ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


Patys ploniausi LED veidrodžiai Lietuvoje

Patys ploniausi LED veidrodžiai Lietuvoje Patys ploniausi LED veidrodžiai Lietuvoje

MAVY STUDIJA, UAB

UAB „Mavy Studija“ pristato: pirmasis, Lietuvoje pagamintas, itin plonas, tik 25 mm storio, veidrodis su LED apšvietimu. Jame įmontuotas ir maitinimo šaltinis. Patirtis veidrodžių gamyboje, nuolatinės naujovių paieškos ir kruopštus darbas, įmonei leido sujungti paprastą, buityje naudojamą, veidrodį su naujomis technologijomis.

Meistrai veidrodžių gamybą pradėjo prieš kelerius metus. Iki šiol įmonės veidrodžiai klientus traukė dėl išskirtinės kokybės bei specialių individualių užsakymų išpildymo. Dėl nuolatinio įmonės judėjimo į priekį ir naujovių ieškojimo “Mavy studija” gali pasigirti ir tuo, jog Lietuvoje jie pirmieji, kurie pradėjo gaminti LED veidrodžius su sensoriniu valdymu.

ploniausi-veidrodziai1

“Ieškodami naujų galimybių, pradėjome bendradarbiauti su Lietuvių įmone, gaminančia itin kokybiškus LED produktus, taip pat ir juostas, kurios naudojamos mūsų veidrodžiuose. Šios įmonės LED juostose naudojami naujo tipo SMD 2835 šviesos diodai, kurių efektyvumas ir šviesos srautas padidėja iki 30%. Dėl to visiems be išimties veidrodžiams, pagamintiems mūsų įmonėje taikoma 2 metų garantija” – dalinasi UAB “Mavy studija” atstovas Martynas Mekionis.

Veidrodžiuose naudojami aukščiausios kokybės, specialiai LED apšvietimui sukurti, maitinimo šaltiniai. Jie turi visus reikiamus sertifikatus, dėl to produktus be vargo galima naudoti visose šalyse, kuriose maitinimo šaltiniams taikomi itin griežti reikalavimai.

ploniausi-veidrodziai2

“Konstrukcinėms medžiagoms, tai yra korpuso gamybai, naudojami taip pat Lietuvoje pagaminti anoduoto aliuminio profiliai. Tad jeigu ieškote, kokybiško ir išskirtinio gaminio, bendraukite tik su specialistais. Mūsų Įmonės  atstovai patars, kokio veidrodžio jums reikia ir pagamins jį patys, atsižvelgdami į visus smulkiausius bei detaliausius pageidavimus” – tvirtina M. Mekionis.

Pasidalink: