apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

thumb_radesta-uab-logotipas

RADESTA, UAB - akumuliatoriniai - bateriniai įrankiai, elektriniai įrankiai, pneumatiniai įrankiai, sodo priežiūros įrankiai, statybinė technika

Adresas: Paliūniškio g. 11-3,LT-35114, PANEVĖŽYS, Lietuva

Įmonės kodas: 300027071
PVM kodas: LT100001040411

Tel. Nr.: (8 45) 57 7977
Mob. Nr.: 8 686 80 019
Faks.: (8 45) 40 1913

El. paštas: parduotuve@radesta.lt
Tinklalapis: www.radesta.lt


RADESTA, UAB VEIKLA: akumuliatoriniai - bateriniai įrankiai, elektriniai įrankiai, pneumatiniai įrankiai, sodo priežiūros įrankiai, statybinė technika, matavimo įrankiai, valymo įranga, medienos apdirbimo staklės, deimantiniai diskai, atsuktuvai ir sukimo antgaliai, replės, spaustuvai, griebtuvai ir kt.

UAB „Radesta“ įkurta 2004 metais Panevėžyje. Pagrindinė bendrovė veikla - prekyba įrankiais metalo ir medienos apdirbimo pramonei, statybos sektoriui, šaltkalvių dirbtuvėms ir t.t. Plėsdama savo veiklą „Radesta“ nuolat atnaujina prekių asortimentą, taikydama lanksčias atsiskaitymų sistemas. Įmonės parduotuvėje galite įsigyti sodo, daržo ir miško priežiūros įrankius, metalo ir medienos apdirbimo stakles, statybinę įrangą ir smulkiąją techniką. „Radesta“ siūlo žymiausių pasaulio gamintojų „WIHA“, „Klingspor“, „Makita“, „Bosch“, „Flex“, „Dremel“, „BMI“, „Bahco“, „Fiskars“, „Osborn“, „Bohrcraft“ ir kt. įrankius.

„Radesta“ siūlo bene plačiausią deimantinių metalo ir betono apdirbimo įrankių asortimentą. Pagal pageidavimus įmonė gali pagaminti deimantinius grąžtus (vamzdžius ar karūnas). Taip pat parduotuvėje itin platus „Makita“ įrankių ir vienas didžiausių Lietuvoje abrazyvinių diskų, grąžtų metalui, sriegimo bei tekinimo įrankių pasirinkimas.

„Radestoje“ įsigysite ir begalę kitų įrankių, skirtų tiek profesionaliam tiek buitiniam naudojimui.

„Radesta“ atstovauja šiuos gamintojus:

„Radesta“ siūlo aukštos kokybės Abras gamintojo deimantinius pjovimo ir šlifavimo diskus skirtus betonui, marmurui, granitui, klinkeriui, asfaltui, stiklui ir t.t.

„Radesta“ atstovaujamos „Bahco“ kompanijos 150 metų įrankių kūrimo ir gamybos patirtis leidžia gaminti tik aukščiausios kokybės novatoriškus įrankius skirtus profesionalams. Bahco jau pagamino daugiau nei 100 000 000 vienetų įvairių modifikacijų reguliuojamų veržlėrakščių. Tačiau tai ne vieninteliai šio gamintojo išradimai - viso buvo užregistruota 118 patentų.

Bison-Bial“ įmonė nuo 1948 metų atidarymo pradžios gamina aukštos kokybės šaltkalviškus bei mašininius spaustuvus skirtus darbui tiek šaltkalvio dirbtuvėse, tiek su metalo apdirbimo staklėmis. Šiuo metu įmonė yra viena didžiausių pasaulyje tekinimo griebtuvų ir spaustuvų, kuriuos siūlo „Radesta“,  gamintoja.

Nuo šiol „Radestoje“ galite įsigyti visus Black & Decker įrankius, skirtus Baltijos šalių regionui. Taipogi siūlomos ir atsarginės detalės bei priedai. Atliekamas šio gamintojo garantinis ir pogarantinis remontas, techninė profilaktika ir gedimų diagnostika.

„Radestoje“ galite įsigyti BMI gaminamus matavimo įrankius ir prietaisus: matavimo juostas, statybinius gulsčiukus, lyginimo liniuotes, kampmačius, lazerinius niveliavimo įrankius ir t.t.

„Radestoje“ siūlo „Robert BOSCH įrankius statyboms, metalo ir medienos apdirbimui ir namų ūkiui, sodo ir daržo priežiūros įrankių.

„Radesta“ siūlo visus CST/Berger gaminamus lazerinius ir optinius matavimo prietaisus bei jų priedus.

„Radesta“ atstovaujamas „DeWALT“ prekinis ženklas, nuo 1960 metų priklauso Black&Decker - vienam didžiausių pasaulyje elektrinių įrankių gamintojų. Visi profesionalūs bei industriniai įrankiai yra su DeWALT ženklu, o buitiniam vartotojui skirti įrankiai – su Black&Decker.

„Radesta“ atstovauja „Dremel“ kompaniją, sukūrusią visame pasaulyje garsią daugiafunkcinių įrankių sistemą, kurią galite naudoti atlikdami daugelį darbų tiek lauke, tiek patalpose. Ar Jūs patyręs meistras, ar pradedantysis – ši sistema puikiai tiks kiekvienam, siekiančiam tikslumo ir plačių galimybių tokiuose darbuose kaip: graviravimas, drožimas, frezavimas, pjovimas, šlifavimas, poliravimas ir t.t.
  
1920 metais Hermann Ackermann ir Hermann Schmitt įvykdė perversmą pjovimo it šlifavimo įrankių rinkoje - buvo išrastas lankstus velenas, kurio pagrindu buvo sukurtas pirmasis pasaulyje kampinis šlifuoklis. Iki šiol visi „Radesta“ siūlomi Flex kampiniai šlifuokliai yra gaminami būtent su lanksčiu velenu, tačiau diegiant naujoves įrankis tapo lengvesnis, kompaktiškesnis ir ypač galingas.

„Radesta“ siūlo „HitachiJaponijos įrankių gamintoją, kurio tikslas yra gaminti tik naujausiomis technologijomis aprūpintus įrankius, todėl visi gaminami įrankiai pasižymi didelėmis galimybėmis, nepaprastai ergonomišku dizainu ir naujų technologijų pritaikymu.

„Isocele - tai profesionalių medienos apdirbimo įrankių gamintojas, kurį atstovauja „Radesta“ ir nuo 2004 metų siūlo platų šio gamintojo įrankių pasirinkimą: diskiniai pjūklai, frezos, obliaus peiliai, reversinės plokštelės, grąžtai ir t.t.

Klinkgpor – Vokietijoje įkurta dar 1893 metais įmonė, nuo pat atidarymo dienos iki šiol, yra viena lyderiaujančių abrazyvinių pjovimo ir šlifavimo medžiagų gamintojų pasaulyje. Būtent Klinkgpor sukūrė metalo pjovimo diskus kampiniams šlifuokliams, diskus iš šlifavimo audinio lapelių ir lapelinius diskus kampiniams šlifuokliams. „Radesta“ parduotuvėje galite įsigyti Premium klasės šio gamintojo produkcijos, skirtos metalo, medienos, plastiko, betono ir kitų medžiagų apdirbimui.

Knipex – tai vardas reiškiantis kokybę ir preciziką. Knipex per dieną pagamina daugiau nei 45000 įvairios paskirties replių, kurios yra eksportuojamos į daugelį pasaulio šalių. Knipex reples ir kitus įrankius galite įsigyti „Radesta“ parduotuvėje.

„Radesta“ siūlo „LEMAN Machineproduktų liniją, skirtą mažoms įmonėms, staliams ir namų ūkiams. Gamintojas siūlo savo klientams plataus spektro produktų linijas metalo, medienos, statybinių medžiagų apdirbimui, pramonės gamybai ir netgi namų ūkiui (deimantiniai diskai ir grąžtai, pjovimo diskai, šlifavimo medžiagos, medienos pjovimo diskai, obliaus peiliai, staliaus ir suvirintojo spaustuvai, medienos apdirbimo frezos, staklės ir t.t. ).

Makita (Makita electric works) prekės ženklas įkurtas 1915 metais Japonijoje, kaip motorų ir transformatorių gamintojas.  Šiuo metu įmonė yra viena didžiausių darbo įrankių gamintojų pasaulyje.

Novus gaminiai ypač patikimi, funkcionalūs ir sukurti remiantis naujausiomis dizaino idėjomis. Jie ekonomiški ir lengvai gali būti naudojami biuruose, bei profesionaliam naudojimui meistraujant namuose.
 
OSBORN International yra didžiausias pasaulyje šepečių ir kitų paviršiaus apdirbimo įrankių gamintojas. OSBORN gaminama produkcija skirta tiek rankiniam tiek automatizuotam naudojimui, kuria galima apdoroti beveik visus paviršius: įvairius plienus, spalvotuosius metalus, medieną, plastiką, stiklą ir t.t.  

Reflex“ Dodane group šaimos narys. Gamintojas orientuojasi į vidutinės ir profesionalios klasės įvairios paskirties įrankių gamybą. Kaip ir kiti Dodane group prekės ženklai, „Reflex“ visada stengiasi pateikti optimaliausią kokybės ir kainos santykį atitinkantį produktą.

„Skil Masters“ yra profesionalūs įrankiai, skirti profesionaliems naudotojams. Jų pagrindas – daugiau nei 80 metų patirtis kuriant ir gaminant tinkamiausius darbui įrankius. Patirtis, kuri tęsiasi nuo pat legendinio „Skilsaw“, „Skil“ diskinio pjūklo, išradimo 1924 metais.  

Wiha – Vokietijos kompanija, jau daugiau nei 70 metų lyderiaujanti sukimo įrankių gamyboje. Vien per paskutinius kelius metus įmonė gavo apdovanojimus už jų sukurtas ErgoStar, iTorque, MaxxTor, LongLife Plus ir kitus išradimus. Aukšta kokybė užtikrina tarnavimo ilgaamžiškumą, inovacijų dėka su Wiha įrankiais darbas bus patogesnis ir našesnis.

RADESTA, UAB PRODUKTAI:

AKUMULIATORINIAI – BATERINIAI ĮRANKIAI

Gręžtuvai; smūginiai gręžtuvai; suktuvai; smūginiai suktuvai; veržliasūkiai; perforatoriai; šlifuokliai; daugiafunkciniai įrankiai; diskiniai pjūklai; siaurapjūkliai; tiesiniai pjūklai; obliai; frezos; žirklės skardai; pistoletai sandarinimo medžiagoms; įrankių komplektai; baterijos; pakrovėjai; prožektoriai ir kt.

ELEKTRINIAI ĮRANKIAI

Gręžtuvai; perforatoriai; atskėlimo plaktukai; suktuvai; veržliasūkiai; kampiniai šlifuokliai; šlifuokliai; galąstuvai; poliruokliai; betono pjaustyklės ir šlifuokliai; maišytuvai; daugiafunkciniai įrankiai; diskiniai pjūklai; obliai; frezos; techniniai fenai; žirklės skardai; tekinimo staklės ir kt.

MULTIFUNKCINIAI ĮRANKIAI

Elektriniai multifunkciniai įrankiai; Akumuliatoriniai - bateriniai multifunkciniai įrankiai; įrankių priedai.

PNEUMATINIAI ĮRANKIAI

Oro kompresoriai; veržliasūkiai; terkšlės; tiesiniai šlifuokliai; kampiniai šlifuokliai; juostiniai šlifuokliai; ekscentriniai šlifuokliai; gręžtuvai; atskėlimo plaktukai; suktuvai; siaurapjūkliai; kniedikliai; oro žarnos; filtrai ir tepalinės; pulverizatoriai ir kt.

RANKINIAI ĮRANKIAI

Įrankiai medinėms grindims montuoti; įrankiai plokštės prikėlimui; rankenos transportavimui; spaustuvai juostinia; spaustuvai grindims; spaustuvai pozicionavimo; plokščių keltuvai.

STATYBINĖ TECHNIKA

Motoriniai pjūklai; oro šildytuvai; pjovimo staklės; generatoriai; giluminiai vibratoriai; drėgmės surinktuvai; grąžtai žemei.

VINIŲ IR KABIŲ KALIMO ĮRANKIAI

Smeigių kalimo įrankiai; vinių kalimo įrankiai; kabių kalimo įrankiai; smeigės; vinys; kabės; priedai įrankiams.

MATAVIMO ĮRANKIAI

Lazeriniai nivelyrai; optiniai nivelyrai; atstumo matuokliai; stovai matavimo įrankiams; liniuotės; sienų skeneriai; magnetiniai ieškikliai; matavimo ratai; gulsčiukai; matavimo ruletės; kampmačiai; slankmačiai; mikrometrai; indikatoriai ir kt.

SODO, DARŽO IR PARKO PRIEŽIŪROS ĮRANKIAI IR TECHNIKA

Grandininiai pjūklai; žoliapjovės; trimeriai; krūmapjovės; gyvatvorių žirklės; žolės žirklės; vejos purentuvai; šakų smulkintuvai; lapų pūtikai; daugiafunkciniai sodo įrankiai; sekatoriai; pjūklai malkoms; malkų skaldyklės ir kt.

VALYMO ĮRANGA IR PRIEMONĖS

Aukšto slėgio plovyklos; dulkių siurbliai; dulkių surinkėjai - ciklonai; vandens pompos; servetėlės ir valymo popierius.

MECHANINIAI ĮRANKIAI

Rankinės plytelių pjaustyklės.

SPAUSTUVAI

Staliaus spaustuvai; spaustuvai plienui; greitos fiksacijos spaustuvai; šaltkalviški spaustuvai; kalviški spaustuvai; spaustuvai panelėms; spaustuvai suvirintojui ir kt.

DĖŽĖS ĮRANKIAMS

Plastikinės dėžės; krepšiai įrankiams; lagaminai įrankiams; dėklai įrankiams.

GRĄŽTAI IR KARŪNOS

Grąžtai betonui; grąžtai metalui.

KALTAI BETONUI

SDS+ kaltai; SDS max kaltai.

RANKINIAI PJŪKLAI IR PEILIAI

Rankiniai pjūklai medžiui; rankiniai pjūklai metalui; rankiniai pjūklai statybinėms medžiagoms; peiliai universalūs.

GRIEBTUVAI

Gręžimo griebtuvai; tekinimo griebtuvai.

ATSUKTUVAI IR SUKIMO ANTGALIAI

Atsuktuvai plokšti; atsuktuvai kryžminiai; atsuktuvai šešiakampiai; atsuktuvų komplektai; sukimo antgaliai; sukimo antgalių komplektai.

REPLĖS

Replės kombinuotos; replės kerpančios; replės santechninės; replės žiedams.

PJOVIMO DISKAI

Armuoti pjovimo diskai; deimantiniai pjovimo diskai; kietmetaliniai pjovimo diskai.

ŠLIFAVIMO DISKAI

Armuoti diskai; lepeliniai šlifavimo diskai; „Velcro“ šlifavimo diskai; „Fibro“ šlifavimo diskai; šlifavimo būgnai; specialūs diskai.

GALANDINIMO DISKAI

Galandinimo diskai plienui; Galandinimo diskai stiklui; Galandinimo diskai dažytiems paviršiams; poliravimo pasta.

VIELINIAI ŠEPEČIAI

Vieliniai diskai; vielinės lėkštutės; vieliniai bliudeliai; specialūs šepečiai; priedai diskams.

RAKTAI IR GALVUTĖS

Raktai šešiakampiai; raktai „TORX“; raktai santechniniai; galvučių komplektai.

DARBO SAUGOS PRIEMONĖS

Akiniai; antkeliai; pirštinės; striukės.

KĖLIMO ĮRANGA

Plokščių keltuvai

ŠLIFAVIMO JUOSTOS

Juostos medienai; juostos metalui; juostos nerūdijančiam plienui; juostos rulonai.

POLIRAVIMO DISKAI

Poliravimo diskai plienui; poliravimo diskai stiklui; poliravimo diskai dažytiems paviršiams; poliravimo pasta.

KOPĖČIOS, PASTOLIAI, BOKŠTELIAI

ŽYMĖJIMO ĮRANKIAI

Markeriai; pieštukai; aerozoliniai dažai; kreida žymėjimo; rėžtukai.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Įrankiai, prekyba įrankiais, metalo apdirbimo įrankiai, statybinė technika, Makita, Bosch, Dremel, CST/Berger, BMI, Osborn, Wiha, Bohrcraft, Klingspor, Luga abrasives, Bahco, Bison, Isocele, Reflex, Abras, Leman machine, Flex, Fiskars, Stanley, BGS technik, King Roy, Everest, Rothenberger, Yato, Erdi, Bessey, Knipex, KTG, Basso, Fiac, Ingersol, Rand, Rodcraft, Tjep, Paslode, Weicon, Novus, Limit, Topex, Wipex, elektriniai įrankiai, bateriniai įrankiai, akumuliatoriniai įrankiai, pneumatiniai įrankiai, motoriniai įrankiai, benzininiai įrankiai, matavimo įrankiai, matavimo prietaisai, šaltkalviški įrankiai, sriegimo įrankiai, gręžimo įrankiai, tekinimo įrankiai, statybinė technika, frezavimo įrankiai, pjovimo įrankiai, šlifavimo įrankiai, poliravimo įrankiai, šveitimo įrankiai, galandinimo įrankiai, sodo priežiūros įrankiai, daržo priežiūros įrankiai, miško priežiūros įrankiai, Perforatoriai, atskėlimo plaktukai, kampiniai šlifuokliai, gręžtuvai, smūginiai gręžtuvai, suktuvai, smūginiai suktuvai, stacionarūs gręžtuvai, bateriniai gręžtuvai, akumuliatoriniai gręžtuvai, diskiniai pjūklai, skersavimo staklės, skersavimo pjūklai, grandininiai pjūklai, tiesiniai pjūklai, ekscentriniai šlifuokliai, vibraciniai šlifuokliai, juostiniai šlifuokliai, tiesiniai šlifuokliai, ašiniai šlifuokliai, žirklės skardai, dulkių siurbliai, sienų šlifavimo mašinos, vamzdžių šlifavimo mašinos, techniniai fenai, elektriniai veržliasūkiai, pneumatiniai veržliasūkiai, kniedikliai, ruletės, liniuotės, statybiniai gulsčiukai, lazeriniai gulsčiukai, magnetiniai gulsčiukai, indikatoriniai gulsčiukai, lyginimo gulsčiukai, lyginimo liniuotės, optiniai nivelyrai, lazeriniai nivelyrai, lazeriniai atstumų matuokliai, slankmačiai, mikrometrai, vidmačiai, indikatoriai, stovai indikatoriams, kampmačiai, grąžtai metalui, grąžtai medienai, grąžtai universalūs, grąžtai stiklui, grąžtai betonui, grąžtai keramikai, gręžimo karūnos, deimantiniai grąžtai, deimantinės karūnos, grąžtai sienoms, grąžtai centravimo, grąžtai kietmetaliniai, grąžtai cilindriniai, grąžtai kūginiai, sriegikliai, sriegpjovės, tekinimo peiliai, sriegimo įrankiai, drezos metalui, frezos medžiui, kietmetalio plokštelės, staliaus spaustuvai, šaltkalviški spaustuvai, mašininiai spaustuvai, kalviški spaustuvai, modeliuotojo spaustuvau, suvirintojo spaustuvai, automatiniai spaustuvai, preciziniai spaustuvai, lekaliniai spaustuvai, dildės, deimantiniai pieštukai, deimantiniai pjovimo diskai, deimantiniai galandinimo diskai, deimantiniai pieštukai, deimantinė pasta, pasta GOJA, deimantinės dildės, šlifavimo audinys, šlifavimo juostos, šlifavimo įspraustinės, bor frezos, metalo pjovimo diskai, metalo šlifavimo diskai, lapeliniai diskai, žiedlapiniai diskaim, poliravimo diskai, medienos sendinimo įrankiai, vieliniai šepečiai, vieliniai diskai, abrazyviniai galandinimo diskai, kaltai metalui, kaltai medžiui, kaltai betonui, raktai ir raktų komplektai, galvutės ir galvučių komplektai, prailgintojai raktams, smūginiai raktai, dinamometriniai raktai, atsuktuvai, sukimo antgaliai, replės, santechninės replės, santechniniai raktai, smūginės galvutės, smūginiai atsuktuvai, nekibirkščiuojantys įrankiai, prailgintojai elektros, kabių kalimo pistoletai, kabiamušiai, vinių kalimo pistoletai, viniašaudės, popieriniai rankšluoščiai dirbtuvėms, kirviai, sekatoriai, žirklės, pjūklai šakoms, pjūklai medžiui, kastuvai, kastuvai sniegui, peiliai, plaktukai, kūjai, laužtuvai, viniatraukiai, siaurapjūkliai, dėžės įrankiams, vežimėliai įrankiams, guolių nuėmėjai, domkratai, hidrauliniai keltuvai, mašininiai keltuvai, vamzdžių lankstytuvai, sriegimo alyva, gręžimo alyva, tekinimo aušinimo skystis, sriegių taisymo komplektai, cangės, sąvaržos, greitos jungtys orui, lituokliai, kniedės, tekinimo griebtuvai, gręžimo griebtuvai, prožektoriai, frezeriai, elektrinės frezos, vertikalios frezos, įrankių komplektai, metalo pjautyklės, obliaus peiliai, žarnos orui, generatoriaiPasidalink: