ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


Popieriaus ir kartono pakuotės, spaudos darbai Panevėžyje ir visoje Lietuvoje

Popieriaus ir kartono pakuotės, spaudos darbai Panevėžyje ir visoje Lietuvoje Popieriaus ir kartono pakuotės, spaudos darbai Panevėžyje ir visoje Lietuvoje

UAB „Arloks“ – įmonė, kuri yra sukaupusi ilgametę patirtį. Bendrovė užsiima popieriaus ir kartono pakuočių gamyba, spaudos darbais, įvairių nestandartinių gaminių projektavimu.

Popieriaus ir kartono pakuotės, spaudos darbai

Jei reikia nestandartinio gaminio ar spaudinio iš popieriaus arba kartono, kreipkitės į „Arloks“ komandą. Įmonės meistrai gretai ir kokybiškai iškirs, atspausdins, supjaus, supakuos,  Jums saugią, gražią ir ekologišką kartoninę pakuotę. Plastikines pakuotes vis dažniau keičia ekologiškos – kartoninės, kurios savo kaina ir dizainu lenkia pastarąsias. Ant pakuotės gali būti atspausdintas Jūsų logotipas, užrašas ar palinkėjimas.

Popieriaus ir kartono pakuotės, spaudos darbaiDėžės, dėžutės, įdėklai, pakavimo rankenėlės ir banderolės, etiketės, lipdukai, skrajutės, atvirukai, vizitinės ir stalo kortelės. Popierius ir kartonas – „Arloks“ kasdienybė, tačiau įmonė dirba ir su kitomis medžiagomis: kerta ir pjausto paranitą, plastiką, polietileną, įvairias tarpines, juosteles, filtrus ir pan. Iškirtimo formomis darbai gali būti iki A1 formato.

Popieriaus ir kartono pakuotės, spaudos darbai

„Arloks“ gaminiai džiugina panevėžiečius ir vilniečius, lietuvius ir norvegus, kaimynus ir gimines, ūkininkus ir režisierius.

Popieriaus ir kartono pakuotės, spaudos darbai

ARLOKS, UAB

Daugiau informacijos:

www.arloks.lt

ARLOKS, UAB infopuslapis

Pasidalink: