ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

RAVAK BALTIC, UAB - Ravak vonios, dušo kabinos, dušo padėklai

Adresas:
Butrimonių g. 5, LT-50203, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 111708172
PVM kodas: LT117081716

Tel. Nr.: (8 37) 32 8013
Mob. Nr.: 8 646 66 547
Faks.: (8 37) 32 8016RAVAK BALTIC, UAB VEIKLA: Ravak vonios, dušo kabinos, dušo padėklai, hidromasažinės sistemos. UAB "RAVAK BALTIC" - akrilinių vonių ir dušo kabinų gamintojo atstovas. Dušo kabinos ir dušo padėklai, akrilinės vonios, vandens masažo sistemos.

RAVAK – čekiška vonios kambario įranga visiems.

Bendrovė RAVAK buvo įkurta Čekijos Respublikoje 1991 m., ir jau daugiau nei 20 metų sėkmingai konkuruoja vonios kambario įrangos gamybos srityje. Pradžioje RAVAK asortimentą sudarė tik dušo kabinos ir padėklai, gaminami pagal prancūzų gamintojo licenziją. Vėliau, bendradarbiaujant su žinoma austrų kompanija Design Storz,  pradėtos gaminti originalių formų akrilo vonios.

Nuo 1996 – 1997 m. RAVAK pradėjo eksportuoti savo gaminius. Pirmoji tarptautinė veikla prasidėjo Slovakijoje, Vokietijoje, Rusijoje ir Lenkijoje, vėliau Vengrijoje, Baltijos šalyse ir Ukrainoje. Dar po kelerių metų RAVAK išplėtė savo veiklą ir kitose Europos bei Azijos šalyse – JAE, Ispanijoje, Kinijoje, Rumunijoje, Kazachstane. Šiuo metu RAVAK turi kelias dukterines įmones ir eksportuoja savo produkciją į daugiau kaip 50-tį šalių Europoje, Azijoje ir Afrikoje.

RAVAK specializacija – vonios kambario įrangos gamyba ir sudėtingiausių kompleksinių problemų sprendimas. Savo užsakovams tiekiame vonias, dušo kabinas ir duris, praustuvus, vonios kambario baldus, vandens maišytuvus ir kitus vonios kambario priedus. Dirbame daugiau nei 50-tyje pasaulio šalių, ir esame vieni didžiausių vonios įrangos gamintojų Centrinėje bei Rytų Europoje.

Ženklas RAVAK pristato modernų bei praktišką, suprojektuotą iki smulkiausios detalės vonios kambarį. Nesiekiame tik išskirtinio įspūdžio, bet visada atsižvelgiame į klientų poreikius bei pageidavimus. Tikime, kad yra daiktų, kurie gali džiuginti daugelį metų. Vonios kambario koncepcijų kūrimas ir nestandartiniai sprendimai iki šiol yra pagrindinis RAVAK konkurencinis pranašumas.

Mūsų interneto svetainėje rasite daug aktualių temų, susijusių su vonios kambario įranga, tokių kaip, vonios kambario interjeras, vonios kambario dizainas, mažo ir didelio vonios kambario įrengimas, nestandartiniai gaminiai.

www.ravak.lt svetainės lankytojams siūlomi santechnikos gaminiai: akrilo vonios, dušo kabinos, dušo durys, dušo padėklai, dušo latakai, dušo sėdynės, vonių sienelės, vonių durys,  hidromasažinės sistemos, hidromasažinės panelės, pakabinami unitazai, pakabinamos bidė,  praustuvai, vonios kambario baldai, vandens maišytuvai, vonios kambario aksesuarai, vonios kambario įrangos valymo priemonės.

RAVAK BALTIC, UAB PRODUKTAI:

DUŠO KABINOS, SĖDYNĖS IR HIDROMASAŽINĖS SIENELĖS: Iš didžiulio dušo kabinų ir durų asortimento jūs tikrai ką nors išsirinksite. Aštuonios mūsų produktų linijos apima dydžių, formų, durų varstymo būdų, spalvų ir rėmų užpildų gausybę.

DUŠO PADĖKLAI: RAVAK asortimente yra įvairių formų, dydžių, dizaino dušo padėklai: pusapvaliai ir stačiakampiai, raštuoto ir lygaus dugno.

NUTEKAMIEJI DUŠO LATAKAI: Nutekamiejii latakai RAVAK yra tinkamas sprendimas, jei norite išryškinti vonios kambario plytelių ir dušo kabinos grožį. Jie elegantiškos išvaizdos, patvarūs, lengvai valomi.

SAUGUS VONIOS KAMBARYS: Apsauginės juostelės / kvadratai yra pagamintos naudojant 3M technologiją. Jų pritaikymas yra labai paprastas. Jos puikiai laikosi ant visų vonios paviršių, ir naudojamos siekiant padidinti atsparumą slydimui: klijuojamos ant keraminių plytelių, vonios dugno ir dušo padėklų.

VONIOS IR VONIOS SIENELĖS: Praktiška forma ir patogi vidaus erdvė akrilines RAVAK vonias "paverčia" voniomis ir dušo kabinomis viename. Dėl vonios sienelių ir durų galėsite mėgautis dušu, nebijodami pritaškyti ant vonios kambario grindų.

RAVAK KONCEPCIJOS: RAVAK koncepcija yra kompleksinė vonios kambario sąvoka. Koncepciją RAVAK sudaro ne tik dizainerių sukurtos originalių formų vonios, bet ir dušo įranga, vonios sienelės ir durys, praustuvai, kurių forma atkartoja vonios formą, modernūs vonios kambario baldai, vandens maišytuvai ir didžiulis vonios aksesuarų asortimentas (pagalvėlės, rankenėlės, apdailos plokštės ir kt.).

HIDROMASAŽINĖS SISTEMOS (VONIOS): Vonias su hidromasažo sistemomis gaminame nuo praeito šimtmečio ir nuolat jas tobuliname. Akrilo voniose (klasikinėse ir PU Plus technologijos) instaliuojame kokybiškus komponentus, pagamintus patikimose Čekijos Respublikos ir kitose ES šalyse.

SANITARINĖ KERAMIKA: Sanitarinė keramika RAVAK yra naujausia didžiausios koncepcijos Chrome dalis, skirta ne tik vonios kambariui, bet ir tualeto patalpai.

PRAUSTUVAI: RAVAK praustuvai gaminami iš lieto marmuro ir keramikos. Lietų praustuvų privalumas – idealiai lygūs kraštai ir tiesios plokštumos. Keraminiai RAVAK praustuvai yra didžiausios koncepcijos Chrome dalis.

VONIOS KAMBARIO BALDAI: Prekinio ženklo RAVAK ir pažangiausių dizainerių darbas atspindi vonios kambario originalumą ir jame esančios įrangos vienovę.

VANDENS MAIŠYTUVAI: RAVAK vandens maišytuvai yra pagaminti iš aukštos kokybės žalvario, jų paviršius padengtas storu sluoksniu chromo.

VONIOS KAMBARIO AKSESUARAI: Tinkamai parinkti vonios kambario aksesuarai neabejotinai papuoš Jūsų vonios ar tualeto patalpą. Chromuoti blizgūs ovalo formos elementai puikiai derės su kita koncepcijos Chrome įranga.

PRIEDAI: Dušo kabinų, dušo padėklų, vonių ir vonios durų, praustuvų, vonios kambario baldų, vandens maišytuvų priedai.

RAVAK VALIKLIAI: Kompanija RAVAK buvo priversta sukurti gaminių valymo ir priežiūros priemones, kurių poveikį, efektyvumą ir saugumą ji garantuoja.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Vonia, vonios, dušas, dušo kabinos, dušo padėklai, vonios kambario įranga, vonios kambario įrangos gamyba, dušo durys, vonios su hidromasažo sistemomis, hidromasažinės vonios, praustuvai, vonios kambario baldai, vandens maišytuvai, santechnika, vonios kambario priedai, Ravak, akrilo vonios, vonios iš akrilo, akrilinės vonios, nutekamieji latakai, vonios sienelės, vonios santechnika, hidromasažinės vonios, sanitarinė keramika, vonios aksesuarai, RAVAK valikliai, Ravak vonios, Ravak dušo kabinos

  • RAVAK BALTIC, UAB - Ravak vonios, dušo kabinos, dušo padėklai
  • RAVAK BALTIC, UAB - Ravak vonios, dušo kabinos, dušo padėklai
  • RAVAK BALTIC, UAB - Ravak vonios, dušo kabinos, dušo padėklai
  • RAVAK BALTIC, UAB - Ravak vonios, dušo kabinos, dušo padėklai
  • RAVAK BALTIC, UAB - Ravak vonios, dušo kabinos, dušo padėklai
  • RAVAK BALTIC, UAB - Ravak vonios, dušo kabinos, dušo padėklai
  • RAVAK BALTIC, UAB - Ravak vonios, dušo kabinos, dušo padėklai
  • RAVAK BALTIC, UAB - Ravak vonios, dušo kabinos, dušo padėklai
  • RAVAK BALTIC, UAB - Ravak vonios, dušo kabinos, dušo padėklai
  • RAVAK BALTIC, UAB - Ravak vonios, dušo kabinos, dušo padėklai
Žymės:
Pasidalink: