apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Perdanga TERIVA LIGHT – A+ ir A++ klasės namams

Perdanga TERIVA LIGHT – A+ ir A++ klasės namams Perdanga TERIVA LIGHT – A+ ir A++ klasės namams

Europos Sąjungoje didelis dėmesys skiriamas pastatų energiniam efektyvumui. Priimami teisės aktai, kurie reglamentuoja ir skatiną projektuoti ir statyti šiltus namus. Nuo 2018 m. Lietuvoje bus galima statyti tik A+ klasės energinius reikalavimus atitinkančius gyvenamuosius namus. Statybinių medžiagų gamintojai pritaiko savo produktus naujiems poreikiams bei reikalavimams.

Perdanga TERIVA LIGHT

„TERIVA“ gamintojai jau dabar turi sprendimą A+ ir A++ klasės namams. „TERIVA LIGHT“ – tai perdanga, kurį surenkama taip pat, kaip ir klasikinė perdanga „TERIVA“, tik jos montavimui naudojami polistireninio putplasčio blokeliai.

Kiti „TERIVA LIGHT“ perdangos privalumai:

  • Sandari perdangos konstrukcija. Perdanga ir sienos sudaro energiškai efektyvų vientisą elementą.
  • Panaudojus „TERIVA LIGHT“, kaip stogo denginį, sutaupoma apšiltinimo medžiagų.
  • Maža transportavimo kaina. Vienu vilkiku į objektą „TERIVA LIGHT“ perdangos galima pristatyti iki 500 m².
  • Pačios perdangos svoris yra mažas – sutaupoma įrengiant pamatus bei pasirenkant mažesnio stiprumo, tačiau šiltesnes sienas.

Konstrukciniai perdangos „TERIVA“ pranašumai

Planuojate statyti mūrinį namą. Jis turi būti šiltas ir tvirtas. Mūriniai namai Lietuvoje populiarūs ir paklausūs.

Pasvarstykime apie mūrinio namo perdangos tvirtumą

  • Kai namus dengia didelis stogas, stogo atraminės konstrukcijos (pvz., medinės kolonos) atsiremia į perdangą. Vieta, kur atsiremia kolona,  yra veikiama didelės taškinės apkrovos. Kaip sustiprinti tą perdangos vietą? Optimalų sprendimą  tokiam, dažnai pasikartojančiam konstrukciniam atvejui, siūlo „TERIVA“.  Toje vietoje, kur bus didelė koncentruota apkrova, reikia numatyti dvi ar tris (sprendžia projektuotojas) „TERIVA“ sijas ir problema išspręsta.
  • Perdangos konstrukcijos tinkamas stipris reikiamoje vietoje yra namo saugumo garantas. Neribokite savęs  planuojant gyvenamąsias mansardos patalpas – „TERIVA“ perdangos sijomis konstruktorius sustiprins reikiamas perdenginio vietas,  o jūs sutaupysite.

Perdanga TERIVA LIGHT

Kiti namo statybą optimizuojantys „TERIVA“ perdangos konstrukciniai privalumai:

  • Vainikas formuojamas viename aukštyje kartu su perdanga. Gaunama sandari ir tvirta perdangos bei sienų konstrukcija.
  • Vėdinimo kanalai ir/ar kitos instaliacijos gali būti paslėptos „TERIVA“ perdangoje.
  • Laiptų, dūmtraukių, ventiliacinių kanalų ar kitų angų kraštų sutvirtinimo sprendimai perdangoje „TERIVA“ reikalauja mažiau sąnaudų ir yra paprastesni. Užtenka tik kelių armatūros strypų, nereikia sudėtingų ir brangių plieno lakšto „PETRA“ sijų, skirtų kiaurymėtų plokščių atramai. 
  • Balkonų, išsikišusių stogelių sprendimai su perdangos „TERIVA“ elementais yra visiškai nesudėtingi. 

Perdanga TERIVA LIGHT

UAB „Prefabeta“ tai oficialus ir vienintelis „TERIVA“ perdangos gamintojas Lietuvoje. Nuo 2002 m. įkurta įmonė tobulina ir gerina šio gaminio kokybę.

PREFABETA, UAB

Daugiau informacijos:

PREFABETA, UAB infopuslapis

Pasidalink: