ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Plastikiniai langai iš vokiško Brugmann PVC profilio: plastikinių langų sistema blueENERGY

Plastikiniai langai iš vokiško Brugmann PVC profilio: plastikinių langų sistema blueENERGY Plastikiniai langai iš vokiško Brugmann PVC profilio: plastikinių langų sistema blueENERGY

EUROFORTAS, UAB

Įmonė UAB "EUROFORTAS" klientams siūlo populiarius Lietuvoje plastikinius langus, gaminamus iš vokiško Brugmann PVC profilio.  Brugmann profilio langai pasižymi ne tik labai geromis termoizoliacinėmis bei triukšmo slopinimo charakteristikomis, bet ir galimybe pasirinkti labiausiai patinkančią rėmų spalvą, šiuolaikišku dizainas ir labai patrauklia kaina.

Brugmann profilių sistemoje suapvalinti langų profiliai ne tik gražiai atrodo, bet ir parodo aukščiausią šiuolaikinių PVC langų kokybę. Puiki šilumos ir garso izoliacija sumažina energijos sąnaudas. Aukštos kokybės PVC panaudojimas užtikrina profilių, o tuo pačiu ir langų, stabilumą, lengvą jų valymą bei ilgaamžiškumą. Apvalus varčios profilis išorinėje lango pusėje leidžia tolygiai nutekėti vandeniui, jis nepatenka ant rėmo sandarinimo tarpinės, žiemą neprišąla, o tai padidina lango sandarumą. Plastikiniai langai, pagaminti iš šių sistemų, gali būti atidaromi, atverčiami, atidaromi ir atverčiami kartu. Panaudojus šias sistemas, galima pagaminti terasos duris, taip pat atverčiamas ir stumdomas duris. Langų bei durų funkcionalumą garantuoja aukštos kokybės ROTO apkaustai.

Plastikinių langų sistema blueENERGY

- Profiliai – SALAMANDER bluevolution 82, 6 kamerų, 82 mm pločio rėmas ir varčia

- Rėmo ir stiklajuosčių forma – lygiabriaunė;

- Šilumos perdavimo koeficientas Uw = 0,7 W/m2;

- Armuotė – 2,0 mm cinkuoto plieno;

- Įstiklinimas – trijų stiklų paketas su dviem selektyviniais stiklais ir šiltu rėmeliu tarp stiklų, užpildytas argono dujomis;

- Sandarinimas – dvejos padidinto storio tarpinės su trečia papildoma tarpine rėmo viduryje, suvirintos kampuose;

- Apkaustai – firmos Roto NT su RotoSil Nano danga;

- Rankenėlės - Roto Secustic

- Spalvos – balta, spalvota išorėje arba abipusiai;

- Mikroventiliacinis priedas.

plastikiniai-langai-blueenergy

Papildomai galite rinktis įvairios paskirties furnitūros priedus bei rėmų apsaugos elementus, stiklo paketus su ornamentiniais, tonuotais, šviesą atspindinčiais arba matiniais stiklais, dekoratyvines groteles stiklo paketų viduje arba įstiklinimo išorėje, paprastas ir automatines orlaides ventiliacijai, tinklelius nuo vabzdžių.

UAB "EUROFORTAS" savo veiklą sėkmingai vykdo jau daugiau nei 13 metų. Pagrindinė įmonės veikla - plieninės, priešgaisrinės, apsauginės, laiptinių, aliuminio, medinės, kompozicinės, lauko ir vidaus durys, plastikiniai langai, garažo vartai. Įmonė ne tik platina produkciją, bet ir atlieka projektavimo, gaminių sumontavimo bei jų priežiūros ir aptarnavimo darbus. Įspūdingos įrengimų technologinės galimybės, darbuotojų sukauptos žinios ir įgyta patirtis puikiai dera bei leidžia pasiekti itin gerų rezultatų bei aukštos gaminių kokybės. Visi pagrindiniai UAB "EUROFORTAS" platinami gaminiai yra sertifikuoti ir atitinka Europos standartus.

Mielai Jums patarsime, suprojektuosime, pagaminsime ir laiku sumontuosime visus Jūsų užsakytus gaminius.

Pasidalink: