apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Natūralaus gipso lipdiniai – Jūsų namų interjerui

Natūralaus gipso lipdiniai – Jūsų namų interjerui Natūralaus gipso lipdiniai – Jūsų namų interjerui

Dekoro centras „Avalonas“ prekiauja išskirtine dekoratyviąja sienų apdaila. Jau 15 metų dirbanti įmonė yra sukaupusi didelę dekoravimo darbų patirtį, atlikusi nemažai įspūdingų darbų. Viena iš „Avalono“ siūlomų paslaugų yra natūralių gipso lipdinių, skirtų interjero puošybai gamyba ir prekyba.

Gipso lipdiniai tinka ir klasikiniam ir moderniam interjerui. Be to, gipso apvadai slepia sienų ir lubų sujungimo vietą. Šių dekoro elementų dėka patalpą galima ne tik pagražinti, bet pasirinktinai vizualiai praplatinti lubas arba padidinti patalpos aukštį. „Avalonas“ siūlo platų formų bei dydžių gipso lipdinių pasirinkimą.

Natūralaus gipso liejiniai

„Avalonas“ technologinės galimybės leidžia gaminti bet kokio dydžio ir formos gipso liejinius. Įmonė siūlo gipsines ornamentines juostas, interjero apvadus, apvadus paslėptam apšvietimui, gipsines grindjuostes, įvairius aprėminimus, gipsines nišas, frizus, rozetes, piliastrus ir kitus interjero dekoro elementus.

Jeigu asortimente randate norimos formos gaminį, bet netinka jo matmenys – jie gali būti keičiami pagal jūsų pageidavimą. Taip pat bendrovės specialistai pagal kliento pateiktus brėžinius, piešinius ar nuotraukas gali pagaminti nestandartinius lipdinius.

Gaminiams naudojamas 13, 16 ir 18 markės gipsas bei skirtingų rūšių armatūra nuo organinės iki sintetinės ar metalinės, priklausomai nuo gaminių formų ir dydžių.

Natūralaus gipso lipdiniai – Jūsų namų interjeruiBalto betono židinių apdaila

Taip pat „Avalonas“ pagal individualius užsakymus ir kliento pasirinktą formą, dydį ar stilių, gamina aukštos kokybės židinio apdailos detales. Židinio apdailos detalės gaminamos iš specialaus gipso, balto cemento ir specialių priedų mišinio, kurio paviršius vėliau prišlifuojamas. Galima palikti tik gruntuotą arba dažyti bei dekoruoti „Avalonas“ rekomenduojamais dažais.

Natūralaus gipso lipdiniai – Jūsų namų interjeruiDekoro centras „Avalonas“ nuolatos tobulina savo darbo kokybę ir investuoja į siūlomų gaminių atnaujinimą. Todėl siekdami aukščiausios kokybės ir rezultato rinkitės „Avalonas“ gaminius.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink: