakloto parengimo, apsauginių juostų paklojimo iki užkasimo. Suderinime su savivaldybėmis visus kasimo leidimus, bei darbus atliekame visoje Lietuvoje.

TVENKINIŲ KASIMAS, VALYMAS, GILINIMAS: Pašaliname augmeniją, bei dumblą, suformuojame norimą kranto liniją, bei maudymosi zonas. Įrengiame pliažus.

APŽELDINIMAS - Pilnas gerbūvio įrengimas: Jums nebereikės sukti galvos ir ieškoti kelių įmonių norint pilnai susitvarkyti savo sklypą. Viskuo pasirūpinsime mes… Mes ne tik iškasime jūsų svajonių tvenkinį, bet ir atliksime visus kitus darbus: Įrengsime įvažiavimus, kelius ir takelius, išpjausime krūmynus, senus medžius, išlyginsime žemes, pasėsime žolytę, įrengsime alpinariumus, gėlynus, išklosime trinkeles ir t.t.

TECHNIKOS NUOMA: Ilgastrėlis ekskavatorius, trumpastrėlis ekskavatorius, ratinis ekskavatorius, buldozeris, Bobcat, savivartis, tralas.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Žemės kasimo darbai, žemės kasimas, tvenkiniai, tvenkinių kasimas, tvenkinių valymas, tvenkinių gilinimas, vandens telkinių kasimas, tranšėjų kasimas, apželdinimas, technikos nuoma, pamatų duobių kasimas, žemių lyginimas, griovių rekonstrukcija, tvenkinių rekonstrukcija, reljefo formavimas, teritorijos tvarkymas, Ilgastrėlio ekskavatoriaus nuoma, trumpastrėlio ekskavatoriaus nuoma su operatoriumi, ratinio ekskavatoriaus nuoma, buldozerio nuoma, bobcat nuoma, savivarčio nuoma su vairuotoju, tralo nuoma su vairuotoju, tvenkinio kasimas, kūdrų kasimas, kudros kasimas, kūdrų valymas, tvenkinių rekonstrukcija, dumblo (augmenijos) šalinimas, dirbtinių vandens telkiniu kasimas, planiravimo darbai, statybinės technikos nuoma, ekskavatoriaus nuoma, ilgastrėlio ekskavatoriaus nuoma, trumpastrėlio ekskavatoriaus nuoma, ratinio ekskavatoriaus nuoma, buldozerio nuoma, savivarčio nuoma, bobcato nuoma, tralo nuoma, tranšėjų kasimas, apželdinimas, apželdinimo darbai, įvažiavimų įrengimas, takų įrengimas, kelių įrengimas, apleistų sodybų tvarkymas, krūmynų pjovimas, medžių genėjimas, alpinariumų įrengimas, trinkelių klojimas, žolės sėjimas, žemių išlyginimas, reljefo formavimas.Pasidalink: