apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

thumb_radesta-uab-logotipas

RADESTA, UAB - akumuliatoriniai - bateriniai įrankiai, elektriniai įrankiai, pneumatiniai įrankiai, sodo priežiūros įrankiai, statybinė technika

Adresas: Paliūniškio g. 11-3,LT-35114, PANEVĖŽYS, Lietuva

Įmonės kodas: 300027071
PVM kodas: LT100001040411

Tel. Nr.: (8 45) 57 7977
Mob. Nr.: 8 686 80 019
Faks.: (8 45) 40 1913

El. paštas: parduotuve@radesta.lt
Tinklalapis: www.radesta.lt


RADESTA, UAB VEIKLA: akumuliatoriniai – bateriniai įrankiai, elektriniai įrankiai, pneumatiniai įrankiai, sodo priežiūros įrankiai, statybinė technika, matavimo įrankiai, valymo įranga, medienos apdirbimo staklės, deimantiniai diskai, atsuktuvai ir sukimo antgaliai, replės, spaustuvai, griebtuvai ir kt.

UAB „Radesta“ įkurta 2004 metais Panevėžyje. Pagrindinė bendrovės veikla – prekyba įrankiais metalo ir medienos apdirbimo pramonei, statybos sektoriui, šaltkalvių dirbtuvėms ir t.t. Plėsdama savo veiklą „Radesta“ nuolat atnaujina prekių asortimentą, taikydama lanksčias atsiskaitymų sistemas. Įmonės parduotuvėje galite įsigyti sodo, daržo ir miško priežiūros įrankius, metalo ir medienos apdirbimo stakles, statybinę įrangą ir smulkiąją techniką. „Radesta“ parduoda žymiausių pasaulio gamintojų, tokių kaip: „ALS advanced lighting system“, „ALTREX“, „BAHCO“, „BDS Maschinen“, „BESSEY“, „BMI“, „BOHRCRAFT“, „BOSCH“, „CARBODIAM“, „DEDRA“, „DREMEL“, „DRONCO“, „EDMA“, „FEMI“, „FLEX“, „GVS“, „HAUBOLD“, „IRIMO“, „KAPRO“,  „KLINGSPOR“, „KNIPEX“,  „LEICA“, „LEMAN“, „Makita“, „Markal“, „NIVEL SYSTEM“, „OSBORN“, „PANSAM“, „PASLODE“,  „PIHER“ ir kt. produkciją, kuri užtikrina nenutrūkstamą ir kokybiškai atliekamą darbą.

„Radesta“ siūlo bene plačiausią deimantinių metalo ir betono apdirbimo įrankių asortimentą. Pagal pageidavimus įmonė gali pagaminti deimantinius grąžtus (vamzdžius ar karūnas). Taip pat parduotuvėje itin platus „Makita“ įrankių ir vienas didžiausių Lietuvoje abrazyvinių diskų, grąžtų metalui, sriegimo bei tekinimo įrankių pasirinkimas.

„Radestoje“ įsigysite ir begalę kitų įrankių, skirtų tiek profesionaliam tiek buitiniam naudojimui.

„Radesta“ siūlo šią produkciją:

„Radesta“ asortimentą papildė ALS advanced lighting system šviestuvai ir apšvietimo sistemos. 2000 m. suvienytos Danų gamintojo SCANGRIP daugiametė patirtis ir Kinijos gamintojo AEC Lighting Solution pajėgumas, leido sukurti geriausius šviestuvus kokius galite rasti rinkoje.

„Radesta“ pristato Olandijos gamintojo ALTREX pastolius ir bokštelius. Visi gamintojo produktai atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus ir priskiriami Premium klasei.

„Radesta“ asortimente BAHCO aukščiausios kokybės novatoriški įrankiai skirti profesionalams. 1888 m. BAHCO išrado reguliuojamą veržleraktį, taip išgarsindamas įmonės įkūrėją kaip žmogų gebantį viena ranka atsukti visus varžtus. BAHCO jau pagamino daugiau nei 100 000 000 vienetų įvairių modifikacijų reguliuojamų veržlerakščių.

BDS Maschinen aukščiausios kokybės novatoriškus įrankius skirtus profesionalams – 1989 m. įkurta įmonė specializuojasi aukščiausios kokybės metalo apdirbimo įrangos ir įrankių gamyboje. Gamintojas siūlo įvairių parametrų magnetines gręžimo stakles, kantų frezavimo mašinas bei priedus šioms staklėms.

BESSEY – Vokietijos gamintojas siūlantis aukščiausios kokybės tvirtinimo įrankius medienos ir metalo apdirbimui ar statyboms. Šis gamintojas gamina ERDI skardos ir ne tik apdirbimo žirkles, kurias galite įsigyti „Radestoje“.

Nuo 2013 metų „Radesta“ įmonė yra oficialus BOHRCRAFT produkcijos distributorius, siūlantis visus šio gamintojo siūlomus produktus.

„Radestoje“ galite įsigyti BMI gaminamus matavimo įrankius ir prietaisus: matavimo juostas, statybinius gulsčiukus, lyginimo liniuotes, kampmačius, lazerinius niveliavimo įrankius ir t.t.

„Radesta“ siūlo „Robert BOSCH įrankius statyboms, metalo ir medienos apdirbimui ir namų ūkiui, sodo ir daržo priežiūros įrankių.

CARBODIAM – Premium klasės deimantinių įrankių gamintojas. Šio gamintojo produkcija priskiriama prie VIP įrankių gamintojų segmento. Gamintojo specializacija deimantinių segmentų, diskų deimantinių ir gręžimo karūnų gamyba.

„Radesta“ atstovauja „Dremel“ kompaniją, sukūrusią visame pasaulyje garsią daugiafunkcinių įrankių sistemą, kurią galite naudoti atlikdami daugelį darbų tiek lauke, tiek patalpose. Ši sistema puikiai tiks kiekvienam, siekiančiam tikslumo ir plačių galimybių tokiuose darbuose kaip: graviravimas, drožimas, frezavimas, pjovimas, šlifavimas, poliravimas ir t.t.

DRONCO Gmbh – vienas iš 5 didžiausių Europoje, Vokietijos gamintojas su 53 metų gamybos patirtimi. 2015 metais gamintojas tapo JASON grupės, kuriai priklauso ir didžiausias pasaulyje profesionalių vielinių šepečių gamintojas OSBORN, nariu.

1973 m. įkurto gamintojo EDMA“ specializacija – apdailos darbams skirtų įrankių gamyba. Dėka inovatyvaus požiūrio į gamybos plėtrą, visi EDMA gaminiai atitinka aukščiausius kokybės, aplinkosaugos reikalavimus, džiugina novatorišku dizainu bei nuolatos pristato rinkai naujus produktus.

EUROBOOR – Premium ir aukštos kokybės gręžimo įrankiai ir priedai jiems. Pasirinkdami šio gamintojo produkciją visada gausite inovatyvius, aukščiausios kokybės įrankius.

Femi S.p.A. – 1967 m. įkurta įmonė novatoriškų sprendimų dėka tapusi viena didžiausių gamintojų savo srityje. Bendrovės sukurti produktai visada pasižymi aukšta kokybe, novatoriškais sprandimais ir ergonomika.
  
1920 metais Hermann Ackermann ir Hermann Schmitt įvykdė perversmą pjovimo it šlifavimo įrankių rinkoje – buvo išrastas lankstus velenas, kurio pagrindu buvo sukurtas pirmasis pasaulyje kampinis šlifuoklis. Iki šiol visi „Radesta“ siūlomi Flex kampiniai šlifuokliai yra gaminami būtent su lanksčiu velenu, tačiau diegiant naujoves įrankis tapo lengvesnis, kompaktiškesnis ir ypač galingas.

„Radesta“ siūlo inovatyvias, Jungtinėje Karalystėje gaminamas, apsaugos priemones GVS“. Šio gamintojo siūlomos kaukės ir puskaukės yra inovatyviausi ir ergonomiškiausi gamintojo produktai, atitinkantys maksimalius kokybės ir saugumo reikalavimus.

„Haubold“ – tradicinis vokiškas viniakalių gamintojas, rinkoje dalyvaujantis daugiau nei 100 metų. Geriausiai žinomas kaip tvirtinimo smeigėmis ekspertas, bet asortimente rasite ir daug kitų gaminių, pavyzdžiui, būgninių viniakalių.

„IRIMO – Ispanijos profesionalams skirtų įrankių gamintojas, priklausantis vienai didžiausių įrankių gamintojų grupei „SNA Europe.

Būtent Klinkgpor sukūrė metalo pjovimo diskus kampiniams šlifuokliams, diskus iš šlifavimo audinio lapelių ir lapelinius diskus kampiniams šlifuokliams. „Radesta“ parduotuvėje galite įsigyti Premium klasės šio gamintojo produkcijos, skirtos metalo, medienos, plastiko, betono ir kitų medžiagų apdirbimui.

Knipex – tai vardas reiškiantis kokybę ir preciziką. Knipex per dieną pagamina daugiau nei 45000 įvairios paskirties replių, kurios yra eksportuojamos į daugelį pasaulio šalių. Knipex reples ir kitus įrankius galite įsigyti „Radesta“ parduotuvėje.

„Radesta“ siūlo „LEMAN Machineplataus spektro produktų linijas metalo, medienos, statybinių medžiagų apdirbimui, pramonės gamybai ir netgi namų ūkiui (deimantiniai diskai ir grąžtai, pjovimo diskai, šlifavimo medžiagos, medienos pjovimo diskai, obliaus peiliai, staliaus ir suvirintojo spaustuvai, medienos apdirbimo frezos, staklės ir t.t.).

Makita (Makita electric works) prekės ženklas įkurtas 1915 metais Japonijoje, kaip motorų ir transformatorių gamintojas. Šiuo metu įmonė yra viena didžiausių darbo įrankių gamintojų pasaulyje.

„Radesta“ asortimente jau daugiau nei 80 metų gaminami JAV gamintojo „LA-CO Industries markiravimo įrankiai, pasaulyje žinomi „MARKAL prekinio ženklo pavadinimu.

NIVEL SYSTEM – matavimo įrankių skirtų statyboms ir geodezijai, prekinis ženklas. NIVEL SYSTEM garantuoją saugų ir patogų darbą su jų produktais net sunkiomis sąlygomis. Daugelis produktų atitinka atsparumo drėgmei ir purvui standartus.

OSBORN International yra didžiausias pasaulyje šepečių ir kitų paviršiaus apdirbimo įrankių gamintojas. OSBORN gaminama produkcija skirta tiek rankiniam tiek automatizuotam naudojimui, kuria galima apdoroti beveik visus paviršius: įvairius plienus, spalvotuosius metalus, medieną, plastiką, stiklą ir t.t.

PANSAM prekės ženklas priklauso Lenkijos gamintojui DEDRA EXIM Sp. z o.o., gaminančiam vidutinės ir ekonominės klasės įrankius.

Belaidę vinių kalimo technologiją ITW ir „Paslode“ tobulina jau 25 metus. Impulsinės viniakalės – nuo išorinių energijos šaltinių, tokių kaip kompresoriai ar elektros tinklas, nepriklausomai veikianti įranga; įvairios viniakalės siūlomos visiems namo statybos etapams. „Paslode“ asortimentui priklauso ir tradicinės pneumatinės viniakalės, ir kompresoriai su jų reikmenimis.

PIHER – 1957 m. pradėjusi veikti įmonė specializuojasi spaustuvų gamyboje. Visa gaminama produkcija yra tik aukščiausios kokybės, o inovatyvūs sprendimai patiks net labai inoringiems vartotojams.

RAPID – profesionalūs pneumatiniai ir mechaniniai tvirtinimo įrankiai. Ilgametė gamybos ir inovacijų pritaikymo patirtis leidžia gaminti ne tik kokybiškus, saugius bet ir nebrangius įrankius.

ITW LLC & Co AG – tarptautinė įmonių grupė, kur specializuojasi valymo, žymėjimo, sandarinimo medžiagų gaminimo, tvirtinimo įrankių gamyboje ir kitose srityse.

SCRUBS – analogų pasaulyje neturinčios rankų ir kitų paviršių valymo servetėlės. Itin platus valomų medžiagų spektras. Galima naudoti kaip itin efektyvią paviršių valymo priemonę.

SOLA – 1949 m. įkurta matavimo įrankių gamybos įmonė, kurios produktai 13 kartų gavo apdovanojimus už geriausią dizainą pritaikytą tiesioginiam produkto paskirčiai.

SPIT – nuo 1949 m. Europos rinkoje lyderiaujantis konstrukcijų tvirtinimo įrankių gamintojas. Radestoje rasite platų aukščiausios kokybės tvirtinimo elementų: kaiščių, ankerių, inkarų ir kt. asortimentą.

STANLEY gamintojo produktų pasiūla Radestoje yra labai plati: šaltkalviški įrankiai, pneumatiniai įrankiai, matavimo įrankiai, dėžės įrankiams ir t.t.

STARMIX – išskirtinai Vokietijoje gaminama produkcija garantuoja aukščiausią kokybę, nepriekaištingą aptarnavimą ir naudingiausias inovacijas. 3 metų garantija visiems vakuminiams siurbliams.

SUPER-EGO – profesionalių įrankių santechnikai gamintojas iš Ispanijos su 69 metų darbo patirtimi, vienas lyderiaujančių sriegimo ir pjovimo įrankių gamintojų pasaulyje.

UVEX ARBEITSSCHUTZ Gmbh – visame pasaulyje žinomas sportui ir aktyviam laisvalaikiui bei darbo saugai skirtų priemonių gamintojas. Pasirinkę šio gamintojo produktus būsite tikri kad gaunate aukščiausios klasės apsaugos priemonę, kurios gamyboje naudojamos naujausios medžiagos bei novatoriškiausi sprendimai.

WALKO – Olandijos gamintojas gaminantis tobuliausias ir universaliausias darbo vietas bei priedus joms.

WIHA – Vokietijos kompanija, jau daugiau nei 70 metų lyderiaujanti sukimo įrankių gamyboje. Vien per paskutinius kelius metus įmonė gavo apdovanojimus už jų sukurtas ErgoStar, iTorque, MaxxTor, LongLife Plus ir kitus išradimus.

RADESTA, UAB PRODUKTAI:

AKUMULIATORINIAI – BATERINIAI ĮRANKIAI

Gręžtuvai; smūginiai gręžtuvai; suktuvai; smūginiai suktuvai; veržliasūkiai; perforatoriai; šlifuokliai; daugiafunkciniai įrankiai; diskiniai pjūklai; siaurapjūkliai; tiesiniai pjūklai; obliai; frezos; žirklės skardai; pistoletai sandarinimo medžiagoms; įrankių komplektai; baterijos; pakrovėjai; prožektoriai ir kt.

ELEKTRINIAI ĮRANKIAI

Gręžtuvai; perforatoriai; atskėlimo plaktukai; suktuvai; veržliasūkiai; kampiniai šlifuokliai; šlifuokliai; galąstuvai; poliruokliai; betono pjaustyklės ir šlifuokliai; maišytuvai; daugiafunkciniai įrankiai; diskiniai pjūklai; obliai; frezos; techniniai fenai; žirklės skardai; tekinimo staklės ir kt.

MULTIFUNKCINIAI ĮRANKIAI

Elektriniai multifunkciniai įrankiai; Akumuliatoriniai - bateriniai multifunkciniai įrankiai; įrankių priedai.

PNEUMATINIAI ĮRANKIAI

Oro kompresoriai; veržliasūkiai; terkšlės; tiesiniai šlifuokliai; kampiniai šlifuokliai; juostiniai šlifuokliai; ekscentriniai šlifuokliai; gręžtuvai; atskėlimo plaktukai; suktuvai; siaurapjūkliai; kniedikliai; oro žarnos; filtrai ir tepalinės; pulverizatoriai ir kt.

RANKINIAI ĮRANKIAI

Įrankiai medinėms grindims montuoti; įrankiai plokštės prikėlimui; rankenos transportavimui; spaustuvai juostinia; spaustuvai grindims; spaustuvai pozicionavimo; plokščių keltuvai.

STATYBINĖ TECHNIKA

Motoriniai pjūklai; oro šildytuvai; pjovimo staklės; generatoriai; giluminiai vibratoriai; drėgmės surinktuvai; grąžtai žemei.

VINIŲ IR KABIŲ KALIMO ĮRANKIAI

Smeigių kalimo įrankiai; vinių kalimo įrankiai; kabių kalimo įrankiai; smeigės; vinys; kabės; priedai įrankiams.

MATAVIMO ĮRANKIAI

Lazeriniai nivelyrai; optiniai nivelyrai; atstumo matuokliai; stovai matavimo įrankiams; liniuotės; sienų skeneriai; magnetiniai ieškikliai; matavimo ratai; gulsčiukai; matavimo ruletės; kampmačiai; slankmačiai; mikrometrai; indikatoriai ir kt.

SODO, DARŽO IR PARKO PRIEŽIŪROS ĮRANKIAI IR TECHNIKA

Grandininiai pjūklai; žoliapjovės; trimeriai; krūmapjovės; gyvatvorių žirklės; žolės žirklės; vejos purentuvai; šakų smulkintuvai; lapų pūtikai; daugiafunkciniai sodo įrankiai; sekatoriai; pjūklai malkoms; malkų skaldyklės ir kt.

VALYMO ĮRANGA IR PRIEMONĖS

Aukšto slėgio plovyklos; dulkių siurbliai; dulkių surinkėjai - ciklonai; vandens pompos; servetėlės ir valymo popierius.

MECHANINIAI ĮRANKIAI

Rankinės plytelių pjaustyklės.

SPAUSTUVAI

Staliaus spaustuvai; spaustuvai plienui; greitos fiksacijos spaustuvai; šaltkalviški spaustuvai; kalviški spaustuvai; spaustuvai panelėms; spaustuvai suvirintojui ir kt.

DĖŽĖS ĮRANKIAMS

Plastikinės dėžės; krepšiai įrankiams; lagaminai įrankiams; dėklai įrankiams.

GRĄŽTAI IR KARŪNOS

Grąžtai betonui; grąžtai metalui.

KALTAI BETONUI

SDS+ kaltai; SDS max kaltai.

RANKINIAI PJŪKLAI IR PEILIAI

Rankiniai pjūklai medžiui; rankiniai pjūklai metalui; rankiniai pjūklai statybinėms medžiagoms; peiliai universalūs.

GRIEBTUVAI

Gręžimo griebtuvai; tekinimo griebtuvai.

ATSUKTUVAI IR SUKIMO ANTGALIAI

Atsuktuvai plokšti; atsuktuvai kryžminiai; atsuktuvai šešiakampiai; atsuktuvų komplektai; sukimo antgaliai; sukimo antgalių komplektai.

REPLĖS, ŽIRKLĖS SKARDAI

Replės kombinuotos; replės kerpančios; replės santechninės; replės žiedams.

PJOVIMO DISKAI

Armuoti pjovimo diskai; deimantiniai pjovimo diskai; kietmetaliniai pjovimo diskai.

ŠLIFAVIMO DISKAI

Armuoti diskai; lepeliniai šlifavimo diskai; „Velcro“ šlifavimo diskai; „Fibro“ šlifavimo diskai; šlifavimo būgnai; specialūs diskai.

GALANDINIMO DISKAI

Galandinimo diskai plienui; Galandinimo diskai stiklui; Galandinimo diskai dažytiems paviršiams; poliravimo pasta.

VIELINIAI ŠEPEČIAI

Vieliniai diskai; vielinės lėkštutės; vieliniai bliudeliai; specialūs šepečiai; priedai diskams.

RAKTAI IR GALVUTĖS

Raktai šešiakampiai; raktai „TORX“; raktai santechniniai; galvučių komplektai.

DARBO SAUGOS PRIEMONĖS

Akiniai; antkeliai; pirštinės; striukės.

KĖLIMO ĮRANGA

Plokščių keltuvai

ŠLIFAVIMO JUOSTOS

Juostos medienai; juostos metalui; juostos nerūdijančiam plienui; juostos rulonai.

POLIRAVIMO DISKAI

Poliravimo diskai plienui; poliravimo diskai stiklui; poliravimo diskai dažytiems paviršiams; poliravimo pasta.

KOPĖČIOS, PASTOLIAI, BOKŠTELIAI

ŽYMĖJIMO ĮRANKIAI

Markeriai; pieštukai; aerozoliniai dažai; kreida žymėjimo; rėžtukai.

ĮRANKIAI SANTECHNIKAI

Sriegimo įrankiai; pjovimo įrankiai; lankstymo įrankiai; valcavimo įrankiai; virinimo ir kaitinimo įranga; testavimo įranga; užpildymo įranga; spaustuvai; valymo įrankiai; santechniniai raktai.

SERVISO ĮRANGA

Vežimėliai įrankiams; darbo stalai; hidrauliniai keltuvai; pneumatiniai keltuvai; mechaniniai keltuvai; hidrauliniai presai; testavimo įranga; skysčių surinkimo įranga; akumuliatorių krovikliai; įrankiai kėbulo remontui; įrankiai vidaus apdailai.

APŠVIETIMAS

Prožektoriai; galvos prožektoriai; darbo vietos apšvietimo sistemos; audio šviestuvai; šviestuvai auto servisams; stovai ir laikykliai šviestuvams; maitinimo šaltiniai šviestuvams; lemputės.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Įrankiai, prekyba įrankiais, metalo apdirbimo įrankiai, statybinė technika, elektriniai įrankiai, bateriniai įrankiai, akumuliatoriniai įrankiai, pneumatiniai įrankiai, motoriniai įrankiai, benzininiai įrankiai, matavimo įrankiai, matavimo prietaisai, šaltkalviški įrankiai, sriegimo įrankiai, gręžimo įrankiai, tekinimo įrankiai, statybinė technika, frezavimo įrankiai, pjovimo įrankiai, šlifavimo įrankiai, poliravimo įrankiai, šveitimo įrankiai, galandinimo įrankiai, sodo priežiūros įrankiai, daržo priežiūros įrankiai, miško priežiūros įrankiai, Perforatoriai, atskėlimo plaktukai, kampiniai šlifuokliai, gręžtuvai, smūginiai gręžtuvai, suktuvai, smūginiai suktuvai, stacionarūs gręžtuvai, bateriniai gręžtuvai, akumuliatoriniai gręžtuvai, diskiniai pjūklai, skersavimo staklės, skersavimo pjūklai, grandininiai pjūklai, tiesiniai pjūklai, ekscentriniai šlifuokliai, vibraciniai šlifuokliai, juostiniai šlifuokliai, tiesiniai šlifuokliai, ašiniai šlifuokliai, žirklės skardai, dulkių siurbliai, sienų šlifavimo mašinos, vamzdžių šlifavimo mašinos, techniniai fenai, elektriniai veržliasūkiai, pneumatiniai veržliasūkiai, kniedikliai, ruletės, liniuotės, statybiniai gulsčiukai, lazeriniai gulsčiukai, magnetiniai gulsčiukai, indikatoriniai gulsčiukai, lyginimo gulsčiukai, lyginimo liniuotės, optiniai nivelyrai, lazeriniai nivelyrai, lazeriniai atstumų matuokliai, slankmačiai, mikrometrai, vidmačiai, indikatoriai, stovai indikatoriams, kampmačiai, grąžtai metalui, grąžtai medienai, grąžtai universalūs, grąžtai stiklui, grąžtai betonui, grąžtai keramikai, gręžimo karūnos, deimantiniai grąžtai, deimantinės karūnos, grąžtai sienoms, grąžtai centravimo, grąžtai kietmetaliniai, grąžtai cilindriniai, grąžtai kūginiai, sriegikliai, sriegpjovės, tekinimo peiliai, sriegimo įrankiai, drezos metalui, frezos medžiui, kietmetalio plokštelės, staliaus spaustuvai, šaltkalviški spaustuvai, mašininiai spaustuvai, kalviški spaustuvai, modeliuotojo spaustuvau, suvirintojo spaustuvai, automatiniai spaustuvai, preciziniai spaustuvai, lekaliniai spaustuvai, dildės, deimantiniai pieštukai, deimantiniai pjovimo diskai, deimantiniai galandinimo diskai, deimantiniai pieštukai, deimantinė pasta, pasta GOJA, deimantinės dildės, šlifavimo audinys, šlifavimo juostos, šlifavimo įspraustinės, bor frezos, metalo pjovimo diskai, metalo šlifavimo diskai, lapeliniai diskai, žiedlapiniai diskaim, poliravimo diskai, medienos sendinimo įrankiai, vieliniai šepečiai, vieliniai diskai, abrazyviniai galandinimo diskai, kaltai metalui, kaltai medžiui, kaltai betonui, raktai ir raktų komplektai, galvutės ir galvučių komplektai, prailgintojai raktams, smūginiai raktai, dinamometriniai raktai, atsuktuvai, sukimo antgaliai, replės, santechninės replės, santechniniai raktai, smūginės galvutės, smūginiai atsuktuvai, nekibirkščiuojantys įrankiai, prailgintojai elektros, kabių kalimo pistoletai, kabiamušiai, vinių kalimo pistoletai, viniašaudės, popieriniai rankšluoščiai dirbtuvėms, kirviai, sekatoriai, žirklės, pjūklai šakoms, pjūklai medžiui, kastuvai, kastuvai sniegui, peiliai, plaktukai, kūjai, laužtuvai, viniatraukiai, siaurapjūkliai, dėžės įrankiams, vežimėliai įrankiams, guolių nuėmėjai, domkratai, hidrauliniai keltuvai, mašininiai keltuvai, vamzdžių lankstytuvai, sriegimo alyva, gręžimo alyva, tekinimo aušinimo skystis, sriegių taisymo komplektai, cangės, sąvaržos, greitos jungtys orui, lituokliai, kniedės, tekinimo griebtuvai, gręžimo griebtuvai, prožektoriai, frezeriai, elektrinės frezos, vertikalios frezos, įrankių komplektai, metalo pjautyklės, obliaus peiliai, žarnos orui, generatoriaiPasidalink: