apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Poliuretano lipdiniai viešbučių interjere - naujai atgimusi klasika

Poliuretano lipdiniai viešbučių interjere - naujai atgimusi klasika Poliuretano lipdiniai viešbučių interjere - naujai atgimusi klasika

Šiuolaikiniais poliuretano lipdiniais, arba dar kitaip vadinamais dekorais, apvadais prekiauja vis daugiau įmonių. Nepaisant to, rinkos senbuviai džiaugiasi kylančia užsakymų kreive. „Classic Line Decor“ projekto vadovė Inga Eimontienė jau aštuonerius metus dirba su lipdiniais, todėl puikiai jaučia rinkos tendencijas ir užsakovų nuotaikas. Apie tai pasikalbėjome jaukiame, gausiai lipdiniais dekoruotame „Classic Line Decor“ salone Vilniaus Naujamiestyje, T. Ševčenkos g. 19.

Kas, jūsų žiniomis, turi didžiausią įtaką lipdinių „sugrįžimui“ ar „atėjimui“ į viešbučių, kitų visuomeninės paskirties pastatų, taip pat nuosavų būstų interjerus?

Vienos priežasties įvardinti negaliu. Jų yra kelios. Daug viešbučių, dauguma jų yra įsikūrę miestų senamiesčiuose, naujamiesčiuose, kurių aplinka, pastatai nuo seno dekoruoti įvairiais puošybos elementais. Tarp jų sprausti modernų pastatą ryžtasi vis mažiau užsakovų ar pastatus projektuojančių architektų. Jei yra renovuojamas, viešbučiui pritaikomas senas pastatas, natūralu, kad organiškiau, natūraliau atrodo to laikmečio dvasią atitinkantis interjeras. O kaip jis be lipdinių? Tačiau ir toliau nuo miesto centro vystomi viešbučiai, kiti pramogas siūlantys kompleksai, ypač jei jie orientuoti į didesnes pajamas turinčius žmones, drąsiai dekoruojami lipdiniais.

Poliuretano lipdiniai viešbučių interjere


Detalėmis sušildytas interjeras padeda kardinaliai pakeisti aplinką. Be to, jis yra, sutikite, jaukesnis. O to dažnam keliautojui norisi. Lygiai kaip ir šventiškumo, tam tikro iškilmingumo, prabangos. Naudojant dekorus bene lengviausia ir ekonomiškiausia sukurti taip norimą viešbučių išskirtinumą, papildomą vertę, gauti papildomos grąžos iš investicijų. Tai pasaulyje seniai patikrintas kelias.

Poliuretano lipdiniai viešbučių interjere

Ar yra kokių nors viešbučių dekoravimo lipdiniais taisyklių?

Tokių ant popieriaus surašytų taisyklių neteko rasti, tačiau tradiciškai gausiau dekoruojami viešbučių holai, restoranai ir brangiausi numeriai. Juose suformuojami židiniai, naudojamos konsolės, kolonos, piliastrai. Galioja nerašyta taisyklė – kuo žemesnės klasės numeris, tuo dekoro jame mažiau. Koridoriams ir paradinėms laiptinėms dekoro taip pat negailima. Be to, aukštesnės klasės viešbučiai gausiau dekoruoja patalpas, renkasi drąsesnius lipdinius.

Poliuretano lipdiniai viešbučių interjere

Prie puodelio arbatos minėjote, kad daug dekorų eksportuojate. Be kita ko, į Švediją...

Taip, didžioji mūsų eksporto dalis keliauja į Skandinaviją. Daugiausia – būtent į Švediją. Kai pasikalbame su partneriais, tai jų pirkėjai pavargę nuo vadinamųjų „tiesių linijų“, minimalizmo. Namuose nori jaukumo, šilumos. Galų gale – „namų pojūčio“. Jie tai taip ir įvardija. Partneriai džiaugiasi, kad pardavimų augimas šioje kategorijoje auga dešimtimis procentų kasmet. Tai juos ir mus džiugina. Taip pat džiugina ir dekorų pardavimų augimas Lietuvoje, džiugina ir tai, kad interjerų konkursuose vis daugiau dalyvauja architektų su klasikiniais interjerais.

Poliuretano lipdiniai viešbučių interjere

Pati dar norėčiau pridurti, kad lipdinius interjere projektuoti, o po to ir montuoti labai paprasta. Šiuolaikiniai dekorai – lengvi, patvarūs, atsparūs aplinkos poveikiui, netrupa, „nevaikšto“, neskilinėja, paruošti dažyti. Drąsiai kreipkitės. Visuomet geranoriškai patariame, pasidaliname žiniomis, turima medžiaga. Mūsų interneto namuose www.classiclinedecor.com pateikiame nemažai interjero idėjų, kaip kurti skirtingus charakterius naudojant lipdinius, spalvas, patarimų. Svetainėje iš karto galite įsigyti patinkančių lipdinių tiek luboms, tiek sienoms, langų, durų apvadų, grindjuosčių, židinių apdailų, montavimo medžiagų. Jei mėgstate gyvą bendravimą, pažiūrėti, pačiupinėti pačius dekorus, kviečiame užsukti į saloną T. Ševčenkos g. 19 Vilniuje.

Poliuretano lipdiniai viešbučių interjere

Straipsnis publ. structum.lt. Ką apie viešbutį pasako interjere naudojami lipdiniai?
 

PATIKIMAS TURTAS, UAB

Daugiau informacijos: classiclinedecor.com

PATIKIMAS TURTAS, UAB infopuslapis

Pasidalink: