apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Pirk mobilų oro kondicionierių ir gauk lango tarpinę nemokamai!

Pirk mobilų oro kondicionierių ir gauk lango tarpinę nemokamai! Pirk mobilų oro kondicionierių ir gauk lango tarpinę nemokamai!

Ar ne puiki proga ne tik įsigyti mobilų oro kondicionierių, bet ir sutaupyti? Nesvarstyk, o įsigyk! Su galingesniais modeliais galėsi ne vien vėsinti patalpas, tačiau ir efektyviai jas šildyti šaltuoju metų laiku!

Akcijos produktus galite rasti svetainėje:
https://www.specdarbai.lt/produkto-kategorija/mobilus-kondicionieriai/

ŠILUMA – ŽIEMĄ, VĖSA – VASARĄ, KOMFORTAS VISAIS METŲ LAIKAIS!

Oro kondicionieriai su akcija www.specdarbai.lt elektroninėje parduotuvėje prieinami kiekvienam. Susikurkite tinkamą mikroklimatą namuose sau ir savo šeimai bei palaikykite optimalią temperatūrą tiek šaltojo, tiek šiltojo periodo metu.

www.specdarbai.lt komanda – profesionalai, išmanantys savo darbo sritį, kuri susijusi su grynu ir tyru oru patalpose. Elektroninėje parduotuvėje parduodami oro kondicionieriai, drėgmės surinkėjai, oro drėkintuvai, rekuperatoriai bei gausybė kitų įrenginių, kurie prisideda prie tinkamo mikroklimato patalpose kūrimo.

City-Line LT, UAB

Daugiau informacijos:

City-Line LT, UAB infopuslapis

Pasidalink: