ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


PRESTĖJA, UAB - prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis: sienų blokeliais, klinkerio plytomis, stogų dangomis, stoglangiais, mišiniais ir kt.

Adresas:
Dubysos g. 31, LT-91181, KLAIPĖDA, Lietuva


Įmonės kodas: 163736899
PVM kodas: LT637368917

Tel. Nr.: (8 46) 34 2490
Mob. Nr.: 8 650 29 916
Mob. Nr.: 8 650 29 914
Mob. Nr.: 8 650 29 919
Faks.: (8 46) 34 2490PRESTĖJA, UAB VEIKLA: Prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis: keraminiais, silikatiniais, akytojo betono sienų blokeliais, klinkerio plytomis ir plytelėmis, stogų dangomis, stoglangiais, statybiniais mišiniais, silikatinėmis ir keraminėmis plytomis, apdailos plytomis, lietaus nuvedimo sistemomis, kaminų sistemomis, apšiltinimo medžiagomis, fasadų apdailos medžiagomis, betono maišyklėmis, sodo ir daržo prekėmis ir kt. „Prestėja“ – tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos!

Nuo 1999 m. UAB „Prestėja“ pagrindinė veiklos kryptis – prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis. UAB „Prestėja“ klientai – statybos įmonės ir privatūs statytojai.

„Prestėja“ prekiauja „Kerapor“, „Porotherm“, „Keraterm“ keraminiais blokais, „SILI“, „ARKO M“ silikatiniais blokais, „Bauroc“, „Airstone“, „Texoblock“, „Ytong“ akytojo betono blokais.

Čia galite įsigyti „Lode“, „Heylen-bricks“, „Terca“, „Desimpel“, „Knabe“, „Wienerberger“, „Vandersanden Bricks“, „Olfry“ klinkerines apdailos plytas bei klinkerines „Ströher“, „Ceramika Paradyż“, „Cerrad“, „Lode“ plyteles. Taip pat rasite platų asortimentą silikatinių ir keraminių statybinių plytų, apdailos silikatinių bei tašytų plytų.

„Prestėja“ prekybos vietoje rasite betonines ir klinkerines trinkeles „Lode“, „Penter klinker“, pertvarų, ventiliacinius ir sąramų blokelius, perdengimo plokštes, pamatų blokus, šulinių žiedus, gelžbetonine sąramas.

Įmonė prekiauja stogų dangomis „Benders“, „Koramic“, „Monier“, „Meyer-Holsen“, „Eternit“, „Ruflex“, „Roofshield“, „Gutta“, „Creaton“, prilydomomis stogo dangomis „Ogkrovlia“ ir „Technonikol“, stogo priedais „IVT“, difuzinėmis ir izoliacinėmis plėvelėmis „Dachova“, „Strotex“, „Eurovent“, „Tyvek“, „Wentop“, „Juta“, „Corotop“, lietaus nuvedimo sistemomis „Raiko“, „Struga“, „Bryza“, „S-lon“, „Flamingo“, kaminų ir ventiliacijos sistemomis „Niko“, „Tona“, „Schiedel“, „Leier“, stogo langais „Roto“, „RoofLite“, „Balio“.

Įmonė siūlo „Atlas“ šiltinimo sistemas, fibrocementinės apkalos sprendimus dailylentėmis „Cedral“, statybinius mišinius „Atlas“, „Quick-mix“, „Simmix“, „Mitto“, „Ceresit“, apšiltinimo vatą „Technonikol“, „Paroc“, „Ursa“, „Essentia“, „Knauf insulation“, putų polistirolą „Šiloporas“, ekstrudinį polistirolą „XPS Technonikol“, „Penoplex“, „Ejot“ tvirtinimo ir šiltinimo sistemą.

Taip pat parduoda terasines lentas WPC, betono maišykles „Hervin Tools“, mūro armavimo ir jungiamuosius elementus „Bautop“, plastikinius bortus „Eko-Bord“ ir kitas statybos ir apdailos medžiagas Jūsų namams. 

UAB „Prestėja“ strategija – sąžiningas bendradarbiavimas su partneriais ir klientais, siekiant abipusio pasitikėjimo. Įmonės komanda gerbia ir vertina visus klientus, stengiasi pasidalinti patirtimi ir suteikti konsultacijas dėl įvairių statybinių medžiagų galimybių ir panaudojimo. Klientų laukia malonus aptarnavimas ir universali nuolaidų sistema.

UAB „Prestėja“ pripažinta kaip viena iš ekonomiškai stabiliausių įmonių Lietuvoje, bendrovei suteiktas tai liudijantis sertifikatas CrefoCertSTABILUS metodika.

„Statai namą – sutaupysime pinigus ir laiką!“

PRESTĖJA, UAB PRODUKTAI:

STATYBINIAI BLOKAI

Keraminiai blokai „KERAPOR“. Keraminiai blokai – natūralus mineralinis, ekologiškai švarus produktas, gautas naudojant natūralias žaliavas ir paprastą gamybos technologiją.

Keraminiai blokai „POROTHERM“. Tuščiaviduriai blokai „POROTHERM“ gaminami iš geriausios kokybės molio. Jų forma ir tuštymių išdėstymas yra suprojektuoti taip, kad iš jų būtų galima statyti nešančiąsias daugiaaukščių pastatų sienas.

Keraminiai blokeliai „KERATERM“. Blokeliai ypatingai pritaikyti gyvenamųjų namų statyboms – individualių namų ir daugiabučių pastatų laikančių sienų mūrui.

Silikatiniai blokai „SILIBLOKAS“ . Rekomenduojama naudoti viešosios paskirties, gyvenamųjų namų, gamybinių bei ūkinių pastatų išorinėms bei vidinėms pertvarinėms ir laikančioms sienoms.

Silikatiniai mūro blokai „ARKO“. Silikatinių mūro blokelių pagrindinė techninė savybė – TANKIS užtikrina Jūsų namų saugumą, tylą, jaukumą.

Akyto betono blokai „BAUROC“. Lengvas kaip oras, kietas kaip akmuo, puikiai apibūdina šios medžiagos fizines savybes.

Akytas betonas „texoBLOCK“. Akytas autoklavinis betonas „texoBLOCK“ pasižymi išskirtine kokybe ir tarp statybinių medžiagų yra pripažintas lyderis.

Akyto betono blokeliai „AIRSTONE“ . Lietuviški akyto betono blokeliai kaip statybinė medžiaga populiarūs dėl jų unikalių savybių: tai yra paprasčiausias, greičiausias ir pigiausias būdas pasistatyti mūrinį namą.

PLYTOS

Statybinės plytos „KERAPOR“, „TERCA“, „LODE, „SILIKATAS“, „MATUIZŲ PLYTINĖ“. Statybinės plytos naudojamos vidinėms eilėms, arba išorėje sienos, kuri bus tinkuojama.

Apdailos plytos „TERCA“, „LODE“, „MATUIZŲ PLYTINĖ“. Gyvenamųjų pastatų apdailai iš lauko pusės nuo senų laikų plačiai naudojamos keraminės ir silikatinės apdailos plytos.

KLINKERIO PLYTOS

Klinkerio plytos „KNABE“. Ilgaamžės ir natūralios, iš 100 procentų gryno degto molio ir priemolio, kuris išlieka nepakitęs po apdirbimo ir džiovinimo aukštoje temperatūroje procesų.

Apdailos – klinkerinės plytos „TERCA“. Plytų paviršių įvairovė atveria dideles galimybes statybų dizainui.

Sendintos, rankinio formavimo plytos „TERCA“. Plytos pasižymi didele spalvų, paviršių ir matmenų įvairove, techninėmis savo savybėmis ir jaukumą suteikiančia išvaizda.

Sendintos, rankinio formavimo plytos „HEYLEN-BRICKS“. Suteikia galimybę naujiems architektūriniams sprendimams, derinant šiuolaikines technologijas su giliomis tradicijomis gaminant plytas.

Apdailos plytos „LODE“. Raudonos ir rudos spalvos plytos. Vandens įgeriamumas – 7%, atsparumo šalčiui ciklai – 100.

TRINKELĖS

Klinkerinės grindinio trinkelės „PENTER KLINKER, „LODE“. Klinkerio trinkelės yra atsparios rūgštims, druskoms, tepalams ir alyvoms.

Betoninės trinkelės „BETONO MOZAIKA“. Stačiakampės trinkelės, ažūrinės plytelės, pilies grindinys, netradicinės trinkelės, senamiesčio grindinys, vejos bordiūrai, šaligatvio plytelės.

PLYTELĖS

Klinkerinės ir keraminės plytelės „CERAMIKA PARADYŻ“. Šiuolaikinės technologijos, įdomus ir novatoriškas dizainas daro CERAMICA PARADYŽ populiarias daugelyje šalių.

Klinkerinės plytelės „CERRAD“. „CERRAD“ klinkerinių plytelių pagrindiniai privalumai – atsparumas šalčiui, rūgštims, atsparumas apkrovai ir lenkimui.

Klinkerinės plytelės „Stöher Leben mit Keramik“. Kokybiškos keraminės laiptų, grindų ir fasadų plytelės, išsiskiriančios atsparumu šalčiui, įvairiais matmenimis bei spalvomis, ilgalaikiu blizgesiu, lengva priežiūra, funkcionalumu ir stilingumu.

Klinkerinės plytelės „LODE“. Kokybiškos apdailos ir klinkerio plytelės sukuria estetišką namo išvaizdą.

KAMINŲ SISTEMOS

Keraminiai ventiliacijos ir kaminų blokai „KERAPOR“. Blokų mūras gerai sulaiko triukšmą, yra nedegus ir padidina viso pastato atsparumą, o masyvios sienos suteikia saugumo jausmą.

Kaminų sistemos „SCHIEDEL“. Pilna produktų paletė, kuri leidžia išspręsti įvairias kamino technines problemas, garantuoja aukščiausio lygio funkcionalumą ir saugumą pašalinant išmetamąsias dujas.

Dūmtraukių sistemos sistemos „ТONA“. Universalias „ТONA“ kaminų sistemas galima naudoti su bet kokia kuro rūšimi ir visais šildymo elementais.

Kaminų sistemos „LEIER“. Kaminai „LEIER“ yra pritaikyti tiek tradiciniams tiek moderniems katilams, bei židiniams, kaminui tinka visos kuro rūšys, kaminas „LEIER“ yra atsparus aukštai temperatūrai ir dažnam temperatūrų kaitos poveikiui, sandarus.

Kaminai, ventiliacija, kaminų sistemos „NIKO“. „NIKO“ kaminai atlaiko suodžių gaisrą net iki 90 min., tai neginčijamai patvirtina užsienio nepriklausomų laboratorinių tyrimų-bandymų protokolai.

STOGŲ DANGOS

Betoninės čerpės „BENDERS“. Čerpės padengtos dviem sluoksniais dažų. Jos neblunka, yra atsparios drėgmei, ledui, temperatūros pokyčiams (iki -40° C), yra ekologiškos, nekelia pavojaus žmogaus sveikatai bei aplinkai.

Keraminės čerpės „KORAMIC“. Koncernas „WIENERBERGER“ šešiose Europos šalyse gamina daugiau kaip 70 formų keraminių čerpių ir daugiau kaip 1000 papildomų elementų, kurių prekinis ženklas „KORAMIC“.

Keraminės čerpės „MEYER-HOLSEN“. Natūralios, nelaidžios vandeniui keraminės čerpės, apjungiančios ekonomiškumą ir estetiškumą.

Banguoti lakštai – šiferis „ETERNIT Akmenė“. Bendra Lietuvos ir Vokietijos įmonė UAB „Eternit Akmenė“ 1997 metais pagamino pirmuosius ekologiškus ir šiuolaikiškus stogo dangos „Eternit“ lapus Lietuvoje.

Bituminiai banguoti lakštai „GUTTANIT“. „GUTTANIT“ bituminiai banguoti lakštai yra viena iš pigiausių stogo bei sienų dangų, kurios visame pasaulyje naudojamos jau dešimtmečiais. Svarbiausia banguotojų bituminių „GUTTA“ lakštų savybė – kokybė.

Bituminės čerpės „RUFLEX“. „RUFLEX“ siūlo platų stogo ir hidroizoliacinių dangų asortimentą, gaminamų modifikuoto bitumo pagrindu. Produkcija pasižyminti puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, suteikiama gamyklinė 35 metų garantija.

Bituminės čerpelės „ROOFSHIELD“. Bitumines čerpes sudaro ilgaamžis pagrindas, padengtas polimeriniu bituminiu mišiniu, pagamintu iš aukštos kokybės bitumo ir užpildo.

Bituminės čerpelės „GUTTATEC“. „GUTTATEC“ bituminės čerpelės puikiai tinka įvairių formų stogams bei yra idealus variantas norint švariai ir tvarkingai uždengti stogo kampus ir kraštus (kraigą, briaunas ir pan.).

STOGO LANGAI

Stogo langai „ROTO“. Aukščiausia kokybė, profesionalus atlikimas, technikos tobulumas ir šiuolaikinis dizainas.

Stogo langai „ROOFLITE“. Stogo langai „ROOFLITE“ pagaminti iš kokybiškos šiaurės pušies medienos, kuri technologinio proceso metu impregnuojama antiseptiniais preparatais bei lakuojama.

Stogo langai „BALIO“. „BALIO“ stoglangiai gaminami Vengrijos gamykloje priklausančioje VELUX grupei. „BALIO“ langams suteikiama 10 metų garantija mediniam langui ir tarpinei.

STATYBINĖS PLĖVELĖS

Difuzinės membranos „TYVEK“. Šiuo metu „TYVEK“ garui laidžios membranos yra kokybiškiausios pasaulyje ir naudojamos šlaitinių stogų ir sienų hidroizoliacijai.

Statybinės plėvelės „EUROVENT“. Tai ne tik aukšta kokybė, bet ir 15 metų stoginių ir sieninių plėvelių, pasižyminčių aukštu garų praleidžiamumu, gamybos bei pardavimo patirtis Vokietijos bei Vakarų Europos rinkoje.

Difuzinės membranos „DACHOWA“. Skirta naudoti kaip parengiamojo dengimo sluoksnis, klojamas po visomis stogo dangų rūšimis, įrengtomis ant stogo grebėstų ir kontrgrebėstų bei numatančiomis oro srovės tekėjimą išilgai kontrgrebėstų.

„FOLIAREX“ statybinės plėvelės. Bendrovės „FOLIAREX“ gaminamos statybinės plėvelės - tai aukščiausios kokybės izoliacinės ir garų izoliacinės plėvelės, difuzinės stogo plėvelės „Strotex ir membranos.

LIETAUS SISTEMOS

PVC lietaus nuvedimo sistema „BRYZA“. Inžinerinės žinios, šiuolaikiškos technologijos ir aukščiausios kokybės komponentai, paremti daugelio metų patirtimi, įgyta perdirbant plastmases, lėmė, kad buvo sukurtas puikus gaminys ir patikima markė, pateikiant šiame segmente aukščiausią kokybę.

PVC lietaus nuvedimo sistema „'S'-lon“. Olandiška kokybė už ypač gerą kainą. Bendrovė „Eslon BV“ – tai gamintojas, kuris specializuojasi PVC statybos produktų gamyboje, savarankiškam ir profesionaliam naudojimui.

Plieninė lietaus nuvedimo sistema „STRUGA“. Tai geriausias pasirinkimas, įskaitant visas praktinio drenažo savybes.

Plieninė lietaus nuvedimo sistema „RAIKO“. „RAIKO® PREMIUM“ lietaus nuvedimo sistema yra pilnai sukomplektuota stogo drenažo sistema, naudojama bet kurio tipo stogui. Sistemos komponentai yra gaminami pagal švedų technologiją iš aukščiausios kokybės plieno (0,6 mm), cinkuoto iš abiejų pusių (275g/m2) ir padengto danga „Prelaq Nova“ (2 × 35μm) – gamintojas„ SSAB“ (Švedija).

Plieninė lietaus nuvedimo sistema „FLAMINGO®“. Lietaus nuvedimo sistemos „FLAMINGO®“ gamybai skirtas plienas padengtas vientisomis lako dangomis, dėl to visi sistemos elementai pasižymi vienalyte stabilia spalva ir aukščiausia kokybė.

Cinko-titano skardos lietaus nuvedimo sistema „RHEINZINK“. Natūralus paviršiaus apsauginis sluoksnis užtikrina, kad „RHEINZINK“ lietaus nuvedimo sistemos bus naudojamos pagal paskirtį dešimtmečius, nereikalaudamos papildomos priežiūros.

FASADO APDAILA

Cementinės dailylentės „CEDRAL“. Savo išvaizda primena medines dailylentes, tačiau turi visai kitą sudėtį. „CEDRAL“ nepūva ir jai nereikia nuolatinio perdažymo. Cementinės dailylentės naudojamos komercinės paskirties ir nuosavuose namuose.

Dekoratyvinis tinkas „ATLAS“. Skirtas vidaus ir išorės sienų apdailai. Juo galima tinkuoti visus lygius stabilius paviršius bei armuotą sluoksnį kompleksinėse pastatų apšiltinimo sistemose.

Fasado dažai „ATLAS“. Spalvos patvarumas, atsparumas ultravioletiniams spinduliams, geros padengimo savybės, geras dengiamumas, atsparumas dėmėms ir išblukimų atsiradimui.

Medinės lauko dailylentės „HYP“. Išorės apdailos lentos gaminamos iš kruopščiai parinktos ir lentpjūvėse apdorotos medienos. Obliuotas išorės apdailos lentas galima dažyti lauko darbams skirtais dažais, medienos apsaugos priemone arba aliejiniais dažais Gaminio paviršių lengva apdoroti ir patiems.

GELŽBETONIO GAMINIAI

PERDANGA „MARKUČIAI“. Perdengimo plokštės, atraminės plokštės, pamatų blokai, šulinių elementai, sąramos, sijos ir kiti gelžbetonio gaminiai.

WPC TERASINĖS LENTOS. Terrasinės lentos WPC (Wood Plactic Composite) – tai naujas produktas, pagamintas iš medžio ir bambuko pluoštų, aukšto tankio polietileno (HDPE) ir kitų cheminių priedų. WPC gaminių sudėtyje yra didelis kiekis pluoštų, todėl jie yra ne tik itin atsparūs UV spinduliams ir atmosferos veiksnių poveikiui, bet ir nesunkiai apdorojami.

ŠILTINIMO MEDŽIAGOS

Polistireninis putplastis „ŠILOPORAS“. Baltasis tradicinis polisterinis putplastis – „ŠILOPORAS“, „ŠILOPORAS NEO“, pasižymintis geriausia šilumine izoliacija. Priklausomai nuo markės, putų polistirolo plokštės išlaiko didesnį arba mažesnį spaudimą.

Mineralinė akmens vata „PAROC“. Padidina pastato energinį efektyvumą, pagerina vidaus patalpų mikroklimatą ir gyvenimo komfortą. Nedegios akmens vatos izoliacinės medžiagos ir „PAROC“ siūlomi konstrukciniai sprendimai padės įrengti efektyvias pastato atitvaras.

Mineralinė akmens vata „TECHNO“. „TECHNO“ akmens vatos izoliacija yra nedegi, šilumos ir garso izoliacinė medžiaga. Mineralinė vata pagaminta iš  bazalto uolienos, naudojant rišiklį su sumažintu fenolio kiekiu.

Mineralinė stiklo vata „URSA“. Pagrindiniai produktai yra mineralinė vata bei ekstrudinis polistirenas. Šie produktai leidžia pasiūlyti visą eilę pastatų šilumos ir garso izoliavimo sprendimų.

Mineralinė vata „ESSENTIA“. Mineralinė vata gaminama iš natūralių mineralinių medžiagų, kurios nesensta. Specialūs priedai daro vatą atsparią pelėjimui, grybeliams, graužikams.

Natūrali mineralinė vata „KNAUF INSULATION“. Technologija „ECOSE® Technology“ – tai revoliucinė, nauja medžiagų rišiklių, naudojamų statybų pramonėje technologija be formaldehidų, kur vietoj naftos chemijos produktų naudojamos greitai atsinaujinančios organinės medžiagos.

Natūrali mineralinė vata su „ECOSE®“. Technologija pasižymi puikiomis šiluminėmis, garso izoliacinėmis ir priešgaisrinės apsaugos savybėmis.

STATYBINIAI MIŠINIAI

Statybiniai mišiniai ir klijai „ATLAS“. Keraminių ir akmens dangų klijavimo medžiagos, gruntavimo, valymo ir apsaugos priemonės, pilnai paruošti statybiniai mišiniai, izoliacinės ir sandarinimo priemonės, aukštos kokybės tinkai ir fasadiniai dažai ir t.t.

Statybiniai mišiniai ir klijai „SIMMIX“. Pagrindą sudaro ypač statybiniams skiediniams tinkamas švarus aštriabriaunis, įvairiagrūdis, iki 92 kvarco turintis kvarcinis smėlis.

Statybiniai mišiniai ir klijai „MITTO“. Rinkdamiesi „MITTO“ Jūs mokėsite teisingą kainą už statybinius mišinius, todėl sutaupysite lėšų papildomiems remonto darbams ar medžiagoms įsigyti.

Statybiniai mišiniai „QUICK-MIX Sp z o.o“. „Quick-mix Sp z o.o.“ Lenkijos rinkoje nuo 1997 metų gamina inovatyvias aukščiausios kokybės statybines medžiagas.

Cementas „AKMENĖS CEMENTAS“. Išskirtinė cemento savybė – visi įprastiniai ankstyvojo stiprumo cementai atitinka greitai kietėjančio cemento ankstyvąjį stiprumą.

SODO, DARŽO IR KITOS ŪKIO PREKĖS

Plastikiniai bortai „EKO-BORD SYTEMS“. Plastikinių bortų paskirtis - įrėminti trinkelių takus be betonavimo, atskirti veją nuo mulčio, dekoratyvinių akmenėlių alpinariumuose ir gėlynuose. Su 1 metro plastbortu dailiai atskirsite vaismedžių ir vaiskrūmių pomedžius ir galėsite šienauti be vargo.

TVOROS, TINKLAI, TVORŲ ELEMENTAI. Statybiniai armavimo tinklai - betono ir mūro armavimo tinklai. Kontaktiniu taškiniu būdu gaminami grindų bei mūro armavimo tinklai, pristatomi visoje Lietuvoje.

Skaldos pagrindas, danga takeliams ir privažiavimams „EKO-MATA“.

Aliuminio konstrukcijos šiltnamiai „GARDENTEC“. Stabilumas, vietos taupymas, galimybė transportuoti ir paprasta konstruoti. 6 mm storio specialus tuščiavidurių kamerų langas, 2-jų dalių durys.

Korys vejai žalias. Pagamintas iš perdirbto polietileno (HDPE), atsparus smūgiams.

Sodo ir daržo įrankiai „HERVIN GARDEN“. Karučiai, betono maišyklės, vejapjovės ir žoliapjovės, tvoros, aptvėrimo sistemos ir kiti sodo bei daržo priežiūros įrankiai.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Statybinės medžiagos, statybinių prekių parduotuvės, statybinės plytos, statybiniai blokeliai, plytos statybai, blokeliai statybai, stogai, stogų danga, keraminiai, silikatiniai, keramzito, akytojo betono blokeliai, silikatinės plytos, keraminės plytos, apdailos plytos, apdailos medžiagos, tinkai, klinkerio plytelės, čerpės, lietaus nuvedimo sistemos, fasadų apdaila, apšiltinimo medžiagos, vata, polistirolis, keramzitas, blokai, sąramos, dažai, impregnantai, drenažo sistemos, grindinio trinkelės, klinkeris, tvirtinimo elementai, vinys, varžtai, gruntas, tinklai, blokai, plytų parduotuvės, blokelių parduotuvės, prekyba plytomis, prekyba blokeliais, plytų pardavėjai, prekyba plytomis, prekyba blokeliais, keraminės plytos, klinkerinės plytos, silikoninės plytos, silikatinės plytos, šamotinės plytos, mūro blokai, silikoniniai blokeliai, silikatiniai blokeliai, keramzitiniai blokeliai, akyto betono blokeliai, keraminiai blokeliai, statybinėmis medžiagomis prekiaujančios įmonės, didmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis, mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis, statybos medžiagas gaminančios įmonės, statybinių medžiagų gamyba, statybinių įrankių nuoma, apdailinės plytos, betonas, gipso kartono plokštės, profiliai, įrankiai, tvirtinimo sistemos, hidroizoliacija, kaminai, lietaus nutekėjimo sistemos, mišiniai, pakabinamos lubos, statybinės plokštės, statybinės plėvelės, prekyba stogų danga, stogų dangos pardavimas, plieninė stogų danga, bituminė banguota stogų danga, šiferis, keraminės čerpės, betoninės čerpės, bituminės čerpės, akmeniniai stogai, beasbestis šiferis, šiaudiniai stogai, stogo priedai, čerpių laiklikliai, sniego gaudytuvai, stogo kopetėlės, ventiliaciniai elementai, stoglatakiai, kraigo tašelio laikikliai, kraigo sandarinimo juosta, lietaus nuvedimo sistemos

  • PRESTĖJA, UAB - prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis: sienų blokeliais, klinkerio plytomis, stogų dangomis, stoglangiais, mišiniais ir kt.
  • PRESTĖJA, UAB - prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis: sienų blokeliais, klinkerio plytomis, stogų dangomis, stoglangiais, mišiniais ir kt.
  • PRESTĖJA, UAB - prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis: sienų blokeliais, klinkerio plytomis, stogų dangomis, stoglangiais, mišiniais ir kt.
  • PRESTĖJA, UAB - prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis: sienų blokeliais, klinkerio plytomis, stogų dangomis, stoglangiais, mišiniais ir kt.
  • PRESTĖJA, UAB - prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis: sienų blokeliais, klinkerio plytomis, stogų dangomis, stoglangiais, mišiniais ir kt.
  • PRESTĖJA, UAB - prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis: sienų blokeliais, klinkerio plytomis, stogų dangomis, stoglangiais, mišiniais ir kt.
  • PRESTĖJA, UAB - prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis: sienų blokeliais, klinkerio plytomis, stogų dangomis, stoglangiais, mišiniais ir kt.
  • PRESTĖJA, UAB - prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis: sienų blokeliais, klinkerio plytomis, stogų dangomis, stoglangiais, mišiniais ir kt.
  • PRESTĖJA, UAB - prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis: sienų blokeliais, klinkerio plytomis, stogų dangomis, stoglangiais, mišiniais ir kt.
  • PRESTĖJA, UAB - prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis: sienų blokeliais, klinkerio plytomis, stogų dangomis, stoglangiais, mišiniais ir kt.


Žymės:
Pasidalink: