ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Specializuotas projektas besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Plieninių čerpių GERMANIA stogo dangos - išskirtinė išvaizda, ilgaamžiškumas ir lengva priežiūra

Plieninių čerpių GERMANIA stogo dangos - išskirtinė išvaizda, ilgaamžiškumas ir lengva priežiūra Plieninių čerpių GERMANIA stogo dangos - išskirtinė išvaizda, ilgaamžiškumas ir lengva priežiūra

UAB „Stogų Sistemos“ reikliausiems klientams, kuriems svarbi nepriekaištinga stogo išvaizda, ilgaamžiškumas, lengva priežiūra ir patraukli kaina, rekomenduoja plienines čerpes „GERMANIA“. Plieninės skardos „GERMANIA“ registruotas dizainas ginamas Europos Sąjungos vidaus rinkos derinimo tarnybos, dizaino Nr. 002289777-0002. Šis išskirtinis naujoviškas produktas iš kitų rinkoje siūlomų gaminių išsiskiria paaukštintu profliu ir unikaliu trigubu lankstu (falcu), kurie stogui suteikia išraiškingą ir originalią išvaizdą.

UAB „Stogų Sistemos“ siūlo gausų skirtingos struktūros apsauginių dangų pasirinkimą: „ThyssenKrupp Pladur® Relief Ice Crystal“, „ThyssenKrupp Pladur® Wrinkle Mat“, „Colorcoat HPS200®Ultra by TATA Steel“, plieninę skardą „Poliester“.

Plieninės čerpės GERMANIA

Šios čerpės yra vienintelės tokios rinkoje!

„GERMANIA“ čerpės gaminamos iš aukščiausios kokybės plieno, tiekiamo žinomų metalurgijos koncernų, tarp jų pasaulinės rinkos lyderio „ThyssenKrupp Steel Europe“. Plieninėmis čerpėmis padengtas stogas primena keraminių čerpių dangą, tačiau pažymėtina, kad dėl nedidelio plieninių čerpių svorio šios čerpės neapkrauna stogo konstrukcijos, todėl puikiai tinka renovuoti senų pastatų stogus. Ypač rekomenduojamos plieninės čerpės su unikalia danga „Pladur® ZMg IceCrystal“, kuri papildomai pabrėžia išraiškingą čerpių išvaizdą ir didina atsparumą įbrėžimams. Plieninis įdėklas yra apsaugotas cinko ir magnio lydiniu, todėl skardos ilgaamžiškumas ir naudojimo laikas ženkliai pailgėja.

Plieninės čerpės GERMANIA

Visos plieninės čerpės „GERMANIA“ yra itin atsparios nusitrynimui, nešvarumams ir korozijai. Čerpėms (atsižvelgus į jų dangos tipą) gali būti suteikta net 40 metų rašytinė garantija. Produktui yra išduotas sertifkatas CE ir Europos techninis liudijimas.

Plieninės čerpės GERMANIA

Tradicinis montavimo būdas

Spalvų pasirinkimas yra gausus, todėl klientai gali rinktis stogo dangos spalvą pagal savo individualius poreikius. Skardų forma užtikrina patogų sandėliavimą ir transportavimą. Itin nedidelis atliekų kiekis ir didelis dengimo plotas (1150 mm)
Čerpės „GERMANIA“yra skirtos visų tipų ne mažesnio kaip 14 laipsnių nuolydžio kampo stogams. Dėl palyginti nedidelio svorio (4,5 kg/1 m²) čerpės neapkrauna senų pastatų konstrukcijų, kurių patvarumas gali būti sumažėjęs. Unikalus trigubas lankstas užtikrina didesnį skardos stabilumą ir plastinio apdorojimo galimybę. Profliuoti kampai leidžia nepriekaištingai suderinti tarpusavyje lakštus, todėl čerpes patogu ir nesudėtinga montuoti.

UAB „Stogų Sistemos“ siūlo didelį blizgių ir matinių spalvų pasirinkimą. Siūlomų plieninių čerpių „GERMANIA“ spalvų paletė yra itin turtinga, todėl klientas gali savo nuožiūra derinti čerpių spalvą su pastato fasado spalva ir įgyvendinti netikėčiausius spalvų derinių sprendimus.

Plieninės čerpės GERMANIA


Įkrovos medžiaga

Danga „Pladur® Zm EcoProtect“ - tai moderni pagerinta metalinė danga su cinko ir magnio lydiniu, pakeitusi anksčiau naudotą cinko dangą. Pasižymi didesne apsauga ir patvarumu.

Plieninės čerpės GERMANIA


Plieninės skardos su „Pladur® Relief IceCrystal“ danga sluoksniai

Patentuota skardų paviršiaus struktūra, imituojanti ledo kristalus. Skarda padengta trimis sluoksniais, minimalus dangos storis 36 µm.

Plieninės čerpės GERMANIA


Plieninės skardos su „Pladur® Wrinkle Mat“ danga sluoksniai

Įvairių spalvų stambiagrūdė dvisluoksnė ne mažesnio kaip 35 µm storio danga.

Plieninės čerpės GERMANIA

Plieninės skardos su „Pladur® RAL Premium“ danga sluoksniai

Tai įvairių spalvų blizgi danga, padengta dviem sluoksniais, minimalus dangos storis 35 µm.

Plieninės čerpės GERMANIA

Plieninės skardos su Poliesterio danga sluoksniai

Plieninių stogo dangų grupėje dengtos skardos yra populiariausios. Šiuo metu naudojamos cinkuotos skardos, iš abiejų pusių antikoroziniais grunto arba organiniais dažais cinkuotos skardos. Paskutinis sluoksnis yra itin reikšmingas, nes suteikia spalvą ir faktūrą, be to, šį sluoksnį veikia išoriniai veiksniai.

Plieninės čerpės GERMANIA


„Colorcoat HPS200®Ultra“

Dangai „Colorcoat HPS200®Ultra“ naudojamas patikrintas ir tik bendrovės „TATA Steel“ (Corus) siūlomas metalinis sluoksnis „Galvalloy“, kurį sudaro cinko (95 %) ir aliuminio (5 %) lydinys, užtikrinantis išskirtinę apsaugą nuo korozijos, taip pat ir pjautinių briaunų zonose. Organinio sluoksnio storis dangoje „Colorcoat HPS200®Ultra“ yra 200 µm.

• spalvos ir blizgumo patvarumas dvigubai ilgesnis nei dangos „Plastisol“;

• išskirtinis pjautinių briaunų patvarumas;

• „CONFIDEX®“ garantija iki 40 metų;

• produkto nereikia tikrinti ar prižiūrėti;

• garantuotas ilgalaikis patvarumas.

Montavimo instrukcija

Plieninės čerpės GERMANIA

Pagrindinė įmonės UAB „Stogų Sistemos“ specializacija yra mažmeninė bei didmeninė prekyba įvairiausių tipų stogų dangomis, bei visomis komplektuojamomis detalėmis ir skardos lankstinių gamyba. Bendrovė yra „Iko“, „Blacho Trapez“, „Benders“, „Metalmaster“, „Gamrat“, „Wirplast“, „Corotop“ ir kitų prekinių ženklų įgaliota atstovė Lietuvoje. Įmonės partneriai - tiekėjai iš viso pasaulio: Kanados, Belgijos, Vokietijos, Švedijos, Suomijos, Slovakijos, Latvijos, Lenkijos.
„Stogų Sistemos“ pasirūpins viskuo, kas reikalinga Jūsų namo stogui!

STOGŲ SISTEMOS, UAB

Daugiau informacijos:

STOGŲ SISTEMOS, UAB infopuslapis

Pasidalink: